بازی انفجار حضرات : Miralis Data با راه حل AI برای زنجیره تامین برنده چالش جهانی است


انفجار حضرات
بازی انفجار حضرات بت

شرکت مشاوره و توسعه نرم افزار علوم داده Miralis پس از ارائه راه حل AI خود به شرکت راه حل های پلت فرم چندملیتی و متخصص زنجیره تأمین CHEP اروپا ، اولین چالش جهانی Digital Catapult UK-Germany را برنده شده است.

CHEP اروپا به عنوان بخشی از رقابت ابتکاری که در انگلستان و آلمان توسط نوآوری پیشرو در فناوری دیجیتال پیشرفته انگلستان برگزار شد ، میرالیس و سایر شرکت های نوپا با فناوری سریع در AI را در انگلستان به چالش کشید تا چالش های اساسی تولید زنجیره های تامین را برطرف کند. مرکز ، منجنیق دیجیتال و مورد حمایت دولتهای هر دو کشور.

راه حل Miralis نه تنها این چالش را برطرف کرد – که در مورد حمل و نقل مواد غذایی و اینکه چگونه فناوری می تواند کارایی تحویل را برای مشتریان خود بهبود بخشد ، در حالی که زباله ها ، هزینه ها ، ازدحام جاده ها ، زمان رانندگان و انتشار کربن را کاهش می دهد – بلکه با استفاده از تکنیک های نوین پیش بینی با بهینه سازی مسیریابی موجودی.

پیشنهاد میرالیس با استفاده از پیش بینی برای بهبود صحت آن و رویکرد مسیریابی موجودی که مسئولیت سطح سهام را به جای خریدار ، به عهده دارد ، سیستم تحویل مشترک مشتری را بهبود بخشید.

دکتر ویل مادن ، مدیر تجزیه و تحلیل در Miralis Data ، گفت: “کار ما در Miralis بر کاهش انتشار کربن مبتنی بر حمل و نقل متمرکز است ، بنابراین این یک چالش مضاعف هیجان انگیز برای ما است که می توانیم از Digital Catapult و CHEP Europe با نتایج بالقوه قابل توجهی مقابله کنیم. حمل و نقل تنها عامل بزرگ انتشار کربن در اروپا است و یک درصد از کل انتشارات کربن از وسایل نقلیه کالایی “کمتر از کامل” حاصل می شود ، که نه تنها برای تجارت ناکارآمد است بلکه به محیط زیست آسیب می رساند. راه حل ما ، که ترکیبی از پیش بینی و بهینه سازی مسیریابی موجودی است ، می تواند ده ها میلیون مایل از ترافیک HGV در سال را فقط از جاده های انگلستان حذف کند. ”

مایکل گیبسون ، مدیرعامل شرکت Miralis Data ، گفت: “اکنون یک فرصت بسیار مهیج برای توسعه این راه حل پیش بینی و بهینه سازی بیشتر و آزمایش سیستم وجود دارد که مزایای زیادی از نظر زیست محیطی و مالی به همراه خواهد داشت و پتانسیل انقلابی در زنجیره تامین را دارد.”

کیتی هو ، رئیس روش نوآوری در Catapult دیجیتال گفت: “شرکت های هیجان انگیز با رشد بالا ، مانند Miralis ، شاهدی بر قدرت انگلستان و آلمان در نوآوری در فن آوری دیجیتال پیشرفته ، مطابق با چالش های جهانی صنعتی و پایداری است. یافتن استارتاپ هایی با ایده های نوآورانه و تقویت همکاری های بین المللی دقیقاً همان چیزی است که چالش جهانی به آن اشاره دارد. “


سایت انفجار پویان مختاری
انفجار شرطی نیلی حضرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *