بازی انفجار حضرات : کیف دستی شماره 2 – صبر کنید اما چرا


انفجار حضرات
بازی انفجار حضرات بت

من الان مثل 4 سال یک Patreon هستم. اما اکنون که کتابی منتشر می کنید ، آیا باز هم به حمایت من احتیاج دارید؟ برنامه های شما برای آینده چیست؟Kyros J. (بارسلونا ، اسپانیا)

در مورد نحوه فکر کردن درباره Patreon از طرف ما اینگونه است:

پترئون وسیله ای برای آزادی خلاقیت است. بدون Patreon ، پول قسمت قابل ملاحظه ای از روند تصمیم گیری ما خواهد بود. ما مجبور به حمایت مالی خواهیم بود ، محصولات را می فروشیم و از paywall ها استفاده خواهیم کرد ، خواه احساس خوبی داشته باشیم یا نکنیم. Patreon به ما اجازه می دهد هر کاری را که فکر می کنیم واقعاً برای ما منطقی است و سعی می کنیم انجام دهیم. این به ما امکان می دهد لیستی بزرگ از پروژه های بالقوه تهیه کنیم و آنها را بر اساس آنچه بیش از همه هیجان زده ایم و مهمترین آنها فکر می کنیم اولویت بندی کنیم ، نه بر اساس آنچه که بیشترین درآمد را خواهد داشت. Patreon به این معنی است که ما پروژه هایی را انجام خواهیم داد که درآمد کسب می کنند و پروژه های دیگری که نتیجه ای نخواهد گرفت و دیگر نگران نباشید که کدام یک هستند. این به ما امکان می دهد پادکست بدون اسپانسر را شروع کنیم و نگرش “اگر و در صورت احساس صحیح اسپانسر می شویم” را داشته باشیم. این به ما امکان می دهد داستان ما را به کتاب تبدیل کنیم ، زیرا در این مورد منطقی است و فرصت های دیگر مجموعه های پست را به کتاب رد می کنیم ، زیرا این چیزی نبود که احساس می کردیم منطقی است. فقط به ما این امکان را می دهد که در مورد کالای موجود در فروشگاه خود ، برای خوانندگان ایمیل ارسال کنیم ، در حالی که واقعاً هیجان زده می شویم که در مورد آن محصول به آنها بگوییم. داشتن پول به عنوان یک نگرانی ثانویه یک لوکس خلاقانه باورنکردنی است و باعث می شود Wait But Why مکانی بهتر باشد.

در مورد نحوه فکر کردن من درباره پترئون از طرف شما اینگونه است:

خالق اینترنت مستقل یک چیز کاملاً جدید است و من فکر می کنم همه ما هنوز از نظر اقتصادی بهترین راه های کار را پیدا کرده ایم. Patreon به خوانندگان عادی سه گزینه می دهد:

1) من کار این شخص را دوست دارم و دوست دارم برای آن هزینه ای بپردازم

2) من کار این شخص را دوست دارم و دوست دارم هزینه ای را برای آن بپردازم ، اما در حال حاضر توانایی پرداخت هزینه را ندارم

3) من کار این شخص را دوست دارم ، اما چیزی نیست که بخواهم برایش هزینه کنم

نکته مهم در مورد داشتن مخاطبان قابل توجه این است که اگر بخش کوچکی از خوانندگان ما در گروه 1 قرار بگیرند ، ما تحت پوشش قرار خواهیم گرفت. تاکنون دقیقاً همان اتفاقی افتاده است. خوانندگان رده 1 کاملاً باورنکردنی ترکیب شده اند حمایت مهم از ما و آزادی خلاقانه ای که من در مورد آن صحبت کردم

اما این همچنین بدان معنی است که ما هستیم کاملا باحال با دسته های 2 و 3.

افرادی در گروه 2 که مایلند از ما حمایت کنند اما بودجه لازم را برای صرفه جویی در اختیار ندارند: نه تنها اشکالی ندارد بلکه لطفاً بدانید که آخرین چیزی که می خواهم این است که پشتیبانی WBW هزینه ناخوشایند یا استرس زایی در زندگی شما باشد . من ایده رایگان WBW را برای افرادی که فقط در یک زمان مشخص از زندگی خود قادر به مصرف محتوای رایگان هستند دوست دارم.

افرادی که در گروه 3 هستند و صرفاً ترجیح می دهند دلار خود را برای اهداف دیگر بگذارند ، لطفاً این کار را ادامه دهند. این نکته جالب در مورد مدل اهدای داوطلبانه است – فقط برخی از افراد مجبورند این کار را انجام دهند تا کاملاً کار کند. دسته 1 افراد دیگری را شامل می شود.

اگر شما از طرفداران دسته 1 ما بوده اید ، در آغوش فراوان ، ما شما را دوست داریم و بی نهایت سپاسگزاریم. همچنین درمقابل توقف هرگز نباید احساس غریبگی و گناه کنید. حمایت از ما به معنای حمایت از ما برای همیشه نیست. هنگامی که یک دسته 1er هستید ، همیشه یک دسته 1er هستید ، مهم نیست که چه زمانی متوقف می شوید.

سرانجام ، Patreon تنها یک راه برای حمایت از WBW است. همچنین چیزهایی برای خرید وجود دارد که ما می فروشیم و ، احتمالاً مهمترین چیز ، اشتراک WBW با دیگران است.

در مورد آینده Wait اما چرا:

در حال حاضر تصور زمانی سخت است که بخواهم به غیر از ایجاد کارهای جدید در این سیستم عامل دیگری انجام دهم. “لیست موضوعات آینده” من طولانی تر از آن است که در زندگی یکسانی داشته ام و تا کنجکاو باشم ، از طریق آن تلاش خواهم کرد.

در آن تصویر وسیع ، تعداد زیادی فرصت سرگرم کننده وجود دارد. ما قصد داریم پلت فرم را از نوشتن به نوشتن ، صوتی و تصویری گسترش دهیم. ما می خواهیم چیزهای جدید و همکاری های جدید (مانند موارد دیگر) را امتحان کنیم برنامه ما با Kurzgesagt) ما می خواهیم با رویدادهای حضوری بیشتر در جامعه عمیق تر شویم. ما برنامه هایی را برای یک سایت جدید و بسیار بهتر ترسیم کرده ایم.

چند سالی است که آرام روی یک پروژه بزرگ و بزرگ کار کرده ام ، اما هیجان و انرژی من هرگز بالاتر نبوده است. امیدوارم وقتی 80 ساله هستم هنوز چیزهای خوبی می سازم و امیدوارم هنوزم اینجا باشی.
سایت انفجار پویان مختاری
انفجار شرطی نیلی حضرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *