بازی انفجار حضرات : بزرگ و کوچک – صبر کنید اما چرا


انفجار حضرات
بازی انفجار حضرات بت

برای شما یک سورپرایز دارم.

یک دقیقه دیگه در موردش میگم اول ، بیایید کمی لذت ببریم. با من بیا.

قبلاً این را به کسی نگفته ام ، اما در واقع در اتاق سرگرم کننده زندگی می کنم. من فقط تور شما را در خانه ام گشتم ، جایی که قسمت زیادی از زندگی ام را در فکر اندازه چیزها می گذرانم.

من هر از گاهی بازدیدکننده ای در اتاق سرگرم کننده دارم ، اما بعد از چند دقیقه ، آنها معمولاً سرگرم می شوند و مرا به بحران های خود رها می کنند. اما روزی اتفاق غیر منتظره ای رخ داد.

سال 2013 بود. صبر کنید اما چرا چند ماهه بود. و از شخصی به نام فیلیپ دتمر ایمیل دریافت کردم. از pp و tt کمی ناراحت شدم ، اما تصمیم گرفتم مطالب او را بخوانم.

او توضیح داد که او در آلمان زندگی می کند و در آنجا فیلم های آموزشی متحرک درباره بسیاری از چیزهای مختلف می سازد ، مثلاً Wait But Why اما یک رسانه متفاوت. نگاهی به صفحه یوتیوب وی انداختم. این رشته به صورت رشته ای تصادفی از حروف نامگذاری شد:

kurzgesagt

ظاهراً به معنای “به طور خلاصه” در آلمانی است ، اما من در آن زمان نمی دانستم و هستم بسیار زمانی که تصمیم گرفتم یکی از فیلم ها را تماشا کنم نزدیک است که برای همیشه با فیلیپ دتمر تمام شود.

بود لذت بخش.

من دیگری را تماشا کردم. و یکی دیگر. و سپس آن را به من ضربه.

فیلیپ – این مرد تصادفی در آلمان –همچنین در اتاق سرگرم کننده زندگی می کند.

روز بعد ، ما تلفنی بودیم. صحبت های زیادی وجود داشت. ما تصمیم گرفتیم که باید کاری را با هم انجام دهیم و به سازگاری ادامه دادیم یکی از پستهای اولیه من درون یک فیلم kurzgesagt.1

طی هفت سال از آن زمان ، من و فیلیپ دوستان بزرگی شده ایم و از آن زمان تاکنون هیچ ویدیوی kurzgesagt را از دست نداده ام. هر وقت من و فیلیپ شام می خوریم ، مستقیم به اتاق تفریحی می رویم تا درباره جهان صحبت کنیم. و چند ماه پیش ، تصمیم گرفتیم دوباره همکاری کنیم. وقت آن فرا رسیده بود که با اتاق سرگرم کننده به عمومی برویم.

در برهه ای از گذشته ، هر دو شیفته دو نماد اتاق سرگرم کننده شده بودیم ، کری و مایکل هوانگ ، که در اینترنت با نام دوقلوهای هوانگ شناخته می شوند. دوقلوها این کار را می کنند خیلی چیزهای جالب، اما آنها از آنها بود مقیاس جهان اسباب بازی ای که بیشتر از همه دوستش داشتیم.

با الهام از کار آنها ، تصمیم گرفتیم دنبال آن برویم. ما می خواستیم بهترین کاوشگر سایز را که می توانیم تصور کنیم بسازیم. ما آن را جهان به طور خلاصه نامیدیم.

البته تقریباً 18 برابر بیشتر از آنچه فکر می کردیم طول کشید. ما مدتی رابط کاربری طوفان فکری انجام دادیم و سپس فیلیپ به همراه تیم باورنکردنی kurzgesagt مشغول کار بر روی تصاویر و انیمیشن ها شدند ، در حالی که من با تیم درمورد توضیحات مکتوب کار می کردم.

هزاران ساعت انسان بعد ، برنامه تمام شده است. 250 شی ، 30000+ کلمه توضیحات و حقایق جالب ، فقط موسیقی خلق و خوی مناسب ، و آنچه فکر می کنیم یک رابط کاربری بسیار عالی است.

نحوه کار آن در اینجا است:

این برنامه یک دیوار غول پیکر است. این دیوار به طرز غیرممکنی بزرگ است – به اندازه کافی بزرگ است که کهکشانهایی با اندازه کامل روی آن قرار دارد. این دیواره همچنین با وضوح بالا غیرممکن است – از نظر سلامتی به اندازه کافی دارای تصاویر واضح از ذرات زیر اتمی است.

من می دانم که عجیب به نظر می رسد که من در مورد آن صحبت می کنم گویی که یک شی واقعی است ، اما یک دلیل خوب دارم: برای به دست آوردن اثر کامل ضربات ذهنی ، باید درک کنید که به چه چیزی نگاه می کنید. شما از طریق تونلی از اجسام به جلو و عقب حرکت نمی کنید – فقط اینطور به نظر می رسد زیرا مغز شما از پذیرش جنون اندازه های واقعی که می بینید امتناع می ورزد. بارها و بارها با یادآوری اینکه همه این اشیا on روی همان دیوار دو بعدی “رنگ آمیزی” شده اند ، امیدوارم لحظات سرگرم کننده ذهن را تجربه کنید.

برنامه به این شکل است:

و این:

و این:

و برای بزرگنمایی سه روش وجود دارد:

برای یک توضیح دهنده و حقایق جالب می توانید روی هر شی object ضربه بزنید. تمام حقایقی که شما فقط در اتاق سرگرم کننده خوانده اید ، همراه با یک میلیون چیز دیگر در برنامه وجود دارد. (تصاویر کاملاً شگفت آور برای انتظار ، اما-چرا-از اتاق سرگرمی کار Kurzgesagt است. فکر نکنید این چیز عادی جدید است.)

سه چیز دیگر:

1) این برنامه در فروشگاه ایالات متحده 3 دلار است که ، با توجه به این واقعیت که یک دیوار بی نهایت جادویی واقعاً باید 2.5 میلیون دلار هزینه کند ، یک سرقت بزرگ است.

2) اگر برنامه را دوست دارید ، لطفا به آن امتیاز دهید یا بررسی کنید. به عنوان مثال ، در اینجا بررسی من است:

3) این V1 برنامه است. همانطور که برنامه را ساختیم ، در مورد امکانات V2 ، V3 و فراتر از آن یک مکالمه جانبی دائمی داشتیم. ما امروز راه اندازی می کنیم ، اما این فقط آغاز است. ما می خواهیم این برنامه یک زمین بازی مغز باشد که همیشه بهتر و بهتر می شود. و اینجا جایی است که شما وارد می شوید.

همانطور که از برنامه استفاده می کنید ، هر زمان که فکر کنید “ای کاش برنامه X می کرد” یا “اگر برنامه بتواند Y را انجام دهد خیلی خوب خواهد بود” ، ما می خواهیم آن را بشنویم. از آنجا که این V1 است ، البته ما همچنین می خواهیم بدانیم هر زمان که فکر کنید “این درست کار نمی کند” یا “من فکر می کنم این واقعیت خاموش است”. در فهرست برنامه ، برگه «بازخورد» را مشاهده می کنید ، در آنجا می توانید روی بازخورد ضربه بزنید آدرس ایمیل و به ما بگویید که در حال فکر کردن هستید.

خوب ، اینجا شما بروید. برنامه سمت چپ iPhone / iPad ، برنامه سمت راست Android را کلیک کنید.

___________

همچنین: به مناسبت گرامیداشت راه اندازی برنامه ، Kurzgesagt امروزه اتاق سرگرم کننده خود را ایجاد کرد –یک فیلم جذاب در مورد اندازه ستاره ها.

___________

پایان کارها:

اگر صبر کنید اما چرا ، برای قول من ناراحت کننده ثبت نام کنید لیست ایمیل و ارسالهای جدید برای شما ارسال می شود.

برای حمایت از صبر کنید اما چرا ، به صفحه Patreon ما مراجعه کنید.

___________

سفرهای بیشتر به اتاق سرگرم کننده:

تناقض فرمی

SpaceX Post

پست بچه ها Quadrillion Sour Patch

و سفری به اتاق نه چندان سرگرم کننده
سایت انفجار پویان مختاری
انفجار شرطی نیلی حضرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *