بازی انفجار : در حال حرکت ، پرواز و پرتاب در سراسر سیستم خورشیدی


سایت بازی انفجار,بازی, انفجار

اگر مثل اکثر مردم هستید ، خواب دیدن پرواز را تجربه کرده اید (مطالعات نشان می دهد که بیش از نیمی از ما این کار را انجام داده ایم). اگر در مورد جهان کنجکاو هستید ، احتمالاً در مورد دیدن سایر سیارات نیز خواب دیده اید. و اگر می خواهید حدود نه ماه صبر کنید ، در شانس هستید - زیرا پس از آن ، دیگر نیازی به خواب نخواهید بود.

خانمها و آقایان ، ناسا قصد دارد در مریخ پرواز کند.

The Perseverance rover که قرار است در تاریخ 18 فوریه 2021 به زمین بخورد ، در حال حمل یک هلیکوپتر به اندازه گریپ فروت به نام Ingenuity است که به شکم خود بست. با فرض این که همه چیز به خوبی انجام می شود ، perseverance حدود دو ماه در خانه جدید خود مستقر خواهد شد. سپس یک سپر بقایای کوچک را رها می کند ، یک کابل برش پیروتکنیک را آتش می زند ، بازوی پر از بهار را رها می کند و بروشور نبوغ کوچک را آزاد می کند.

بعد از اینکه مریخ نورد مسافت ایمن را دور کرد ، نبوغ آفتاب را خیس می کند تا شش باتری یون لیتیوم خود را شارژ کند ، مانند پروانه تازه ظهور شده که بالهای خود را خشک می کند. سپس روتورهای دوقلوی خود را تا 2400 دور در دقیقه می چرخاند و یک سری پرواز اکتشافی را در مریخ آغاز می کند. این سرعت روتور فوق العاده بالا ، لازم برای ایجاد آسانسور در هوای نازک مریخ ، به معنای این است که هر یک از پرواز های نبوغ طولانی نخواهد بود (فقط 90 ثانیه) و همچنین بسیار دور خواهد رفت (حداکثر 1000 متر). هنوز اصل موضوع است. اولین پرواز برادران رایت فقط 37 متر را در بر گرفت.

نبوغ پیشینی به همان اندازه چشمگیر ایجاد می کند: نخستین پرواز با نیرو در جهان فراتر از زمین. مطمئناً آخرین نخواهد بود.

بینندگان علمی و تخیلی علمی تخیلی ایده هایی را برای پرواز در مریخ به مدت چندین دهه طراحی کرده اند ، حتی قبل از وجود ناسا و موشک های فضایی. فیلم 1918 سفر به مریخ، یکی از اولین فیلم های علمی تخیلی ، یک هواپیمای غول پیکر مبهم و حشره دار مریخ را به تصویر کشید. ورنر فون براون ، محبوب سابق نازی ، ناصحیح ، كتاب كتابی را برای یك سفر انسان به مریخ نوشت ، كه به طور برجسته شامل سفرهای هوایی در سیاره سرخ بود. چسلی بونستل ، هنرمند فضایی ، در نقاشی 1953 خود ، کاوش در مریخ ، به زندگی ایده پردازی کرد. بنابراین جای تعجبی نیست که مهندسان ناسا در حال تصور ایده هایی در مورد چگونگی "افزودن ابعاد دیگر به روشی که در آینده در جهان کشف می کنیم" اضافه می کنند.

"کاوش در مریخ" توسط چسلی بونستل ، بر اساس ایده هایی که توسط Wernher von Braun تهیه شده است. (اعتبار: چلی بونستل)

"کاوش در مریخ" توسط چسلی بونستل ، بر اساس ایده هایی که توسط ورنر فون براون تهیه شده است. (اعتبار: چلی بونستل)

در واقع ، این بسیار بیشتر از فقط است ایده ها. ناسا در حال حاضر یکی دیگر از پروازهای خارج از کشور را تأیید کرده و در حال توسعه است - هوشیاری که حتی جسورتر از هلیکوپتر نبوغ است. در ماه آوریل سال 2026 ، این آژانس قرار است در یک سفر هشت ساله به ماه قبرستان غول آفتاب زحل ، تیتان ، Dragonfly ، یک اکتوکوپتر هسته ای (بله ، هشت روتور) را راه‌اندازی کند. اژدها بعد از بازدید از قسمت های تپه شانگری-لا تایتان ، مجموعه ای جسورانه از گشت و گذارهای مسافت طولانی را راه اندازی می کنید ، در واقع هر زمان که به زمین نشست ، ماموریت کاملاً جدیدی را انجام می دهد.

قابلیت های سنجاقک کاملاً ویژگی های نبوغ را تحت الشعاع قرار می دهد. تایتان وزن کمتری نسبت به مریخ دارد و جو آن 200 برابر ضخیم تر است و پرواز را در آنجا بسیار آسان تر می کند. همچنین ، سنجاقک منبع انرژی رادیوتراپی خود را نیز به همراه خواهد داشت ، بنابراین دیگر نیازی به تکیه بر برق انرژی از یک صفحه خورشیدی کوچک نخواهد بود. نتیجه خالص این است که ناسا انتظار دارد كه كلاهبرداری تایتان در طی یك برنامه تقریباً سه ساله در حدود 175 كیلومتر سفر كند - و با قضاوت از تلاش های ناسا گذشته ، این تعداد احتمالاً بسیار محافظه كارانه را دست كم می گیرند.

اژدها به عنوان بعد از فرود روی تایتان در سال 2034 ظاهر می شود. این پرواز 550 کیلوگرمی هر بار که بخواهد پایین بیاورد از سطح پاهای خود نمونه می گیرد. (اعتبار: ناسا / JHU-APL)

اژدها به عنوان بعد از فرود روی تایتان در سال 2034 ظاهر می شود. این پرواز 550 کیلوگرمی هر بار که بخواهد پایین بیاورد از سطح پاهای خود نمونه می گیرد. (اعتبار: ناسا / JHU-APL)

تایتان یک هدف جالب برای این نوع اکتشاف است. این جهان عظیم ، تقریباً به اندازه سیاره عطارد است که در ترکیبات آلی سرد پوشانده شده است. متان و اتان به عنوان باران فرو می روند ، در رودخانه ها جریان می یابند و در دریاچه ها جمع می شوند - یک چرخه هیدرولوژیکی که به جای آب از گاز طبیعی مایع تشکیل شده است. تپه های تایتان احتمالاً از ترکیبات شبیه به تار تشکیل شده اند که بر بستر بستنی از یخ های بسیار عمیق یخ زده می وزند. شیمی کربن عجیب و غریب که امروز در تایتان اتفاق می افتد ممکن است شبیه واکنش هایی باشد که قبل از ظهور زندگی 4 میلیارد سال پیش روی زمین رخ داده است. ما می خواهیم تا آنجا که می توانیم از این مکان بی نظیر دیدن کنیم.

در حال حاضر ، هیچ ماموریت پرواز دیگری برای جهان های دیگر برنامه ریزی نشده است. اما پرواز تنها شکل جدید حمل و نقل فضایی در توسعه نیست. روی اشیاء کوچک مانند ستاره های دنباله دار و سیارک هاپس زدن یک روش کارآمد برای دور زدن است. واقعاً ، این تقریباً تنها راه برای دور زدن است ، زیرا جاذبه سطح بسیار کم است.

زمین گیر Philae آژانس فضایی اروپا پس از ناکامی در زورگیری از سطح زمین ، دنباله دار تصادفی روی ستاره دنباله دار 67P انجام داد. فضاپیمای Hayabusa-2 آژانس فضایی ژاپن سه هوپر فعال را روی سیارک ریوگو انداخت. (من یک سفر جداگانه از سفر شگفت انگیز آنها نوشتم.) کاوشگر Hayabusa-2 برای جمع آوری نمونه ها ، مرتکب بوسه و گزاف گویی خود با سیارک شد. OSIRIS-REx ناسا در حال انجام یک مانور مشابه با سیارک بنو است. کاوشگر Martain Moons Exploration (MMX) ژاپن یک بوسه و گزاف گویی دیگر در ماه مریخ فوبوس حدود سال 2025 انجام خواهد داد.

ممکن است به زودی شکلهای پیچیده تری از فضا پرتاب شود. Phil Metzger در دانشگاه فلوریدا مرکزی در حال آزمایش روباتی به نام WINE است که از یک دنباله دار یا سیارک بازدید می کند ، آب را از سطح آن استخراج می کند و از آن برای اجرای یک سری پرش های بخار استفاده می کند. ناسا به تازگی بودجه توسعه مفهومی مشابه به نام SPARROW را تأمین کرده است ، که می تواند بر روی سطح یخی کره ماه مشتری اروپا بپیوندد.

می تواند آینده ای را برای توپ گیری در جهان های دیگر نیز داشته باشد. اتحاد جماهیر شوروی پیش از این با استفاده از کاوشگر بالون وگا ، که در جوی بالایی ونوس مستقر شده بود ، پیشگام این نوع ترانزیت شده بودند. اگر ناسا یک کاوشگر جدید ونوس را تأیید کند - همانطور که من با جدیت امیدوارم که باشد - آزمایش بالون نسل جدیدی ممکن است باشد. در دهه آینده در اطراف سیاره شناور

چرا به همین جا متوقف می شوید؟ من قبلاً اشاره کردم که تایتان دارای دریاچه هایی است که می تواند مکان های اصلی برای یک قایق فضایی آینده یا زیر دریایی فضایی باشد. ناسا پیشنهادی را برای یک قایق تایتان (مأموریت TiME) در نظر گرفت اما آن را به نفع صاحبخانه Mars InSight تصویب کرد. با این حال ، این مفهوم می تواند به راحتی بازگردد. همچنین مفاهیمی در تابلوی نقاشی برای زیردریایی تایتان و یک دستگاه تونل زنی در اروپا وجود دارد.

حتی یک آزمایش در حال انجام است که می تواند امکان حرکت در اقیانوس های اروپا را فراهم کند ، اگر این دستگاه تونل زنی بتواند یخ را از بین ببرد. اگر خواب ببینید که مانند یک ماهی شنا می کنید ، این ماموریت برای شما خواهد بود. در زیر پوسته یخی آن ، اروپا بیش از همه اقیانوس های کره زمین آب بیشتری دارد. ممکن است منفذهای آتشفشانی در زیر وجود داشته باشد ، اقیانوس را گرم و بارور می کند. بسیاری از اخترشناسان اکنون اروپا را محتمل ترین مکان برای یافتن زندگی در جای دیگری در سیمای خورشیدی می دانند.

پرواز بر روی مریخ در مقایسه با سفر به اروپا ، 10 کیلومتر یخ شکسته و اکتشاف اقیانوس مشکی زیر زمین ، نسیم است. اما اگر می توانیم بر این چالش عظیم ... لعنتی ، آنچه می فهمیم ، می تواند به شدت خطرات رسیدن به آنجا را داشته باشد.


برای اخبار علمی بیشتر ، مرا در توییتر دنبال کنید: coreyspowell


بازی انفجار شرطی
بهترین سایت بازی انفجار
سایت بازی انفجار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *