سایت انفجار هات بت : کیف های منگوله ای قابل تجزیه زیست سگ ممکن است خیلی خوب باشد که واقعی باشد


سایت انفجار هات بت hot bet

جمع کردن مدفوع ممکن است یکی از بدترین قسمتهای راه رفتن سگ باشد. تنها چیزی که کمی آزار دهنده تر است؟ با استفاده از یک کیسه پلاستیکی کاملاً جدید – کیسه ای که می دانید برای دفن زباله ها باقی خواهد ماند قرنها – فقط برای نگه داشتن مدفوع.

شاید این ناامیدی علاقه شما به کیسه های زباله سگ “قابل کمپوست” یا “زیست تخریب پذیر” را برانگیخته باشد. اما احتمال وجود دارد ، هر اتفاقی که فکر می کنید با کیسه های مدفوع سازگار با محیط زیست اتفاق بیفتد کاملاً منطقی نیست. Ramani Narayan ، مهندس شیمی در دانشگاه ایالتی میشیگان می گوید: “تجزیه پذیری زیستی بیشترین استفاده و سو ab استفاده است.” این کلمه نظارت نظارتی کمی دارد و هنگامی که روی محصولات سیلی می خورد ، می تواند مشتریان را به فکر خرید خود بکشاند – اعم از لیوان پلاستیکی ، چنگال یا کیسه های مدفوع سگ – تأثیر کمتری نسبت به محیط زیست به جای می گذارد.

بازاریابی فریبنده

نارایان می پرسد وقتی مردم یک کیسه زیست تخریب پذیر را تصور می کنند ، چه چیزی را تصویر می کنند؟ به طور کلی ، مصرف کنندگان محصولی را می خواهند که در محیط ذوب شود ، گویی که هرگز در آنجا نبوده است. به نوعی ، این همان چیزی است که دانشمندان می خواهند. یک محصول قابل تجزیه بیولوژیکی چیزی است که میکروب ها آن را جدا می کنند و کاملاً به سوخت تبدیل می شوند ، بدون اینکه قطعه قطعه ، مولکول یا آلاینده بالقوه ای باقی بماند.

وقتی محققان محصولی را تجزیه می کنند که قابل تجزیه است – مانند یک ظرف مخصوص رفتن یا یک فیلم پلاستیکی – آنها معمولاً مواد را برای تجزیه در یک محیط خاص طراحی می کنند ، مانند آب شور یا خاک. اگر محصول غوطه ور در محیط مناسب نباشد ، تخریب آنطور که باید اتفاق نمی افتد.

اگر شرکتی – مثلاً تولید کننده کیسه های مدفوع سگ – در مورد تجزیه بیولوژیکی محصول خود جدی باشد ، دستورالعمل های دفع را روی بسته بندی قرار می دهد تا مطمئن شود محصول به مقصد نهایی صحیح می رسد. دبرا داربی ، مدیر ارگانیک و راه حل های پایدار در Tetra Tech ، می گوید: اگر کالایی فقط می گوید: “زیست تخریب پذیر” بدون پروتکل دفع و بدون جدول زمانی که محصول را خراب می کند ، “بازاریابی خوبی نیست و گمراه کننده است.” یک شرکت مشاوره مهندسی و محیط زیست.

این کلمه اغلب به اندازه کافی کالیفرنیا سو mis استفاده می شود فروش را ممنوع کرد از هر محصولی با برچسب “زیست تخریب پذیر” بدون ارائه رهنمودهای مربوط به دفع و بازه زمانی برای خراب شدن کالا. و کمیسیون تجارت فدرال در گذشته به دنبال شرکت ها بوده است بازاریابی فریبنده در مورد ادعاهای تجزیه بیولوژیکی

اگر در حال خواندن بسته مدفوع سگ “زیست تخریب پذیر” خود هستید ، ممکن است برچسب حاکی از آن باشد که این کیسه ها از استانداردهای ASTM مطابقت دارند یا معیارهایی توسط یک سازمان بین المللی ارائه شده است که به اندازه گیری تجزیه بیولوژیکی کمک می کند. نارایان می گوید ، کیف هایی که این ادعاها را به رخ می کشند ، فقط تا حدی با این دستورالعمل ها همسو هستند

“این استاندارد یک روش آزمایشی برای اندازه گیری زیست تخریب پذیر است ، اما به شما نمی گوید پاس یا شکست چیست.” به عنوان مثال ، میکروب ها ممکن است 10 درصد کیسه یا ظرف را به روشی که استانداردهای ASTM تعیین می کنند ، مصرف کنند. اما تولیدکنندگان ممکن است هنوز ادعا کنند که محصولشان “مطابق با” این قوانین است ، بدون اینکه افشا کنند که 90 درصد محصول آنها بیش از حد طولانی است یا هرگز توسط میکروارگانیسم ها مصرف نمی شود.

کمپوست چطور؟

برخی کیسه های سگ ممکن است از کلمه زیست تخریب پذیر عبور کرده و بگویند این محصول قابل کمپوست است. اگر فکر می کنید مدفوع سگ شما به یک مرکز تجاری کمپوست تبدیل می شود تا به یک ماده افزودنی غنی از خاک تبدیل شود ، قبل از خرید محصول ، دو اطلاعات مهم را بررسی کنید. ابتدا به دنبال مهر و موم از موسسه محصولات زیست تخریب پذیر باشید. این سازمان شخص ثالث از آزمایشگاه های مستقل برای تعیین اینکه آیا ممکن است کالایی توسط امکانات کمپوست تجاری در ایالات متحده پذیرفته شود استفاده می کند

دوم ، بفهمید آیا شرکت محلی برای کمپوست شما کیسه – یا مدفوع سگ را قبول می کند. داربی می گوید ، بسیاری از تجهیزات کمپوست ، مدفوع سگ یا بستر بچه گربه را قبول نمی کنند. برخی به دلیل نحوه تعامل مواد با ماشین آلاتشان از انواع کیسه ها ، قابل شستشو یا غیر قابل اجتناب ، خودداری می کنند. سایر امکانات فقط کیسه های ساخته شده از مواد آلی مجاز را می پذیرند.

بررسی همه این جعبه ها ممکن است غیرممکن باشد. اگر چنین باشد ، در نهایت به راه حلی که داربی فکر می کند محتمل است ، خواهید رسید. او می گوید: “در ابتدا ، مواد زائد حیوانات خانگی باید در سطل آشغال ریخته شوند.” و در این سناریو ، مواد کیسه ای که انتخاب می کنید احتمالاً تفاوت زیادی ایجاد نمی کند ، زیرا مدفوع و کیسه آن به آرامی تخریب و متان آزاد می شود یا – بسته به محل زندگی شما – به زباله سوزها ارسال می شود.

حتی اگر راهی برای کمپوست دفع سگ خود پیدا نکردید ، بدانید که در مرحله اول برداشتن آن گام خوبی است ، زیرا عوامل بیماری زایی که ممکن است حمل کند ممکن است معطل در محیط زیست در غیر این صورت. و لطفا – کیسه را تا سطل آشغال بیاورید و آن را در جای دیگر قفل نکنید. همانطور که داربی اشاره کرد ، “در بیشتر مواقع وقتی آنها را می بینم ، کیسه های زباله سگ از یک شاخه آویزان شده اند.”

بازی انفجار هات بت
بازی انفجار hotbet
سایت بازی انفجار شرط بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *