سایت انفجار هات بت : اکنون زمان آن فرا رسیده است که مشاغل با استفاده از فناوری همه جانبه خود را در دسترس و فراگیرتر قرار دهند


سایت انفجار هات بت hot bet

این قفل واقعاً نوری را در مورد اینکه چگونه انزوا ، تنهایی و محرومیت می تواند بر ما تأثیر بگذارد ، روشن کرده است ، بنابراین فرصتی بهتر از زمان فعلی برای ادغام ابزارهای بازاریابی همه جانبه در استراتژی های تجاری برای ارائه خدمات جامع تر و در دسترس وجود ندارد.

با فناوری ویدیویی 360 و واقعیت مجازی ، محصولات و تجربیات از هر کجای دنیا قابل دسترسی هستند و فرصت های جدیدی را برای سودآوری در مقیاس وسیع تر ایجاد می کنند و همچنین امنیت را در زمان های بی سابقه ای فراهم می کنند.

یک پروژه کلیدی که قهرمان نوآوری است ، پروژه wAVE ، اعلام کرده است که جلسه بعدی سرمایه گذاری کامل و دیجیتال Immersive Tech در 8 ژوئن برگزار می شود. این جلسه پویا با هدایت شرکت تولید فیلمبرداری Soundview Media ، برنده جایزه ، نشان می دهد که چگونه تجارت در هر صنعت می تواند از ویدئو VR و 360 برای بهترین اثر استفاده کند.

این جلسه رایگان از طریق زوم در روز دوشنبه 8 ژوئن برگزار می شود و بخشی از مجموعه “معرفی فن آوری Immersive” بدون هزینه برای مشاغل در هر اندازه ، نوع و بخش است. این فرصت ها از طریق بودجه جوامع ساحلی به دست آمده توسط پروژه جدید wAVE ، به رهبری کورنوال و مشارکت محلی سازمانی جزایر Scilly (LEP) ، مشارکت موزه های کورنوال و دانشگاه فالموث ، باز شده است.

Soundview Media متخصص تولید ویدئو با کیفیت بالا هستند و مدیر عامل ، گرت آلن ، و مدیر پست تولید ، کریس Dewar ، تخصص خود را در مورد اینکه چرا مشاغل حیاتی با این روند درگیر درگیر می شوند ، به اشتراک می گذارند. هر مشاغل شرکت کننده در جلسه اطلاعاتی در مورد چگونگی استفاده از فرصت استفاده شده و همچنین سود آن برای کسب و کار آنها چه در هنگام شیوع بیماری و چه بعد از آن دریافت خواهد کرد.

در حین قفل شدن در انگلستان ، Soundview Media سخت تلاش کرده است تا دسترسی مجازی رایگان به چندین تجربه VR را ایجاد کند ، به مردم اجازه می دهد از مکان های زیبای کورنیش از خانه خود لذت ببرند. در کنار این ، این شرکت همکاری نزدیکی با پروژه wAVE برای بهبود اقدامات بهداشتی و ایمنی هدست در واکنش به بحران فعلی بهداشت عمومی داشته است.

گرت آلن ، مدیرعامل Soundview Media ، گفت: “به لطف wAVE واقعاً فرصت منحصر به فردی به مشاغل از هر نوع و بخش داده می شود و علی رغم وضعیت فعلی ، ابزارهایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا در حال حاضر و در آینده پیشرفت کنید. همانطور که ما از طریق این تغییرات عظیم در نحوه تجارت خود روبرو می شویم ، بسیار حیاتی است که باید با توانایی سازگاری عمل کنیم و چه راهی بهتر از این که تجارت را به مشتری برسانیم ، بدون نیاز به مراجعه فیزیکی. “

گرت ادامه داد: “استفاده از VR و ویدئو 360 می تواند درهایی را باز کند که شما هرگز نمی دانستید فارغ از اینکه در کدام بخش فعالیت می کنید وجود داشته باشد. این که آیا این یک مقصد غیرقابل دسترسی را زنده می کند یا یک تجربه را دوباره ایجاد می کنید ، با این پیشرفته ترین فناوری شما می توانید بدون در نظر گرفتن محدودیت ، مشتریان خود را به قلب داستان خود حمل و نقل کنید. ما واقعاً مشتاقانه منتظر ارائه بینش و دانش خود به مشاغل شرکت کننده در این کارگاه بزرگنمایی هستیم. “

امی شکسپیر ، مدیر پروژه wAVE Community در مشارکت موزه های کورنوال ، گفت: “هرچه قفل طولانی تر ادامه یابد ، فشارها بر کسب و کارهای درخشان ما هر لحظه بیشتر می شود و ما خوشحالیم که می توانیم چنین فرصت یادگیری عالی را بدون هیچ رشته ای ارائه دهیم. شرکت کنندگان این ششمین جلسه معرفی Immersive Tech است و در طول سال 2020 ما مناطق مختلف صنعت در حال ظهور فن آوری را پوشش خواهیم داد ، همه اکنون بصورت دیجیتال اجرا می شوند بنابراین محدودیت جغرافیایی برای شرکت کنندگان وجود ندارد. این بخشی از پروژه نوآورانه wAVE است ، که ما افتخار می کنیم در کنار دانشگاه Falmouth به نمایندگی از Cornwall and Isles of Scilly LEP رهبری آن را بر عهده داریم. “

بازی انفجار هات بت
بازی انفجار hotbet
سایت بازی انفجار شرط بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *