بازی انفجار : این پروژه های علمی به محققان کمک می کند تا خطرات تغییرات آب و هوایی را ردیابی کنند


سایت بازی انفجار,بازی انفجار

Citizen Science Salon یک همکاری بین است کشف کردن و SciStarter.org.


تغییرات آب و هوا در حال حاضر مردم و املاک را در سراسر جهان تهدید می کند ، از آتش سوزی شدید گرفته تا شدت فزاینده طوفان ها. جامعه علمی برای ردیابی خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی ، از جمله افزایش سطح دریا ، درجه حرارت شدید ، خشکسالی و سیل ، به کمک شما نیاز دارد.

از طریق این پروژه های علمی و رویدادهای آنلاین ، هم بچه ها و هم بزرگسالان می توانند در حالی که به تحقیقات در دنیای واقعی کمک می کنند ، در مورد آب و هوا ، تغییرات آب و هوا و موارد دیگر اطلاعات کسب کنند.

ایمنی شما همیشه اول است. تنها در پروژه های علمی شهروندی شرکت کنید در صورت عدم اطمینان از انجام این کار.

سیل

سیلاب ها می توانند در دهه های آینده شهرهای ساحلی را وادار به مهاجرت های گسترده کنند. (اعتبار: Sabina Zak / Shutterstock)

آتش سوزی ، سیل و رانش زمین

پوشش زمین - ماده روی سطح زمین ، مانند چمن یا آسفالت - برای بسیاری از فرآیندهای مختلف روی زمین بسیار مهم است و به آسیب پذیری جامعه در برابر بلایای مانند آتش سوزی ، سیل یا لغزش زمین کمک می کند. GLOBE Observer ناسا از داوطلبان می خواهد که از منظره عکس بگیرند ، نوع پوشش زمین را مشخص کنند و سپس مشاهدات شما را با داده های ماهواره ای مطابقت دهند. دانشمندان از مشاهدات شما برای بهبود نقشه‌های پوشش جهانی زمین استفاده خواهند کرد.

در NASA GLOBE Observer: Land Cover شرکت کنید


باران - Shutterstock

(اعتبار: روسلان کوکاروف / Shutterstock)

باران ، تگرگ و برف را اندازه گیری کنید

درست مانند سرویس پستی ، نه برف ، باران ، گرما و تاریکی شب مانع داوطلبان CoCoRaHS از تکمیل سریع دورهای تعیین شده خود نمی شود. در واقع ، این نوع آب و هوای مورد علاقه آنها است. اگر این به نظر شما می رسد ، به برنامه نظارت بر هواشناسی CoCoRaHS بپیوندید. از یک سنج باران برای جمع آوری داده های مورد استفاده توسط سرویس ملی هواشناسی ، هواشناسی ، خدمات شهری ، معلمان ، دانش آموزان و بسیاری دیگر استفاده کنید تا هم درک شدید بارش و هم خشکسالی را درک کنید.

در شبکه باران ، تگرگ و برف CoCoRaHS شرکت کنید


طوفان میکاست

(اعتبار: MyCoast)

سند آسیب طوفان

وقتی دریاهای طوفانی با ساحل بی نظیر روبرو می شوند ، نتیجه همیشه زیبا نیست. از برنامه MyCoast برای ثبت جزر و مد ، آسیب در طوفان ، پاکسازی ساحل ، سیل و موارد دیگر استفاده کنید. تصمیم گیرندگان ساحلی ، مدیران اضطراری و دیگران از گزارشات شما برای تصمیم گیری در مورد برنامه های تاب آوری استفاده می کنند.

برای مستند کردن وضعیت آب و هوای شدید در MyCoast شرکت کنید


ISeeChange

بررسی کنید که آب و هوا و تغییرات آب و هوایی چه تاثیری بر جوامع و محیط ما می گذارد. (اعتبار: پیکسابای)

آتش سوزی و هوای شدید

با ثبت اسناد آتش سوزی ، سیل ، حوادث آب و هوایی و سایر پدیده ها با ISeeChange خبرنگار محیط زیست شوید. این پروژه پیشگامانه ترکیبی از علم شهروندی ، روزنامه نگاری شهروندی ، داده های ماهواره ای و آب و هوایی ناسا ، حسگرها و کنجکاوی جامعه برای نظارت بر تغییر شرایط محیطی است.

با گزارش iSeeChange در گزارش تغییرات آب و هوایی نزدیک خود شرکت کنید


پشه ها - Shutterstock

(اعتبار: mycteria / Shutterstock)

پشه ها و ظهور سطح دریا

موزه علوم بوستون میزبان رویدادهایی است که از دانش شهروندان برای بررسی مشکلات بزرگ استفاده می کند ، از جمله وبینار در مورد افزایش سطح دریا (29 سپتامبر). در 26 اوت ، آنها همچنین یک مجمع در مورد پشه ها (26 اوت) داشتند. برای ثبت نام در این رویدادها و اکتشاف پروژه های برجسته علوم شهروندی که خطرات اقلیمی را بررسی می کنید ، از صفحه موزه علوم در SciStarter دیدن کنید.


با مراجعه به SciStarter.org می توانید پروژه های علمی شهروندی بیشتری پیدا کنید.

بازی انفجار شرطی
بهترین سایت بازی انفجار
سایت
بازی انفجار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *