بازی انفجار حضرات : قرص رایگان برای بهبود زندگی هزاران نفر از افراد مبتلا به اختلالات یادگیری


انفجار حضرات
بازی انفجار حضرات بت

دولت یک صندوق 2.5 میلیون پوندی تأسیس کرده است تا از افراد مبتلا به اختلالات یادگیری که توانایی خرید آنلاین را ندارند ، تجهیزات ، داده و پشتیبانی دیجیتالی ارائه دهد.

طرح جدید Lifeline دیجیتال 5000 قرص اینترنتی را که از قبل بارگیری شده با پشتیبانی اطلاعات فنی و رایگان برای کسانی که با ترکیبی از حذف دیجیتال روبرو هستند تأمین خواهد کرد: هزینه به عنوان مانعی برای دسترسی به اینترنت و افزایش انزوای اجتماعی ناشی از ویروس کرونا.

این در حالی است که داده های اخیر ONS نشان می دهد از هر چهار نفر سه نفر (74.6 درصد) دارای ناتوانی در یادگیری معتقدند که سلامت آنها تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است ، در حالی که 37 درصد افراد غیر معلول.

مطالعات نشان داده است که فناوری می تواند به افراد مبتلا به اختلالات یادگیری کمک کند تا احساس تنهایی را کاهش دهند و از سلامت روان و سلامتی آنها حمایت کنند. این صندوق اطمینان حاصل خواهد کرد که هزاران نفر از افرادی که با مشکلات مالی روبرو هستند می توانند از مزایای بسیاری که فن آوری ارائه می دهد بهره مند شوند و زندگی را تا حد ممکن عادی طی کنند در حالی که به دنبال نقشه راه منتشر شده توسط دولت در روز دوشنبه محدودیت ها با احتیاط کاهش می یابد.

وزیر دیجیتال ، کارولین دینناژ گفت: “همه گیری فوق العاده برای افراد معلول که برای دسترسی به اینترنت برای کارهای اساسی مانند رسیدن به عزیزان خود تلاش کرده اند ، بسیار سخت بوده است.

“صندوق Lifeline دیجیتال با قرار دادن هزاران دستگاه در دست کسانی که بیشتر به آنها احتیاج دارند ، با استفاده از داده های رایگان و پشتیبانی فنی در حالت آماده به کار ، برای کمک به افراد مبتلا به اختلالات یادگیری ، این شکاف را از بین خواهد برد.”

اولین دستگاه ها از ماه مارس تحویل داده می شوند و بخشی از بسته گسترده ای از اقدامات دولت برای حمایت از افراد معلول در هنگام شیوع همه جانبه است ، از جمله در اختیار قرار دادن 4.6 میلیارد پوند در اختیار مقامات محلی برای كاهش فشارها بر خدمات محلی از جمله مراقبت های اجتماعی بزرگسالان و ارائه آنها. 1.2 میلیون پوند تا هفت خیریه یادگیری ناتوانی و اوتیسم.

دولت در حال کار بر روی این پروژه با موسسات خیریه برجسته دیجیتال Good Things و AbilityNet است که هر دو در زمینه کمک به افراد معلول برای تقویت سلامت روان خود و دستیابی به اهداف خود از طریق فناوری دیجیتال بسیار باتجربه هستند.

ایزوبل مشکل یادگیری دارد و با سگش زندگی می کند اما به دلیل Covid-19 بسیار منزوی بود. با این حال ، با کمک داوطلب AbilityNet ، کریس گرانت ، از فناوری برای برقراری ارتباط با خانواده و دوستان با وجود اقدامات فاصله اجتماعی استقبال کرده است.

ایزوبل ، 31 ساله ، از آلن ، اسکاتلند ، گفت: “کریس من را با یک موسسه خیریه محلی مرتبط کرد تا یک تبلت تهیه کنم و تیم داوطلب AbilityNet بهترین روش استفاده از آن و نحوه استفاده ایمن از آن را به من نشان داد.

وی افزود: “بهترین چیز در مورد فناوری ، برقراری ارتباط با دوستان و خانواده از طریق پیام رسان و فیس بوك است. همچنین با دیدن مواردی مانند اینستاگرام مرا سرگرم می کند.

“من اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنم و توسط کریس از AbilityNet پشتیبانی می شود تا اطلاعات بیشتری کسب کنم تا بتوانم کارهای بیشتری با تبلت خود انجام دهم. داشتن تبلت و تلفن من چنین تفاوت فاحشی ایجاد می کند و می تواند با دوستان خود ارتباط برقرار کند. “

AbilityNet با ارائه مشاوره فنی در زمینه فن آوری های کمکی و ارزیابی قابلیت دسترسی برای افراد دارای معلولیت های متعدد و یا عمیق ، از صندوق Digital Lifeline پشتیبانی خواهد کرد. بنیاد Good Things پشتیبانی و راهنمایی را برای سازمان های محلی فراهم می کند تا به آنها در توزیع ایمن و ایمن دستگاه ها کمک کند.

بودجه ای نیز برای سازمانهای محلی در نظر گرفته خواهد شد تا از كمك كنندگان برای یادگیری نحوه استفاده ایمن و مطمئن از دستگاه خود كمك بگیرند.

گری مور ، مدیرعامل AbilityNet ، گفت: “کوید نشان داده است که چگونه دسترسی به فناوری بخشی حیاتی از یک زندگی مستقل و تحقق پذیر برای همه افراد جامعه است.

“AbilityNet بیش از 20 سال است که به افراد معلول کمک می کند تا از فن آوری استفاده کنند و پروژه Digital Lifeline فرصتی شگفت انگیز را برای کمک به افراد مبتلا به ناتوانی در یادگیری به دست می آورد که می توانند دست به فناوری بزنند و زندگی آنها را دگرگون کند.”

هلن میلنر ، مدیرعامل بنیاد چیزهای خوب ، گفت: “این سرمایه گذاری از طرف وزارت دیجیتال ، فرهنگ ، رسانه و ورزش ، دسترسی و مهارت های دیجیتال به افراد دارای ناتوانی در یادگیری ، در زمان مهمتری نمی توانست حاصل شود.

“همه گیری Covid-19 همچنان نشان می دهد که آنلاین بودن برای زندگی روزمره چقدر ضروری است. اما میلیون ها نفر هنوز در سمت اشتباه شکاف دیجیتالی قرار دارند.

“افراد دارای ناتوانی یادگیری حتی بیشتر با چالش روبرو هستند. متصل ماندن یک حلقه حیاتی اساسی است که آنها به آن بستگی دارند و نباید بدون آن انجام دهند.

“به همین دلیل ما فوق العاده افتخار می کنیم که با DCMS در Digital Lifeline کار می کنیم و از همکاری با AbilityNet و دیگر سازمانهای شگفت انگیز در سراسر انگلیس برای دستیابی دستگاه ها و داده ها به دست افرادی که بیشترین نیاز به کمک را دارند ، هیجان زده هستیم. . همه با هم می توانیم به رفع شکاف دیجیتالی کمک کنیم. “


سایت انفجار پویان مختاری
انفجار شرطی نیلی حضرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *