بازی انفجار شرطی : چگونه نرم افزار MDM می تواند بودجه IT و منابع شما را بهینه کند


بازی انفجار حضرات
سایت بازی انفجار ولف بت

توسط نداو اونی

چگونه می توانید ناوگان دستگاهها را در یک سازمان مدیریت کنید ، سیاست های مداوم را ارائه دهید ، گردش کار را ساده کنید ، و بدون هزینه یک پلت فرم یکپارچه مانند نرم افزار MDM ، تمام کارایی خود را انجام می دهید؟

این یک چالش است.

کارمندان بیشتری نسبت به گذشته از راه دور کار می کنند. گسترش BYOD (دستگاه خود را بیاورید) برای کار و کارگران با استفاده از ترکیبی از دستگاه های تجاری و شخصی ، مجموعه ای از چالش های منحصر به فرد خود را ایجاد کرده است. کارمندان در سازمانها پخش می شوند ، در چندین مکان کار می کنند یا در خانه کار می کنند.

تیم های فناوری اطلاعات در حال حاضر بیشتر شده اند. لیست کارهای انجام شده همچنان رو به رشد است و آنها به طور مداوم در حال دور شدن از چیزهای ساده هستند که باعث می شود لیست کارها طولانی تر شوند.

سپس بودجه وجود دارد. در حالی که هزینه های فناوری اطلاعات در سال 2020 کم می شود در پاسخ به همه گیر کروناویروس (COVID-19) ، نیاز به مدیریت نیروی کار متنوع تر و از راه دور در حال افزایش است. عدم مدیریت و نظارت موثر دستگاهها ، تلاشی برای هرج و مرج است.

یک راه حل وجود دارد.

پلت فرم قدرتمند مدیریت دستگاه تلفن همراه / سازمان مدیریت تحرک سازمانی (MDM / EMM) ، مانند VISO MDM / EMM، فرآیند مدیریت ، نگهداری و پشتیبانی دستگاه ها و کاربران را ساده تر می کند. این به شما کمک می کند تا منابع خود را به طور مؤثر تخصیص دهید تا بتوانید هزینه های خود را مدیریت کرده و ضررها را به حداقل برسانید. همچنین گزارش می دهد تا نحوه عملکرد دستگاههای شما و نحوه استفاده آنها توسط کارمندانتان مشاهده شود.

مدیریت و کنترل دستگاه

در اینجا فقط چند ویژگی اصلی وجود دارد که مدیریت دستگاه را با استفاده از نرم افزار MDM ساده و آسان می کند.

 • تمام دستگاه ها ، برنامه ها ، به روزرسانی ها و تنظیمات را از راه دور از یک بستر مرکزی مدیریت کنید
 • سیاست ها ، محدودیت ها و مقررات جهانی را بطور کلی اعمال و اجرا کنید
 • از راه دور برنامه ها و به روزرسانی ها را نصب کنید
 • کارهای دسته ای و گردش کار را ساده کنید
 • دستگاه های گروهی و برچسب زدن
 • مدیریت سیستم عامل
 • استفاده از دستگاه ها و برنامه ها را ردیابی کنید
 • هشدارها و اعلامیه ها را به دستگاه ها پخش کنید
 • کنترل از راه دور برای کمک

نرم افزار MDM فراتر از کنترل و ردیابی دستگاه ها است. این در سه حوزه مهم نقش مهمی ایفا می کند:

 1. حریم خصوصی و امنیت
 2. کنترل برنامه
 3. انطباق مجوز نرم افزار

حریم خصوصی و امنیت

کاربران می توانند محیط های خصوصی یا رمزگذاری شده و رمزگذاری شده را ایجاد کنند تا لایه ای از امنیت را برای اطلاعات حساس اضافه کنند. کنترل و محدود کردن دسترسی با نرده های جغرافیایی و محیط مکان دستگاه.

ما دوست نداریم در مورد آن فکر کنیم ، اما بیشتر از این هر سال 70 میلیون تلفن هوشمند از دست می روند و کمتر از 10٪ تاکنون توسط صاحبان آنها بازیابی شده اند. آ لپ تاپ به طور متوسط ​​هر 53 ثانیه به سرقت می رود. لپ تاپ های گمشده یا دزدیده شده یا دستگاه های تلفن همراه یکی از مهمترین دلایل نقض داده و نشت اطلاعات است. چنان برجسته شده است که یک مطالعه انجام شده توسط Verizon از متخصصان فناوری اطلاعات مسئول تهیه دستگاه و مدیریت دستگاه ، خبر داده است یکی از هر سه سازمان یکی از سازش ها را ناشی از دستگاه تلفن همراه گزارش داد.

دستگاه هایی که دارای نرم افزار MDM نیستند ، در معرض بدافزارها و سایر تهدیدهای مخرب هستند که می توانند بازیگران را تهدید کنند که بتوانند ارتباطات را کنترل کنند یا دستگاه ها را کنترل کنند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، قدم کوتاه برای به خطر انداختن شبکه در هنگام اتصال است. نتایج می تواند فاجعه بار باشد.

در صورت گم شدن یا سرقت دستگاه ها ، VISO MDM / EMM به مدیران اجازه می دهد تا آنها را از راه دور ردیابی کرده و یا آنها را از بین ببرند تا از قرار گرفتن اطلاعات اختصاصی در دست اشتباه یا جلوگیری از سایر اشکال نشت اطلاعات جلوگیری کند. حتی اگر داده های حساس شرکت در مورد دستگاه های شخصی کارمندان در صورت مدیریت از طریق سیستم عامل قابل دسترسی باشند از راه دور حذف می شوند.

همچنین به شما امکان می دهد تا هنگام کارکنان شرکت ، اطلاعات حساس شرکت را از دستگاه ها پاک کنید - حتی اگر آنها نتوانند دستگاههای متعلق به شرکت را بازگردانند.

کنترل برنامه

نرم افزار MDM به سازمان ها اجازه می دهد تا کنترل برنامه های نصب شده را کنترل کنند. این نرم افزار می تواند بر تعداد مناسب مجوزها برای حفظ انطباق نرم افزار نظارت کند و هر چیزی را که نصب می شود ردیابی کند.

این همچنین می تواند به جلوگیری از استفاده کارمندان از نرم افزار غیر مجاز کمک کند. IT Shadow - در جایی که کارمندان نرم افزار نصب می کنند یا از فناوری مجاز استفاده می کنند - می تواند مشکلات واقعی ایجاد کند. این ممکن است برنامه های آسیب پذیر را وارد سیستم های زیست محیطی شرکت کند. مسئله کوچکی نیست. 80٪ از کارمندان با استفاده از برنامه های SaaS تأیید نشده اعتراف می کنند برای کار.

نرم افزار MDM تهیه هر دستگاهی که به شبکه وصل می شود را تهیه می کند. این تنظیمات نرم افزار را حفظ می کند و از پروتکل های سازمانی مطابقت دارد. کاربران مجبور به انجام کارهایی هستند که به نظر شما برای سازمان شما بهترین است. همچنین نرم افزار MDM به شما امکان می دهد مدیریت دسترسی مبتنی بر نقش را ایجاد کنید و در صورت لزوم می توانید برنامه ها را غیرفعال کنید.

انطباق مجوز نرم افزار

همچنین نرم افزار MDM به شما کمک می کند تا سازمان خود را در معرض خطر انطباق مجوزها قرار دهد.

اگر تا به حال به دلیل رعایت نرمافزار حسابرسی شده اید ، می دانید که چقدر وقت گیر و گران است. ادعاهای حسابرسی اغلب 6-18 ماه طول می کشد تا حل شود. برخی از آنها به طول 3 سال می روند و به نبردهای حقوقی طولانی (و گران) تبدیل شده اند. ردیابی نرم افزار با استفاده از نرم افزار MDM می تواند یک حسابرسی سازگاری را برای مدیریت و کاهش مجازات های احتمالی آسانتر کند.

دانستن اینکه چه نرم افزاری در دستگاه های شما وجود دارد و چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد ، می تواند به شما در بهینه سازی مجوزهای خود کمک کند. به شما امکان می دهد دقیقاً بدانید که چند مورد مورد نیاز است. به عنوان مثال ، مجوزهای غیر ضروری یا بلااستفاده را می توان کمرنگ کرد. این می تواند موجب صرفه جویی در نرم افزار شود ، همانطور که مطالعه اخیر توسط KPMG نشان داده است. تخمین زده می شود 35٪ از هزینه های محاسباتی هنگامی که شرکت ها از ظرفیت و یا نرم افزارهای بیش از حد پیش بینی شده تلف می شوند ، تلف می شوندمطالعه گزارش داد.

یک نسخه رایگان از VISO MDM / EMM را بارگیری کنید

VISO MDM / EMM به میزهای کمکی ، سرپرست IT و رهبران پروژه کمک می کند تا دستگاهها را در هر کجا که باشند بطور مرکزی نظارت کنند ، مدیریت و پشتیبانی کنند. این امر در محیط تجارت امروز بسیار مهم است زیرا کار از راه دور با سرعت شگفت انگیزی گسترش یافته است. در طول پنج سال گذشته ، تعداد کارگران از راه دور با نرخ 44٪ افزایش یافته است و این پیش از آن بود که جهان COVID-19 را نشنیده باشد.

سکوی مبتنی بر ابر با رسیدن به شبکه محلی ، سکوی پرنده از ناوگان کل دستگاه را در اختیار شما قرار می دهد. این امر به مدیران IT کمک می کند تا بهترین پشتیبانی ممکن را داشته باشند ، عملکرد دستگاه را بهینه کنند و تصمیمات آگاهانه ای بگیرند.

یک راه حل مدولار و انعطاف پذیر ، VISO MDM / EMM مزایایی را برای همه ذینفعان فراهم می کند:

 • سرپرستان فناوری اطلاعات می توانند کل ناوگان دستگاهها را بطور مرکزی مدیریت و نظارت کنند
 • مدیران می توانند استفاده از دستگاه را در سراسر سازمان تحلیل و بهینه سازی کنند
 • مدیران پروژه می توانند بر اساس گزارش جامع ، تصمیمات مبتنی بر واقعیت بگیرند

Radix بارگیری رایگان و کاملاً کاربردی از VISO MDM / EMM را به عنوان یک آزمایش 30 روزه ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد تا نرم افزار را درایو کنید و مطمئن شوید که متناسب با نیازهای شما باشد.

یک آزمایش رایگان از VISO MDM / EMM امروز یا با Radix تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر.


بازی انفجار هات بت
سایت معتبر بازی انفجار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *