سایت انفجار هات بت : تلاش برای درمان “فلاش آسیا”


سایت انفجار هات بت hot bet

وقتی آسیایی ها می خواهند مهمانی بگیرند ، می دانند که ممکن است گرفتاری ایجاد شود. – آنچه که باعشق نامیده می شود – ممکن است تحت تأثیر گرگرفتگی آسیایی قرار بگیرد.

تقریباً 50 درصد افراد با نژاد چینی ، کره ای و ژاپنی به دلیل جهش ژنتیکی ارثی هنگام نوشیدن دچار واکنش برافروختگی الکل می شوند. در نتیجه ، بدن آنها دچار کمبود آنزیم اصلی لازم برای تجزیه الکل است. یک یا دو جرعه از مواد سخت می تواند تمام آنچه که برای تحریک یک بثورات گرم و قرمز در صورت ، سینه و بازوها لازم است باشد. از آنجا که این درخشش حاوی الکل می تواند ناخوشایند ، ناراحت کننده و شاید حتی کمی شرم آور باشد ، کارآفرینان سنگاپوری سلیمان پون و رایان فو فرصتی را برای ایجاد یک درمان دیدند.

آنها راه اندازی کرده اند DrinkAid، مکملی که آنها ادعا می کنند اگر چند ساعت قبل از شروع مشروبات الکلی مصرف شود ، احساس وحشتناک را دور نگه می دارد. در حالی که پون و فو اولین کسانی نیستند که با این عارضه مقابله می کنند ، پون می گوید که مبتلایان اغلب به محصولاتی که طراحی نشده اند برای درمان آن پون می گوید: “یكی از راه حل های معروف ، دارویی به نام Pepcid ، یك انسداد هیستامین است.” مسدود کننده هیستامین ممکن است قرمزی پوست را کند کند ، اما مبتلایان به طور کلی هنوز علائم دیگر این بیماری را مانند سردرد ، حالت تهوع یا ضربان قلب سریع تجربه می کنند.

هنگامی که DrinkAid در آگوست سال 2020 راه اندازی شد ، پون و فو می گویند سفارشات از سراسر جهان انجام شده است. اما همه با احتمال قرص ضد گرگرفتگی رنگ صورتی را قلقلک نمی دهند.

مایکل کنی ، پزشک داخلی در لس آنجلس ، متقاعد نشده است که مکمل های واکنش برافروختگی الکل در واقع مثر هستند. کنی می گوید: “این مکمل ها حاوی موادی هستند که باید از نظر کبدی محافظت کنند.” “ثابت نشده است که آنها در مطالعات بالینی به طور مداوم از برافروختگی آسیایی جلوگیری می کنند و این محصولات مورد تایید FDA نیستند.”

اما علیرغم این ، Foo و Poon می گویند تقاضای مصرف کننده برای DrinkAid زیاد است. و ، آنها پشت مکمل خود ایستاده اند ، که به گفته آنها علت اصلی قرمزی را هدف قرار می دهد.

شکستنش

گرگرفتگی نتیجه ناتوانی بدن در تجزیه استالدئید است که یک محصول جانبی سمی برای متابولیسم الکل است. به طور معمول ، این محصول جانبی توسط آنزیمی کبدی به نام آلدهید دهیدروژناز به ترکیبات بی ضرری تبدیل می شود ، اما طبق گفته استبان کوساک ، پزشکی مستقر در ونزوئلا ، افرادی که هنگام نوشیدن الکل سرخ می شوند ، نسخه غیرفعال این آنزیم دارند.

وی گفت: “اکثریت مردم ، که بسیاری از آنها نژاد آسیایی دارند ، به دلیل جهش ژنی که با گذشت زمان تکامل یافته است ، آلدهید دهیدروژناز تولید نمی کنند.” نتیجه این است که کسانی که جهش دارند شش برابر بیشتر استالدئید تجمع می دهند ، که بسیار سمی است. “شدت شرایط بستگی به این دارد که یکی یا هر دو والدین جهش ژنی را ایجاد کنند که باعث ایجاد آنزیم غیرفعال می شود.

از آنجا که استالدئید توسط محققان به طور گسترده مورد بررسی قرار گرفته است ، پون و فو با جستجوی تحقیقات از کشور کره، روسیه و چین. اغلب ، تحقیقات در این زمینه بر روی درمان بالقوه خماری و کاهش آسیب کبدی متمرکز بود. پون و فو به طور خاص موادی را جستجو کردند که ممکن است به بدن کمک کند با سرعت بیشتری از استالدئید خلاص شود – که به اعتقاد آنها ، این گرگرفتگی را حتی قبل از شروع متوقف می کند.

سرانجام ، پو و فون بر روی موادی که اساس مکمل DrinkAid آنها باشد ، تصادف کردند. “ما از اسید سوکسینیک برای بهبود عملکرد کبد و درخت کشمش ژاپنی استفاده کردیم [Hovenia dulcis] برای تجزیه استالدئید ، “می گوید پون.

برگها ، پوست و میوه درخت کشمش ژاپنی از سابقه طولانی استفاده به عنوان داروی خماری در طب شرقی برخوردار است. اینکه درخت کشمش دقیقاً در بدن چگونه کار می کند و تأثیر آن بر فرآیند استالدئید هنوز به خوبی درک نشده است.

با این حال، یک مطالعه کوچک نشان داد مردانی که یک نسخه از جهش ژنی را حمل می کنند در صورت عدم تحمل الکل ، اگر عصاره میوه درخت کشمش را همراه با الکل در مقایسه با گروه کنترل مصرف کنند ، علائم خماری کمتری را تجربه می کنند. اثری که در مجله Ethnopharmacology ، اشاره کرد که این عصاره ممکن است پاسخ التهابی مرتبط با مصرف الکل را کاهش دهد.

در این سال ، یک مطالعه منتشر شده در اعتیاد به الکل: تحقیقات بالینی و تجربی ممکن است سرنخی از نقش ترکیبی در درخت کشمش به نام دی هیدرومی ریسین ارائه دهد. در بین موش هایی که آسیب کبدی داشتند ، تولید آنزیم هایی را که می توانند الکل را تجزیه کنند ، تقویت کرده و آنزیم ها را در انجام کار خود کارآمدتر می کند. در میان موش ها ، محققان همچنین مشاهده کردند که این ترکیب برخی از اثرات مصرف الکل زیاد بر روی کبد مانند آسیب سلول و تجمع چربی را کاهش می دهد. بینش بیشتری در مورد اینکه آیا این می تواند به افرادی که میزان کافی آلدئید دهیدروژناز ، آنزیم اصلی مورد نیاز برای متابولیسم الکل تولید نمی کنند ، کمک کند.

اسید سوکسینیک ، ماده دیگری در DrinkAid ، به طور طبیعی در طیف گسترده ای از غذاها یافت می شود. تصور می شود که در تولید محصولات نقشی داشته باشد ATP یا آدنوزین تری فسفات ، که یک مولکول ذخیره کننده انرژی است و برای بقای سلول ضروری است. مصرف زیاد الکل ممکن است کاهش سطح ATP در کبد، و این می تواند عاملی باشد که در ایجاد بیماری کبد و سیروز کمک می کند. با این حال ، بر اساس تحقیقات فعلی ، مشخص نیست که آیا مصرف یک مکمل با اسید سوکسینیک می تواند آسیب کبدی مربوط به الکل را دفع کند.

پون و فو می گویند که آنها DrinkAid را روی گروه کوچکی از 30 دانشجوی دانشگاهی آزمایش کردند و 98 درصد گزارش کردند که خماری نداشته و برافروختگی الکل را کاهش می دهد. با این حال ، ادعاهای پیرامون DrinkAid به طور مستقل تأیید نشده است. و مشابه FDA در ایالات متحده ، سازمان علوم بهداشتی سنگاپور مکمل ها را به عنوان دارو تنظیم نمی کند. این بدان معنی است که مکمل ها به همان سختی های ایمنی و اثربخشی که بسیاری از داروها دارند ، رعایت نمی شوند.

بیش از یک چهره قرمز

کنی ، پزشک در لس آنجلس ، خود یکی از مبتلایان به الکل است. او آگاهی را در مورد شرایط خود افزایش می دهد کانال یوتیوب، و می گوید که واکنش پوست یک است پرچم قرمز برای سایر بیماری های بالقوه. محققان دریافته اند که افراد مبتلا بیشتر در معرض خطر ابتلا به سرطان مری هستند و پیوندی با این بیماری دارند آلزایمر در حال کاوش است

کنی همچنین می گوید که باید راه حل بهتری برای افرادی که گرگرفتگی الکل را تجربه می کنند وجود داشته باشد و هنگام نوشیدن احتمالاً به Pepcid روی می آورند. Pepcid ممکن است برخی از علائم را دور نگه دارد – اما به نوبه خود ، این علائم را نیز حفظ می کند ممکن است باعث شود کسی بیشتر بنوشد، و هیچ کاری برای جلوگیری از تجمع سمی استالدئید نمی کند.

کنی مکمل هایی را برای سهولت در برافروختن الکل امتحان کرده است. اما او می گوید ، به طور خلاصه ، “نتایج ناسازگار در جلوگیری از گرگرفتگی دیده است ، اما برخی از آنها در جلوگیری از خماری گسترده روز بعد کمی سازگارتر هستند.”

اگر از گرگرفتگی رنج می برید و هنوز می خواهید از نوشیدنی مورد علاقه بزرگسالان خود لذت ببرید ، کنی پیشنهاد می کند که آرام بنوشید ، هیدراته باشید و هرگز با معده خالی بنوشید. وی می افزاید: “انتخاب الکل می تواند مهم باشد.” “از نوشیدنی های تیره مانند شراب قرمز که تانن دارد و همچنین باعث گرگرفتگی می شود ، دوری کنید و نوشیدنی های سبک تری مانند [spiked] سلزر یا ودکا. “

بازی انفجار هات بت
بازی انفجار hotbet
سایت بازی انفجار شرط بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *