بازی انفجار حضرات : DENSO WAVE INCORPORATED و RFKeeper راه حل های RFID خود را گسترش می دهند


انفجار حضرات
بازی انفجار حضرات بت

DENSO WAVE INCORPORATED و RFKeeper توافق نامه همکاری تجاری را با هدف گسترش راه حل های RFID و افزایش سطح آگاهی خود در بازار منعقد می کنند.

DENSO WAVE INCORPORATED ، مستقر در ژاپن ، و RFKeeper ، تولید کننده نرم افزار RFID مستقر در اسرائیل ، توافق نامه همکاری تجاری منعقد کرده اند که هدف آن گسترش راه حل های خرده فروشی با استفاده از فناوری RFID است.

Haim Bar-On ، مدیر عامل شرکت RFKeeper ، توضیح می دهد: “از طریق این توافق نامه همکاری تجاری ، ما قادر خواهیم بود به شرکت های زنجیره تأمین و صنایع خرده فروشی در سراسر جهان راه حل های عالی RFID ارائه دهیم”. وی ادامه داد: “با ترکیب راه حل های DENSO و RFID ، ما در بهبود کارایی و راحتی در فرآیندهای آنها سهیم هستیم”.

شرکت های زنجیره تأمین و خرده فروشان که عمدتاً توسط صنعت پوشاک هدایت می شوند اخیراً با استفاده از RFID فعالیت های تجاری خود را بهبود بخشیده اند. هزینه برچسب های RFID نیز کاهش یافته و بررسی های اخیر نشان داده است که تعداد برچسب های RFID صادر شده به سرعت و به طور گسترده در سراسر جهان افزایش می یابد.

تحت این شرایط ، DENSO WAVE از دهه 1980 روی توسعه دستگاه های RFID کار کرده است. Katsuhiko Sugito ، مدیر عامل شرکت DENSO WAVE ، می گوید: “در سال 2018 ، ما خواننده SP1 RFID را توسعه دادیم که به سرعت اسکن 700 برچسب در ثانیه در جهان می رسد.” “ما همچنین یک اتاق آزمایشگاه ویژه RFID ، RFID co-LAB ، در Hamamatsu-cho ایجاد کرده ایم و مقادیر گسترده ای را فراهم کرده ایم ، به عنوان مثال ، با ایجاد یک محیط آزمایش برای اسکن برچسب ها هنگام نصب دستگاه برای اولین بار ، مقادیر گسترده ای را ارائه می دهیم. “

RFKeeper یک راه حل IoT ایجاد کرده است که کاربر را قادر می سازد کالاها را در زمان واقعی با اتصال فروشگاه های فیزیکی و آنلاین کنترل کند. آنها همچنین راه حل هایی برای بهبود کارایی کسب و کار و تجربه مشتری در فروشگاه های پوشاک در اختیار کاربران قرار می دهند.

DENSO WAVE برای دستیابی به بهبود کارایی تجارت با استفاده از فناوری RFID اختصاص یافته و همچنان به ایجاد ارزش های جدید در فناوری دیجیتال ادامه می دهد.


سایت انفجار پویان مختاری
انفجار شرطی نیلی حضرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *