بازی انفجار شرطی : مالیات 2 میلیارد دلاری جدید در مورد ضعیف برنامه ریزی شده است: ParcelHero می گوید ، خریداران آنلاین نباید افرادی باشند که صورتحساب دولت را پرداخت می کنند.


بازی انفجار حضرات
سایت بازی انفجار ولف بت

طبق گزارش ها ، دولت چگونه "سیستم مالیاتی درآمد کافی را برای تأمین هزینه نرخ تجارت گمشده افزایش می دهد ، در حال بررسی است ، زیرا همه گیر کوراو ویروس همچنان به ورشکستگی بسیاری از مشاغل خیابان های بلند است.

روزنامه تایمز روز دوشنبه گزارش داد که به دنبال مقاله مشاوره وزارت خزانه داری در مورد نرخ تجارت ، صدراعظم ساناک در نظر دارد 2٪ از کالاهای فروخته شده بصورت آنلاین را تعیین کند. ParcelHero ، شرکت تحویل تجارت الکترونیک در انگلیس ، هشدار می دهد که این اتهام جدید علاوه بر "مالیات کیف های پلاستیکی" که اخیراً اعلام شده در مورد تحویل خانه هایی که دولت قصد دارد برای معرفی آنها بگذارد ، هشدار می دهد تا خریداران را مجبور به تجدید نظر در مورد استفاده خود در مورد تحویل خانه ها کنند. .

دیوید جینك میلت ، رئیس خدمات مصرف كننده ParcelHero ، می گوید كه خریداران خانه نباید برای تأثیر كووید 19 از این لایحه استفاده كنند. خانه خودشان این یک انتخاب معقول است و مصرف کنندگان نباید بخاطر احتیاط بازگشت به مراکز خرید و فروشگاه های شلوغ مجازات شوند.

مقاله خزانه داری می گوید: "روندهای تاریخی در فروش خرده فروشی آنلاین و افزایش اخیر ناشی از COVID-19 ، نشان می دهد که اگرچه مالیات فروش آنلاین جایگزین نرخ تجارت نمی شود ، بازهم می تواند منبع درآمد پایدار و معنادار را برای آن فراهم کند. دولت.' این بدان معناست که دولت به خوبی می داند که بسیاری از مردم به دلیل نگرانی هایشان در مورد تاج ویروس به خرید آنلاین رانده شده اند ، اما آماده است تا این افراد هزینه بیشتری را برای بازگرداندن تابستان های دولت بپردازد. وزارت خزانه داری ادامه می دهد که باید "... اطمینان حاصل كند كه سیستم مالیاتی درآمد كافی را برای تأمین بودجه خدماتی كه اجزای اساسی پاسخ همه گیر و همچنین خدمات عمومی به طور گسترده تری هستند تأمین می كند."

وی افزود: "هزینه 2٪ در فروش آنلاین ، علاوه بر مبلغ اجباری که قبلاً در مورد تحویل مصرف کننده گزارش شده است ، بر تعداد زیادی از سالمندان یا محافظانی که برای اولین بار در طول همه گیری مراجعه کرده اند ، ناعادلانه است. خریداران خانه نباید برای برداشتن یک تکه بزرگ از لایحه Covid-19 باقی بمانند. "

جینكس ادامه می دهد: "همچنین با توجه به این مالیات 2 درصدی در مورد ضعیف بودن صدراعظم صدراعظم ، وزارت خزانه داری همچنان تهدید جدید اجباری در مورد تحویل خانه ها را تهدید می كند كه بخشی از كارزار برای كاهش احتراق و انتشار سموم خواهد بود. این مفهوم کل ، با این حال. مبتنی بر یک فرض غلط است. وزارت خزانه داری یک مقاله مشاوره اخیر در زمینه حمل و نقل را مورد بررسی قرار داده است که رشد اخیر در تحویل خانه ها و ون مایل را بررسی کرده است ، اما نتوانسته است در نظر بگیرد که آیا پایان تحویل های رایگان منجر به این خواهد شد که خریداران به راحتی در اتومبیل های خود برای خرید در شهر قدم بزنند. تأثیرات زیست محیطی آن بسیار فاجعه بار خواهد بود. در حقیقت ، شواهد محکمی وجود دارد مبنی بر اینکه به دور از هزینه های زیست محیطی ، تحویل خانه به طور قابل توجهی از نظر زیست محیطی نسبت به بازدیدهای سنتی از خیابان بالا بسیار دوستانه است.

تعدادی تحقیق عمده نتیجه گرفته اند که تحویل موفق اولین بار محصولات غیرغذایی ، گرام های کمتری از دی اکسید کربن در کیلومتر را نسبت به یک سفر خرید اتومبیل اختصاص داده شده ایجاد می کند. گزارش آکادمیک بسیار مورد توجه در سال 2009 "ممیزی کربن آخرین مایل" نشان می دهد که یک سفر ویژه اتومبیل برای یک کالای خاص به اندازه 4،274 گرم CO2 در هر کیلومتر تولید شده است. در مقابل ، یک بار تحویل خانگی موفق برای اولین بار فقط 181 gram CO2 در هر کیلومتر در هر بسته ایجاد می کند.

وی گفت: "هیچ انكاری وجود ندارد كه خرده فروشی خیابان های بزرگ و در حقیقت بخش اعظم اقتصاد در تلاش باشد ، اما بخش های خاصی از تجارت الکترونیك همچنان در حال پیشرفت هستند. پاسخ صدراعظم باید این باشد که به جای تحمیل دو مالیات شدید و شفاف بر آن ، این منطقه روشن خرده فروشی را تشویق کند. نتیجه این مالیات جدید دو برابر خواهد شد که مصرف کنندگان صرفاً پول و پول خود را که به سختی به دست آورده اید بصورت آنلاین و همچنین در فروشگاه ، متوقف کنند. پس هیچ کس برنده نمی شود - نه خیابان عالی ، نه خزانه داری و مطمئناً مصرف کنندگان انگلیس نیستند.

وی گفت: "جواب مسئله نرخ كسب و كار این است كه خزانه داری باید جلوی پاشنه های خود را بگیرد و با برنامه های جدید و بنیادی خود مبنی بر لغو نرخ كسب و كار و جایگزین كردن آنها با" مالیات بر ارزش سرمایه "كه براساس ارزش زمین و ساختمانهای روی آن این مالیات توسط صاحب ملک پرداخت می شود و نه کسب و کار اجاره آن. نرخ تجارت انگلیس در اروپا بالاترین است و خرده فروشان خیابان های بزرگ را فلج می کنند. مقابله با اینها به زندگی مؤثرتر از مالیات جدید فروش آنلاین کمک می کند تا به مراکز شهر تحت محاصره ما بازگردد.

"بیایید با آن روبرو شویم ، بیشتر خرده فروشان خوب هم در فروشگاه و هم به صورت آنلاین می فروشند. مالیات جدید تجارت الکترونیک باعث می شود که یک طرف یک تجارت به پرداخت طرف دیگر بپردازد. هم دولت و هم خرده فروشان به استراتژی های خرده فروشی omnichannel بهتر ، خرید و فروش اینترنتی و فروش آنلاین نیاز دارند ، هر دو سرویس از دیگری تعریف می کنند. "


بازی انفجار هات بت
سایت معتبر بازی انفجار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *