بازی انفجار حضرات : Omni-ID طیف جدیدی از دستگاه های اینترنت اشیا را اعلام می کند


انفجار حضرات
بازی انفجار حضرات بت

Omni-ID ، توسعه دهنده برچسب های غیر فعال شناسایی فرکانس رادیویی صنعتی (RFID) که توسط سازمان های بزرگ جهانی برای ارائه اطلاعات در مورد موقعیت و هویت دارایی به آنها اعتماد می شود ، از راه اندازی طیف جدیدی از ، Bluetooth Low Energy (BLE ) و بلند برد (LoRa) – دستگاه های فعال.

محدوده جدید “Sense” دستگاه های RFID با استفاده از مجموعه ای جامع از سنسورها با توانایی انتقال داده های وضعیتی و وضعیتی از طریق BLE ، GPS و پروتکل های ارتباطی استاندارد شبکه پهن کم شبکه (LPWAN) استاندارد ، اجازه می دهد تا دستگاه ها در داخل استفاده شوند طیف گسترده ای از برنامه ها و زیرساخت های اینترنت اشیا. دستگاه های جدید Sense بسیار قدرتمند و در عین حال بسیار کم مصرف هستند و امکان استفاده از آنها را در محیط های سخت و از راه دور تا 5 سال فراهم می کند: کاهش هزینه و زمان لازم برای تعویض دستگاه ها در این زمینه.

محدوده اولیه Sense شامل پنج دستگاه در خدمت دو نوع برنامه اصلی است: نظارت بر شرط و مدیریت دارایی و تدارکات ، با انواع بیشتری از محصولات که در سال دنبال می شود.

محصولات Sense LoRa ارتباطات برد طولانی را ارائه می دهند: تا 15 کیلومتر در فضای مسطح ، فضای باز یا 3-4 کیلومتر در یک مکان شهری و دارای یک باتری جمع و جور که تا 5 سال دوام دارد. این دستگاه ها می توانند با استفاده از پیکربندی دکمه تماس یا جستجوگر دامنه کار کنند ، و آنها را برای انواع برنامه های کاربردی مدیریت امکانات و خدمات میدانی مناسب می کند. هنگام استفاده از ویژگی های GPS و شتاب سنج ، دستگاه های Sense LoRa با توجه به حرکت ، موقعیت مکانی آنها 3-5 متر است.

در مجموعه محصولات Asset Management & Logistics ، محصول Sense BLE تا 200 متر فاصله ارتباطی را ارائه می دهد و می تواند به WiFi ، LAN یا شبکه های تلفن همراه و به یک ابر یا سرور برنامه مشتری سرویس گیرنده محلی پیوند دهد.

پایگاه مشتری جهانی Omni-ID قبلاً به استفاده از طیف وسیعی از دستگاههای RFID خود برای تدارکات ، توزیع و مدیریت دارایی در ساخت خودرو ، نفت و گاز ، معدن ، نظارت بر وضعیت زنجیره سرد ، مدیریت تأسیسات ، عملیات میدانی علاقه زیادی نشان داده است. ، ساخت بنادر ، تشخیص اضطراری ، ایمنی و پاسخگویی کارگران و نظارت بر ناوگان.

دکتر تونی کینگتون ، مدیر عامل Omni-ID ، در مورد راه اندازی محدوده جدید Sense ، گفت: “Omni-ID پیشگام فن آوری های شناسایی و ردیابی منفعل است که توسط سازمان های بزرگ در سراسر جهان مورد اعتماد قرار می گیرد و در کنار IoT جدید در هسته اصلی کار ما باقی خواهد ماند تحولات محصول دستگاه های اینترنت اشیا New جدید مانند خانواده Sense مکمل محدوده منفعل موجود هستند و به مشتریان ما این امکان را می دهد تا از اتصال و طیف گسترده بلوتوث کم انرژی ، LoRaWAN و سایر فناوری های LPWAN برای ایجاد راهکارهای هوشمند اینترنت اشیا که به مدت طولانی ساخته می شوند ، بهره مند شوند. “

“تیم تحقیق و توسعه Omni-ID سخت تلاش کرده است تا دستگاه های اینترنت اشیا با کیفیت بالا تولید کند که فراتر از آنچه در حال حاضر در دسترس است ، باشد و من از اولین محصولات در محدوده Sense که نتیجه آن است خوشحالم. مشتریان ما از سرتاسر جهان در طیف وسیعی از صنایع از دقت ، محدوده خواندن ، گزینه های شبکه و کارایی هزینه ارائه شده توسط این دستگاه های جدید بسیار بهره مند خواهند شد.

“من اطمینان دارم که مشتریانی که پروژه های جاه طلبانه اینترنت اشیا دارند از توانایی های سریع” رفتن به بازار “Omni-ID ناشی از ساختار عمودی و یکپارچه ما بهره مند می شوند که ما را قادر می سازد تا به سرعت از طراحی به تحویل برسیم.”


سایت انفجار پویان مختاری
انفجار شرطی نیلی حضرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *