سایت انفجار هات بت : Cardlogix Corvus Biometrics را به راه حل های هویت اضافه می کند


سایت انفجار هات بت hot bet

CardLogix ، تأمین کننده کارتهای هوشمند و نرم افزارهای ایجاد شناسنامه ، دارای ایستگاه های ثبت نام بیومتریک و نرم افزار از Corvus Integration به عنوان بخشی اصلی از سیستم عامل مدیریت هویت خود است. این سیستم عامل از کارت های هوشمند و بیومتریک برای ثبت نام پرسنل ، پردازش داده های بیوگرافیک و بیومتریک آنها و صدور شناسنامه معتبر استفاده می کند. با این گواهینامه ، دولت و تجارت می توانند افراد را شناسایی ، مدیریت و حمایت کنند. این تقریباً در هر جنبه ای از کار و زندگی روزمره اعمال می شود ، از جمله برنامه های کاربردی در شناسنامه ملی ، کارمند / پردیس ، بهداشت ، اولین پاسخ دهنده و اجرای قانون.

محصولی که در این پلتفرم ارائه می شود شامل مجموعه کارت توسعه CardLogix MOST Toolz® کارت هوشمند ، خانواده کارت های ریز پردازنده MOST® ، نرم افزار Corvus Raven و ایستگاه های مختلف ثبت نام هویت Corvus از جمله ایستگاه Microbooking است. ایستگاه های ثبت نام با دوربین Iris / ضبط اثر انگشت در یک کیف قابل حمل و ناهموار کامل می شوند. محصولات Corvus در فروشگاه وب CardLogix در دسترس است http://www.cardlogix.com/products/biometrics/.

مدیریت هویت: یک نیاز رو به رشد

کارت های هوشمند و فناوری های ضبط بیومتریک به یک نیاز بی سابقه در سراسر جهان برای تأمین هویت می پردازند ، زیرا دولت و تجارت برای شناسایی و محافظت از پرسنل تلاش می کنند. علاوه بر این ، یک شناسنامه معتبر اجازه دسترسی امن به داده ها و امکانات ، مدیریت موثر خدمات و ایمن سازی مناطق پویا ، مانند مناطق جنگی و صحنه های جرم را می دهد. به گفته Global Industry Analysts، Inc. ، (GIA) این نیاز صنعت بیومتریک در جهان را به بیش از 16 میلیارد دلار درآمد تا سال 2017 می رساند.

بروس راس ، مدیرعامل CardLogix می گوید: "این مشارکت به نیاز روزافزون جهانی به مدیریت هویت غیرقابل انکار پاسخ می دهد". مشاغل و دولت ها به سرعت به دزدی هویت ، تروریسم و ​​نیاز به مدیریت بهتر خدمات با هویت قابل تأیید به عنوان اساسی ترین نقطه شروع پاسخ می دهند. بیومتریک و کارت های هوشمند در سرتاسر جهان امری عادی است و اکنون به اندازه کافی پیشرفته و با یک قیمت قابل استفاده در بسیاری از برنامه های در حال ظهور هستند. "راس افزود که طیف گسترده ای از محصولات را می توان در وب سایت CardLogix و در سراسر جهان از طریق نمایندگان ارائه دهنده تخصص ادغام

بازی انفجار هات بت
بازی انفجار hotbet
سایت بازی انفجار شرط بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *