بازی انفجار حضرات : “این فصل برای سردرگمی است: بازاریابان آمادگی لازم برای ایجاد اختلال ناشی از پایان رفتار خرید مصرف کننده را ندارند


انفجار حضرات
بازی انفجار حضرات بت

بر اساس تحقیقات جدید BlueVenn ، تغییر لرزه ای در رفتار خرید مصرف کننده در آستانه دوره جشن اتفاق می افتد.

45٪ از مصرف کنندگان بریتانیایی می گویند که امسال شیوه خرید خود را به طرز چشمگیری تغییر خواهند داد و پیش بینی ها و پیش بینی هایی را که بازاریابان و مشاغل در فصل تعطیلات به آنها اعتماد می کنند کاهش می دهند. و به نظر می رسد که نسل های جوان به احتمال زیاد انتظارات را متوقف کرده و به راحتی پذیرای تغییرات هستند ، به طوری که 59٪ از افراد 16-34 ساله انتظار دارند رفتار خرید خود را به طور قابل توجهی تغییر دهند.

برای بازاریابان ، ترس قابل توجهی در مورد توانایی آنها در واکنش و پاسخ وجود دارد. اکثر بازاریاب ها (58٪) نگرانند که نتوانند تلاش های بازاریابی خود را برای کنار آمدن با تغییر در رفتار مصرف کننده تغییر دهند ، و برای مارک های با درآمد بین 100 تا 499 میلیون پوند به 80٪ چشمگیر می رسند. خرده فروشان بیشترین نگرانی را از این دارند که نتوانند از طریق چندین کانال شخصی سازی (53٪) را تضمین کنند و مشتریان هدف (51٪) را از دست بدهند ، اما ترس از اتلاف بودجه تبلیغاتی سوم سوم (42٪) است.

علی رغم قفل شدن و نگرانی های بهداشتی در مورد Covid-19 ، نیمی از خریداران خرید خود را از طریق ترکیبی از سفرهای آنلاین و فروشگاهی انجام می دهند. حتی در میان گروه خریداران هیبریدی ، امسال تغییر متفاوتی در نسبت خرید آنلاین وجود دارد. “خریداران هیبریدی” در انگلیس سال گذشته اکثر خریدهای خود را از طریق فروشگاه انجام دادند (میانگین 88٪ در فروشگاه در مقایسه با 12٪ به صورت آنلاین) ، اما امسال تعادل تغییر کرده و تمرکز بیشتری بر خرید آنلاین دارد (به طور متوسط ​​55 ٪ آنلاین در مقایسه با 45٪ در فروشگاه).

استیو کلین ، مدیر عامل BlueVenn ، اظهار داشت: “برای خرده فروشان چند کاناله ، هم با حضور آنلاین و هم در خیابان های بالا ، یافته های ما هم یک برکت و هم یک نفرین است. تحقیقات ما نشان می دهد که روند خرید آنلاین قابل درک است ، اما همچنین نشان می دهد که خرده فروشان باید آماده سازگاری با ظهور “خریدار ترکیبی” باشند – مشتریانی که به عنوان بخشی از هزینه های جشن خود سفرهای آنلاین و فروشگاهی را به طور فزاینده ای مخلوط می کنند ولگردی و قانونی شکنی فقط با کمتر از نیمی (41٪) از افراد مورد بررسی که این رفتار فصلی را پذیرفته اند ، نشانگر عادات خرید آنها در آینده است ، به دست آوردن درک کامل از این رفتار بسیار حیاتی است. در حالی که خرده فروشان به درستی از کانال های دیجیتالی استقبال می کنند ، آنها باید بتوانند مسیر پیچ و خم مشتریان خود را بین کانال های آنلاین و آفلاین ردیابی کنند. “

در یک فضای مالی چالش برانگیز برای خرده فروشان و مصرف کنندگان ، تقریباً بیش از یک از هر هشت نفر (13٪) می گویند که این کریسمس را بیشتر خرج خواهند کرد ، در حالی که بخش قابل توجهی (41٪) از خریداران معتقدند که این دوره جشن را کمتر صرف خواهند کرد.

برای آن دسته از خرده فروشان که به فروشگاه های فیزیکی متکی هستند ، روند نگران کننده ای در حال ظهور است ، به طور متوسط ​​تعداد سفرهای خرید کریسمس در ماه های نوامبر و دسامبر از چهار مورد در سال گذشته به تنها دو مورد در سال جاری کاهش یافته است. با این حال ، برای خرده فروشان مقداری آرامش وجود دارد ، زیرا بیش از یک چهارم خریداران (26٪) می گویند که مبلغی را که برای هر سفر صرف می کنند 10-30٪ افزایش می دهند و برای افراد 25-34 ساله به 41٪ افزایش می یابد. به دست آوردن این علاقه و جلب نظر در میان خریداران ، با جذب بزرگترین هزینه کنندگان برای موفقیت ، اهمیت فزاینده ای پیدا می کند و یک تجارت کاملاً رقابتی است.

علی رغم اینکه بسیاری از خریداران اظهار داشتند که هزینه های کلی خود را در کریسمس کاهش می دهند یا در نظر می گیرند ، امید به برندها وجود دارد. وقتی نوبت به ایجاد وفاداری به نام تجاری می رسد ، اکثر خریداران (56٪) معتقدند که خرید از یک شرکت در گذشته مهم بوده است ، در حالی که 43٪ معتقدند که فروش فلش مهم است. با این حال ، با تغییر محسوس خریدهای آنلاین ، افزایش رقابت در دنیای دیجیتال می تواند منجر به عدم موفقیت بسیاری از مغازه ها در جذب درآمد سنتی کریسمس خود در یک فضای آنلاین شود. در حقیقت ، 62٪ از بازاریابان ابراز نگرانی می کنند که با جابجایی آنلاین ، مشتریان عادی خود را از دست ندهند.

با توجه به مارک هایی که امیدوارند از تغییر چشم انداز استفاده کرده و شیوه های بازاریابی را بهبود بخشند ، بیش از چهار از پنج (84٪) بازاریاب معتقدند که آنها قادر به گرفتن داده های مورد نیاز برای استفاده از افزایش هزینه های آنلاین و استفاده از آنها برای هدایت استراتژی های آینده بازاریابی هستند. با این حال ، تقریباً 57٪ از بازاریابان اذعان می کنند که آنها اطلاعاتی در مورد مسیر مشتریان خود برای خرید از طریق کانال های فروشگاه و کانال های آنلاین جمع نمی کنند. حتی بیشتر نگران کننده ، 44٪ از بازاریابان حتی هزینه مشتری در هر دو کانال را ردیابی نمی کنند.

کلین ادامه می دهد ، “همانطور که بسیاری از خرده فروشان امسال زخمهای خود را لیس می زنند ، تا بتوانند با موفقیت خود را بازپس بگیرند ، مهم است که آنها اطمینان حاصل کنند که تصویر روشنی از مشتریان ترکیبی خود ایجاد می کنند ، به طوری که آنها می توانند رفتارها و الگوی هزینه های خود را به صورت آنلاین و آنلاین درک کنند. آفلاین. برخی از مشتریان آنلاین وفادار وفادار خریدهای دیجیتالی بیشتری انجام خواهند داد ، در حالیکه دیگران ولع این خیابان را دارند. اینکه بتوانید این رفتار را ردیابی و درک کنید و برای ایجاد تجارب شخصی به آن عمل کنید ، اکنون و در آینده در کمک به فروش بسیار مهم خواهد بود ، بنابراین بازاریاب های خرده فروشی باید راه حل هایی پیدا کنند که به آنها امکان می دهد در سفر آنلاین و آفلاین قبل از اینکه مشتری هایشان را کاملاً از دست بدهند. “


سایت انفجار پویان مختاری
انفجار شرطی نیلی حضرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *