سایت انفجار هات بت : Sophos با Egnyte همکاری می کند تا رمزگذاری ابر ترکیبی پایان به انتها را برای شرکت فراهم کند


سایت انفجار هات بت hot bet

شرکت امنیت اطلاعات و حفاظت از داده ها ، Sophos و Egnyte ، ارائه دهنده راه حل های سرور پرونده های ابری ترکیبی ، از ادغام Sophos SafeGuard Enterprise و Egnyte HybridCloud سرور پرونده ، که یک راه حل پایان به پایان برای مدیریت مستقیم رمزگذاری را به شرکت ها ارائه می دهد ، خبر دادند. از داده های ذخیره شده به صورت محلی یا ابر. مشتریان می توانند کلیدهای رمزنگاری خود را تعریف و مدیریت کنند ، و کنترل کامل پرونده ها را بدون توجه به محل زندگی آنها امکان پذیر می کند.با جلب توجه سرویس های ابری در شرکت و ادامه روند صعودی سریع مصرف IT ، نشت داده ها به نگرانی عمده مدیران IT تبدیل شده است. پرونده ها دیگر در یک مکان زندگی نمی کنند بلکه در فضای ذخیره سازی محلی ، فضای ذخیره ساز ارائه دهنده ابر و تنوع رو به رشد دستگاه ها به اشتراک گذاشته می شوند. افزایش همکاری به این معنی است که شرکا ، کارمندان و مشتریان نیاز به دسترسی ایمن به این پرونده ها دارند ، خواه در یک دفتر یا رومینگ باشند.

اهمیت رمزگذاری در یک ابر ترکیبی
مالکیت بر روی کلیدهای رمزگذاری بخشی اساسی در سیاست های امنیتی و محافظت از شرکت است. این اجازه می دهد تا پرونده های مشتری در طول مراحل انتقال فایل و در چندین دستگاه و مکان رمزگذاری شود. از همه مهمتر ، شرکت ها با دارا بودن کلیدهای رمزنگاری خود ، بر داده های خود کنترل کامل دارند.

از طریق این مشارکت ، مشتریان Egnyte HybridCloud می توانند با استفاده از Sophos SafeGuard Enterprise کلید رمزگذاری خود را برای ایجاد امنیت در پرونده های تعیین شده ایجاد و کنترل کنند. مشتریان در هر کجا و هر زمان چه در پشت دیوار آتش یا در فضای ابری به پرونده ها دسترسی دارند و همچنین در هر نقطه از استانداردهای رمزگذاری پایدار برخوردار هستند.

Vineet Jain ، مدیر عامل و بنیانگذار Egnyte ، گفت: “در حالی که ابر فرصت های زیادی برای همکاری یکپارچه ایجاد می کند ، اما همچنین مشکلات امنیتی و عدم اطمینان را ایجاد می کند ، به ویژه اینکه کارمندان از دستگاه های شخصی برای دسترسی به اطلاعات شرکت استفاده می کنند.” “آنچه در مورد همکاری ما با Sophos منحصر به فرد است این است که ترکیبی از خدمات ما یک راه حل ترکیبی-ابری را در اختیار شما قرار می دهد که در صورت لزوم از بالا و پایین افزایش می یابد و به مدیران فناوری اطلاعات کنترل نهایی بر داده های خود و توانایی مدیریت کلیدهای رمزگذاری پشتیبانی اضافی. “

ماتیاس پانکرت ، معاون VP گفت: “ابر در حال تغییر چشم انداز فناوری اطلاعات شرکت است و اگنایت در خط مقدم این تکامل است. یکی از بزرگترین عوامل برای تصویب ، درک چگونگی انجام یک سیاست امنیتی از طرف مشتری به ارائه دهنده ابر است.” مدیریت محصول ، حفاظت از داده ها در Sophos. “همانطور که ارائه دهندگانی مانند Egnyte این توانایی ها را افزایش می دهند ، از رایانش ابری سازمانی حتی بیشتر استفاده می شود. به عنوان مثال ، آزادی تحرک واقعی این مفهوم است که تلفن های هوشمند و تبلت ها با لپ تاپ یا دسکتاپ قابل دوام می شوند. ما شاهد همکاری ما با Egnyte هستیم که از این تغییر پشتیبانی می کنیم در آینده.”

بازی انفجار هات بت
بازی انفجار hotbet
سایت بازی انفجار شرط بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *