سایت انفجار : منشأ انسان ، اسرار پزشکی و ربات ها: این کتاب های علمی را که باید مطالعه کنید ، ببینید


بازی بوم شرطی:بازی انفجار

این داستان در شماره نوامبر 2020 با عنوان “آنچه می خوانیم” منتشر شد. اشتراک در كشف كردن مجله برای داستان های بیشتر مانند این.


نفس از نمک: یک بیماری کشنده ژنتیکی ، دوره جدیدی در علوم ، و بیماران و خانواده هایی که پزشکی را برای همیشه تغییر دادند ، توسط Bijal P. Trivedi

نفس از نمک

آنچه در سال 2012 به عنوان تحقیق برای یک مقاله آغاز شد كشف كردن روزنامه نگار علوم Trivedi را از اطلاعات خرگوش در مورد مبارزه مداوم با فیبروز کیستیک (CF) پایین برد. در آن زمان ، FDA داروی جدیدی را برای درمان بیماری تهدید کننده زندگی تصویب کرده است که ریه ها را از مایع پر می کند و مانع توانایی پانکراس در هضم می شود. تقریباً 80 سال پس از شناسایی دانشمندان از این بیماری ، این بیماری هنوز قابل درمان نیست.

که در نفس از نمک، Trivedi با افراد شروع می شود – به طور خاص ، خانواده اودانل ، که پسر 12 ساله خود ، جوی ، را به علت CF از دست دادند. او داستان صندوق جوی ، موسسه غیرانتفاعی اودانلز را که بیش از 250 میلیون دلار برای تحقیق در مورد فیبروز سیستیک جمع آوری کرده است ، به یک گزارش حساس و آموزنده از چگونگی تغییر درک ما از CF ، و چگونگی تأثیر آن بر خانواده ها می بخشد.

به عنوان خواننده ای که اطلاعات کمی در مورد CF داشتم ، کنجکاوی Trivedi و توجه به جزئیات را درگیر خود کردم. حکایت ها و توضیحات مربوط به سابقه پزشکی این بیماری بسیار روشن و قابل پیگیری بود. و خواندن درمورد O’Donnells دلم برای از دست دادن آنها درد کرد و آرزو کردم که ببینم این تلاش مداوم برای درمان CF به کجا ادامه خواهد یافت.


مردان فسیل: تلاش برای قدیمی ترین اسکلت و ریشه های بشریت ، توسط کرمیت پاتیسون

FossilMen

از نظر ناظر بیرونی ، علم – به ویژه دانش ریشه های انسانی – ممکن است عملی روشمند و بی طرفانه به نظر برسد. اما حتی مهمترین یافته های موجود در پرونده های فسیلی نیز با انگیزه های شخصی و سیاسی تقویت شده است. روزنامه نگار پاتیسون جزئیات داستان مردم و مکان های درگیر در لشکرکشی هایی را که منجر به کشف آردی شده است ، تصور می شود قدیمی ترین اسکلت شناخته شده یک جد بشری است که تاکنون پیدا شده است. پاتیسون از بیوگرافی قسمت های برابر و رمان ماجراجویی ، شخصیت های رنگارنگ – نقص ها و همه – را نشان می دهد ، که تحقیقات آنها داستان اصلی ما را همانطور که امروز می شناسیم شکل داده است.


هفت و نیم درس درباره مغز ، توسط لیزا فلدمن بارت

7 درس در مورد مغز

شاید تصور کنید که مغز خود را می شناسید ، اما علم نادرست و افسانه های معروف باعث شده است که ما از قدرتمندترین اندام خود سو mis تفاهم نداشته باشیم. دانشمند علوم مغز و اعصاب بارت خوانندگان را به سفر از اولین موجودات زمینی ، از طریق جلب نظر فیلسوفان باستان ، و به علوم اعصاب امروزی می برد. لنز او نشان می دهد که چگونه ما به فکر فرو رفته ایم ، و مغالطه هایی – مانند ایده معروف چپ مغز یا راست مغزی – را که در فرهنگ عامه پذیرفته ایم ، برطرف می کند.


چه انتظاری دارید وقتی انتظار روبات دارید: آینده همکاری انسان و ربات ، توسط لورا میجر و جولی شاه

WhatToExpectWhenYoureExpectingRobots

آیا روبات ها برای سرقت شغل و اطلاعات ما و منسوخ شدن دانش بشری خارج شده اند؟ سرگرد و شاه بحث کنند احتمالاً نه. به جای سلطه بر جهان ، ربات های آینده برای پیمایش در دنیایی که بشر ساخته است تلاش خواهند کرد. آنها احتمالاً به تخصص ما برای کمک به آنها در تعامل در جمع و تبدیل شدن به یک ارتباط دهنده موثر نیاز دارند. این دو متخصص فن آوری آینده ای را توصیف می کنند که انسانها و ماشین آلات برای پیشرفت در کنار یکدیگر کار می کنند و جامعه ای که به طور فزاینده ای تحت کمک ربات قرار می گیرد موضوعی برای ترس نیست.


Kill Shot: یک صنعت سایه ، یک بیماری کشنده ، توسط جیسون دیرن

KillShot

هنگامی که در سال 2012 رشته ای از عفونت های قارچی عجیب در مغز بیماران غیر سالم ظاهر شد ، محققان سقف شیوع آلودگی ناشی از یک عمل دارویی خطرناک و در عین حال قانونی را منفجر کردند. روزنامه نگار Dearen ، خلا loها ، عدم نظارت از هیئت های نظارت و شخصیتهای سودجو را که بیش از 100 قربانی را تسلیم مرگ سریع و گیج کننده ای از دست پزشکان ناآگاه می کند ، مستند می کند. این داستان واقعی دلهره آور برای طرفداران جنایات واقعی و رازهای پزشکی مورد پسند جمعیت است.

بازی انفجار شرطی
سایت انفجار
سایت شرط بندی انفجار
سایت بازی انفجار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *