بازی انفجار شرطی : Pulse Secure سرویس Zero Trust مبتنی بر ابر را برای دسترسی ایمن به فناوری چند ابر و ترکیبی طراحی شده برای شرکای کانال ارائه می دهد


بازی انفجار حضرات
سایت بازی انفجار ولف بت

Pulse Secure ، ارائه دهنده راه حل های دسترسی ایمن تعریف شده توسط نرم افزار ، Pulse Zero Trust Access (PZTA) ، یک سرویس دسترسی ایمن مبتنی بر ابر و چند مستأجر را امکان پذیر کرده است که کانال Pulse Secure و MSSP را قادر می سازد تا کاربران سازمانی را آسان ارائه دهد. دسترسی به برنامه های چندرسانه ای و چند مرکز داده با اطمینان Zero Trust.


PZTA به عنوان خدماتی که کانال را قادر می سازد فرصت های شغلی دسترسی ایمن خود را که توسط محیط کار از راه دور و روند محاسبات نرم افزاری فراهم می کند ، اعتماد صفر را ارائه می دهد. براساس یک مدل اشتراک سالانه هر کاربر ، این سرویس مدیریت دسترسی را با دید یک صفحه ای شیشه ای ، تجزیه و تحلیل پایان به پایان ، سیاست های گرانول ، تهیه خودکار و کاهش تهدید پیشرفته برای نیروی کار روز افزون موبایل و ترکیبی IT ساده می کند. منابع

PZTA مبتنی بر پلتفرم چند مستأجر مبتنی بر میکروسرویس های Pulse Secure است که در سطح جهانی در مایکروسافت لاجورد مستقر شده است. سرویس PZTA متشکل از Pulse ZTA Controller است که توسط Pulse Secure میزبان و مجازی Pulse ZTA Gateway است که شرکای آن می توانند در محل مشتری یا در ابر مستقر شوند و Pulse ZTA Client که به طور بومی اجرا می شود. Microsoft Windows ، Apple macOS و iOS کاربر و دستگاه Android Android.

خدمات PZTA امروز با MSRP اشتراک سالانه از 180 دلار در هر کاربر برای 500 کاربر با حجم و تخفیف های چند ساله در دسترس است. ارائه دهندگان خدمات امنیتی مدیریت شده (MSSPs) می توانند از گزینه های استقرار انعطاف پذیر با برنامه هایی استفاده کنند که به MSP ها امکان کنترل میزبان کنترل ZTA را در زیرساخت مشتریان یا مشتریانشان و دروازه های ZTA در هر محیط ترکیبی ارائه دهد.

"ما به عنوان یک مشاغل متمرکز بر کانال ، ما راه حل هایی ارائه می دهیم که تحویل آسان و سودآور توسط شبکه همکاران در سراسر جهان را ممکن می سازد. Pulse Zero Trust Access در همان مدل زیر دنبال می کند ، شرکای ما را قادر می سازند Zero Trust را به عنوان یک سرویس به همراه خدمات ارزش افزوده خودشان به مشتریان متقابل ما و نیاز روزافزون آنها برای بهینه سازی قابلیت های دسترسی ایمن در مرکز داده ها و منابع ابری ، فراهم کنند. " الکس توربر ، مدیر ارشد درآمد در Pulse Secure.

"بحران بهداشت فعلی ، نیاز به دسترسی ایمن ساده اما مقیاس پذیر را برجسته کرده است. با ارائه یك اعتماد كامل صفر ، خدمات دسترسی به برنامه از یك فروشنده معتبر و معتبر - همكاران می توانند راه حل جامعی را ارائه دهند كه در روزها با یک پیشنهاد ارزشمند هیبریدی IT در زمان افزایش تقاضا برای انعطاف پذیری در محل كار و مهاجرت ابر ارائه شود. ، "پل دونووان ، معاون رئیس جمهور از فروش EMEA.

Pulse Zero Trust Access با معماری محیط تعریف شده نرم افزاری (SDP) معماری Cloud Security Alliance مطابقت دارد ، دارای هویت گسترده و تأیید هویت دستگاه ، هواپیماهای کنترل جداگانه و داده ها ، مدیریت سیاست متمرکز دانه و میکرو تقسیم بندی برای خنثی کردن دسترسی غیرمجاز و انتشار حمله راه حل هر درخواست و جلسه دسترسی را از طریق سیاستی مستقر و مدیریت شده اداره می کند. با تکیه بر چارچوب ارزیابی خطرپذیری و اعتماد به نفس مداوم گارتنر (CARTA) ، PZTA با استفاده از الگوریتم های امتیاز دهی به ریسک اختصاصی ، سیاست های متنی و هویت محور را تقویت می کند. فعالیت های غیر سازگار ، بدخواه و غیر عادی را شناسایی کرده و اقدامات تسریع در کاهش تهدید را انجام دهید.

"ما به عنوان یک شریک امن پالس ، ما شاهد انتقال از دسترسی از راه دور به راه حل های دسترسی ایمن واقعاً صفر هستیم. Pulse ZTA قول می دهد با استفاده از سرمایه گذاری های موجود مشتریان ، یک راه حل عالی برای ارائه این کار در یک پیشنهاد آسان قابل استقرار باشد. پالس همیشه ثابت کرده است که یک شرکت کانال اول است و Axians در طول تکامل آنها با Pulse همکاری نزدیکی داشته است. اندی باتچر ، مدیر کل شرکت Axians Networks UK ، گفت: "ما مشتاقانه در گفتگو با مشتریان صحبت خواهیم کرد."

مطابق گزارش پیشرفت اعتماد صوتی 2020 ، بیش از نیمی از تصمیم گیرندگان امنیت سایبر (53٪) تصمیم دارند قابلیت های دسترسی Zero Trust را با استفاده از فناوری اطلاعات ترکیبی اتخاذ کنند.


بازی انفجار هات بت
سایت معتبر بازی انفجار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *