بازی انفجار شرطی : “بازگشت کنندگان اکراه”: مدیریت غیبت پس از قفل کردن


بازی انفجار حضرات
سایت بازی انفجار ولف بت

بدون شک بازگشت به محل کار پس از قفل شدن با پاسخهای مختلط روبرو می شود Felcy Staff ، مشاور عالی ارشد حقوقی در Make UK.

ممکن است برخی از کارمندان مشتاق بازگشت باشند ، اما برخی دیگر ممکن است نگرانی هایی داشته باشند. در صورت عدم وجود مناسب بودن سیاستهای مدیریت در زمینه Covid-19 ، متخصصان منابع انسانی باید در مورد تنظیمات برای بازگشت پس از قفل فکر کنند. آنها همچنین باید برای پاسخ به شرایط و در صورت امکان ، شرایط فردی را به صورت موردی آماده کنند.

برخی از این شخصیت ها ممکن است برای شما آشنا باشند …

Shielding Shona یک نامه محافظ دریافت کرد ، زیرا او دارای مشکلات شدید تنفسی است و از ابتدای قفل شدن به خود ایزوله شده است. اگرچه در حال حاضر محافظان توصیه می كنند كه در خارج از خانه كار نكنند ، اما از اول اوت به نظر می رسد كه اگر محل كار “كاملاً امن” باشد ، می توانند این كار را انجام دهند. این بدان معناست که انجام ارزیابی دقیق ریسک ، کاوش در مورد تنظیمات احتمالی محل کار – و شاید انعطاف پذیری فرورفتگی شونا مهم باشد.

محافظ پیت مناسب و خوب است اما نگران بازگشت به محل کار است ، زیرا شریک زندگی وی باردار است. او نمی خواهد خطر ابتلا به ویروس را گرفته و آن را به خانه ببرد. مدیریت بازگشت مؤثر به کار برای پیت به حساسیت از منابع انسانی نیاز دارد تا وی را از عدم امنیت محل کار جلب کند.

ترسناک Ffion نگران سفر با لوله به محل کار است و نگرانی های جدی درباره خطرات کار در خط تولید ابراز کرده است. او نگران است که برای محافظت از سلامتی و ایمنی وی ، مراقبت کافی صورت نگیرد. در اینجا ، HR باید با توجه به شرایط فردی Ffion هدایت شود ، نه اینکه رویکرد “یک اندازه متناسب با همه باشد”.

Struggling Stan دارای سه فرزند در سن دبستان است و تا زمانی که همه فرزندانش در مدرسه برنگشته باشند قادر به بازگشت به محل کار نیستند. اگرچه در ابتدا استن می تواند خسته شود ، کارفرمای وی پس از پایان یافتن فرسوده ، می تواند حقوق مربوط به خانواده را در دسترس قرار دهد (از جمله ترتیب کار انعطاف پذیر).

Symptomatic Steve با سرویس NHS Test and Trace تماس گرفته شده است و موظف است تا 14 روز دیگر خودزوایى شود. علاوه بر مدیریت مؤثر عدم حضور استیو و بازگشت به کار ، کارفرمای وی نیز باید در مورد تأثیر کارمندان دیگر فکر کند.

جت جوزفین سفر به روسیه را برای قبل از تعطیل شدن عروسی خانوادگی رزرو کرد ، بنابراین هنگام بازگشت او باید به مدت 14 روز در انزوا باشد. در اینجا ، با توجه به تحولات راهنمایی دولت در مورد قرنطینه سفر ، تدوین دقیق سیاست های HR مورد نیاز خواهد بود.

اگر به نظر می رسد که این موارد در سازمان شما به وجود آمده باشد ، به وبینار ، “بازگشت های ناخواسته و مدیریت عدم حضور در متن Covid-19” در تاریخ 28 ژوئیه از ساعت 1 تا 15 بعد از ظهر بپیوندید و در آنجا “انواع” جدیدی از عدم حضور شما را کشف خواهیم کرد. و تعدیل سیاستهایی که ممکن است لازم باشد در چارچوب Covid-19 اعمال کنید.

متخصصان منابع انسانی که با این نوع مسائل پس از قفل مواجه هستند باید مراقب خطرات تبعیض و ادعاهای مرتبط باشند. در این مواقع غیرمعمول ، هنگام مدیریت اهمیت همپوشانی انطباق حقوقی و تأثیر عملی سیاست های داخلی بر نیروی کار ، باید تعادل دقیقی برقرار شود.


بازی انفجار هات بت
سایت معتبر بازی انفجار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *