بازی انفجار حضرات : Trakm8 با ارائه دهنده مخابرات چلنجر شریک است


انفجار حضرات
بازی انفجار حضرات بت

Challenger Mobile Communications ، ارائه دهنده ارتباطات تجاری ، از همکاری جدید با متخصص راه حل های مدیریت ناوگان Trakm8 برای تقویت پیشنهاد خود پیش از معرفی Direct Vision Standard (DVS) لندن خبر داده است.

چلنجر راه حل های مخابراتی گسترده ای از تلفن تا میزبانی ابری را ارائه می دهد. همکاری جدید با Trakm8 ، توافق شده در ماه آگوست ، به چلنجر اجازه می دهد تا پیشنهادات telematics خود را با بسته اصلی راه حل های ناوگان صنعت Trakm8 گسترش دهد. طیف متنوعی از مشتریان چلنجر قادر خواهند بود از طیف گسترده ای از راه حل های telematics و دوربین خودرو Trakm8 بهره مند شوند.

مشارکت جدید توسط تعدادی از تغییرات نظارتی آینده ، از جمله DVS ایجاد شده است. استاندارد جدید به اکثریت قریب به اتفاق HGV هایی که از طریق مرکز لندن رانندگی می کنند نیاز دارد تا منابع اضافی بینایی غیر مستقیم را برای جلوگیری از جریمه به آنها اضافه کند. مقررات مشابه انتظار می رود که در آینده در سایر شهرها و مناطق به اجرا درآید و اهمیت ناوگان را برای داشتن مجموعه ای قوی از راه حل های telematics افزایش دهد.

در حالی که چلنجر به مدت 15 سال پیگیری را به مشتریان ارائه داده است ، آنها دریافته اند که تقاضای مشتری برای راه حل های telematics در حال افزایش است ، با توجه به بهره وری ، ایمنی و قابلیت اطمینان چنین سیستم هایی می تواند ارائه دهد. اثبات شده است که ابزار ردیابی و تحویل وسیله نقلیه Trakm8 ، Insight Optimization ، تا 30٪ بهره وری و بهره وری سوخت را افزایش می دهد ، در حالی که Trakm8 Connectedcare نظارت بهداشتی از راه دور خودرو را ارائه می دهد تا خرابی کم هزینه را به حداقل برساند.

جف ایمنز ، مدیر عامل در چلنجر ، گفت: “چلنجر سالهاست که خدمات ردیابی را به مشتریان ما ارائه می دهد اما از نظر تاریخی این همیشه یکی از بخشهای کوچک کسب و کار ما بوده است. ما شاهد پتانسیل بالایی برای رشد در این بخش هستیم و مدتی است که به دنبال ارائه یک محصول با کیفیت برای مشتریان خود هستیم.

ما Trakm8 را به عنوان ارائه دهنده ردیابی خود انتخاب کرده ایم زیرا بستر و محصولات درجه یک هستند و تیم همیشه آماده هستند تا در صورت لزوم از ما پشتیبانی کنند. ما فکر می کنیم که یک شریک خارق العاده انتخاب کرده ایم و قصد داریم طی چند سال آینده کانال را به میزان قابل توجهی رشد دهیم. “

کریس هوربویج ، مدیر کانال فروش در Trakm8 ، افزود: “چلنجر یک شریک حیاتی برای Trakm8 است ، به عنوان یک ارتباط مطمئن با مشتریان ما و به عنوان ارائه دهنده فن آوری ارتباطات همه جانبه. ما مشتاقانه منتظر همکاری با چلنجر هستیم تا مزایای فن آوری Trakm8 را به طیف وسیعی از ناوگان برسانیم و در آینده به مشارکت بیشتر بپردازیم. “


سایت انفجار پویان مختاری
انفجار شرطی نیلی حضرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *