بازی انفجار حضرات : Rockwell Automation با گواهینامه ها و محصولات امنیتی جدید با تهدیدات سایبری صنعتی مقابله می کند


انفجار حضرات
بازی انفجار حضرات بت

شرکت ها همچنان که سیستم های تولید و فناوری اطلاعات را بهم متصل می کنند و با تهدیدات سایبری که سیستم های کنترل صنعتی را هدف قرار می دهند ، متصل می شوند ، به اطمینان از عملیات صنعتی خود نیاز دارند. برای تأمین این نیاز ، Rockwell Automation همچنان به گسترش گواهینامه های امنیت سایبری خود و گنجاندن قابلیت های امنیتی پیشرفته در بیشتر محصولات خود ادامه می دهد.

Rockwell Automation اخیراً گواهینامه استاندارد امنیت سایبری IEC (کمیسیون بین المللی الکترونیک) 62443-3-3 را دریافت کرده است. این صدور گواهینامه توسط شخص ثالث T RV Rheinland انجام شده است ، بدین معنی است که Rockwell Automation توانایی نصب و پیکربندی سیستم های تولید را برای مطابقت با الزامات امنیتی در سطح 1 همانطور که در استاندارد تعریف شده است ، نشان داده است.

Rockwell Automation معماری مرجعی را برای پیاده سازی یک سیستم تولید مجاز مانند PlantPAx 5.0 ، سیستم کنترل توزیع مدرن (DCS) برای کنترل فرآیند در سطح گیاه ارائه می دهد. این معماری ها برای کمک به مشتریان در تأیید سیستم های تولید در حالی که نیاز به خرید فناوری های جدید را به عنوان بخشی از فرآیند به حداقل می رساند ، ساخته شده است. تا به امروز ، Rockwell Automation چندین گواهینامه برای سری استاندارد IEC 62443 دریافت کرده است.

Rockwell Automation همچنین اخیراً برای استاندارد ISO (سازمان بین المللی استاندارد سازی) 27001 گواهینامه دریافت کرده است که تأیید می کند سیستم مدیریت امنیت اطلاعات شرکت که برای محافظت از داده ها استفاده می شود ، مطابق با الزامات استاندارد است. این می تواند به مشتریان آرامش خاطر دهد که Rockwell Automation از بهترین روش ها برای محافظت از مالکیت معنوی خود استفاده می کند ، مانند زمانی که مشتریان از خدماتی مانند پشتیبانی و نظارت از راه دور استفاده می کنند.

سجیت چند ، معاون ارشد رئیس و افسر ارشد فناوری ، راكول اتوماسیون ، گفت: “شركت ها برای حفظ رقابت ، و در عین حال ایمن نگه داشتن افراد ، عملیات و دارایی معنوی خود ، با چالش دوگانه تحول دیجیتال روبرو هستند. “ما همچنان مهارتهای امنیت سایبری ، گواهینامه ها ، قابلیت های محصول و خدمات خود را به طرز پرخاشگری گسترش می دهیم به گونه ای که به مشتریان کمک می کند از تهدیدهای جدید جلوتر باشند و بر تحقق دیجیتال بر تحقق امکانات جدید تمرکز کنند.”

علاوه بر کسب گواهینامه های جدید ، Rockwell Automation همچنین محصولات جدیدی را با CIP Security منتشر می کند تا به شرکت ها کمک کند ارتباطات خود را حفظ کنند. CIP Security توسط سازمان تجارت جهانی و توسعه استاندارد ODVA توسعه یافته است ، تنها استاندارد طراحی شده برای برقراری ارتباط بین سیستمهای کنترل صنعتی و سایر دستگاهها در شبکه EtherNet / IP است.


سایت انفجار پویان مختاری
انفجار شرطی نیلی حضرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *