سایت انفجار هات بت : نخست وزیر با تیم پشتیبان مرکز تولید و واکسن آینده انگلستان دیدار می کند


سایت انفجار هات بت hot bet

نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون از محل ساخت مرکز ساخت و واکسن واکسن انگلستان (VMIC) که در حال توسعه سریع است در پردیس علوم و نوآوری هارول بازدید کرده است.

بوریس جانسون با دانشمندان مرکز تولید و نوآوری واکسن انگلیس که در حال ساخت در پردیس هارول است دیدار می کند.

VMIC ، یک سازمان غیرانتفاعی اولین تولید واکسن استراتژیک و توانایی تولید پیشرفته در انگلستان را فراهم می کند که سرعت تولید واکسن در انگلستان را تسریع می کند و همچنین واکنش اضطراری ملی را برای همه گیری های آینده فراهم می کند.

نخست وزیر با تیم هایی که در خط مقدم واکنش ملی به COVID-19 کار می کنند - از مشاوره دانشمندان و مهندسان در زمینه مقیاس سازی تولید واکسن های زنده COVID-19 و ایجاد یک مرکز استقرار سریع ، معروف به "VIC مجازی" برای افزایش ، ملاقات کرد. تأمین واکسن آکسفورد / AZ ، که در حال حاضر برای اطمینان از ایمنی و کارآیی آن در آزمایشات بالینی قرار دارد. وی همچنین با تیم های طراحی و ساخت و ساز ملاقات کرد که به سرعت پیشرفت تأسیسات 7،400 متر مربعی را ردیابی می کنند و آنها در تلاش بی سابقه ای هستند تا یک سال قبل از موعد مقرر ، مرکز فناوری پیشرفته را آنلاین کنند.

بوریس جانسون ، گفت: "دانشمندان درخشان در آکسفوردشایر و اطراف انگلیس در تلاش جهانی برای تولید یک واکسن ایمن هستند که برای شکست ویروس کرونا کار می کند. در صورت اثبات موفقیت ، ما باید آماده توزیع آن در اسرع وقت برای مردم انگلیس باشیم.

وی گفت: "به همین دلیل ساخت مرکز واکسن و نوآوری واکسن در هارول با پشتیبانی 158 میلیون پوند از دولت به طور کامل در آکسفوردشایر در حال انجام است. در صورت باز بودن ، VMIC قادر خواهد بود در کمتر از شش ماه دوز واکسن کافی برای کل جمعیت انگلستان تولید کند ، که این امر می تواند نحوه غلبه بر این ویروس و آماده شدن برای همه گیری های آینده را تغییر دهد. "

دکتر متیو دوچارس ، مدیرعامل مرکز ساخت و نوآوری واکسن ها گفت: "دیدار امروز نخست وزیر گواه کار خارق العاده ای است که توسط یک تیم استثنایی در VMIC و در میان شرکای ما انجام شده است. کارهای آنها یک قسمت مهم و اساسی از پاسخ ملی به COVID-19 و همچنین ردیابی سریع تسهیلات برای آنلاین کردن آن در سال 2021 را تشکیل می دهد. پس از تکمیل ، مرکز مجهز خواهد شد تا پاسخ همه گیر آینده را برای کل انگلستان فراهم کند.

"دولت نشان داده است كه از صمیم قلب متعهد است كه زیرساخت های واكسن این كشور را افزایش دهد تا بتواند توانایی انگلستان را در نه تنها فراهم كردن توانایی پاسخ همه گیر ، بلكه در كشف واكسن برای طیف وسیعی از شرایط تقویت كند. ما مشتاقانه منتظریم بتوانیم این کار را به عنوان بخشی از کارهای روزمره خود به نفع انگلیس و خارج از کشور انجام دهیم. "

آنگوس هورنر ، مدیر پردیس علوم و نوآوری هارول ، گفت: "از اینکه نخست وزیر امروز از VMIC در هارول بازدید کرد ، برای دیدن و شنیدن درباره پیشرفت در مورد تسهیلات ، و همچنین اقدامات علمی متعدد VMIC و هارول COVID-19 بسیار ممنون است. .

"علاوه بر انعطاف پذیری حاکمیت در برابر تهدیدات ویروسی و دیگر تهدیدهای بیولوژیکی ، تیم های هارول و VMIC هر روز در اینجا کار می کنند تا موقعیت برجسته علوم انگلستان را تقویت کنند و منافع اقتصادی و اجتماعی عمده ای را برای ملت ما ایجاد کنند."

اتولین لیزر ، مدیر اجرایی تحقیق و نوآوری انگلستان ، گفت: "مرکز ساخت و نوآوری واکسن ها سلاح جدید و اساسی در مبارزه انگلیس با بیماری ها است و اطمینان حاصل می کند که واکسن های کافی در سریع ترین زمان ممکن به مردم منتقل می شوند. اما این همچنین بخشی از قابلیت تحقیق و توسعه سلامت منحصر به فرد است که انگلستان از طریق شبکه ای از مراکز تعالی ، کاتالیزورها و زیرساخت های بودجه ای که به طور عمومی تأمین می شود ، در حال توسعه است که به ما امکان می دهد چالش های سلامت امروز - و آینده را برآورده کنیم. "

VMIC توسط دانشگاه آکسفورد ، کالج امپریال و دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن با پشتیبانی از شرکای صنعتی ، MSD ، جانسون و جانسون و سایتیوا ، که قبلاً به عنوان GE Healthcare شناخته می شد ، تأسیس شد. بودجه اولیه این مرکز از طریق کمک 65 میلیون پوندی از تحقیقات و نوآوری انگلستان ، به عنوان بخشی از صندوق چالش استراتژی صنعتی دولت انگلیس ، با 93 میلیون پوند بیشتر در سال 2020 برای گسترش قابلیت های تسهیلات و پیگیری سریع ساخت ، تأمین شده است.

بازی انفجار هات بت
بازی انفجار hotbet
سایت بازی انفجار شرط بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *