سایت انفجار هات بت : Pure Storage پیشنهادات برنامه شریک را برای ارائه تجربه مدرن شریک افزایش می دهد


سایت انفجار هات بت hot bet

Pure Storage ، شرکت فناوری اطلاعاتی که ذخیره سازی را به عنوان سرویس در دنیای چند ابر ارائه می دهد ، اعلام کرده است که برنامه های شریک خالص را برای ارائه مشوق های بیشتر ، راه حل های بازاریابی ، پشتیبانی و آموزش به شرکا اعلام کرده است.

Pure همچنین در دسترس بودن برنامه جدید Pure WaveMakers برای پاداش دادن به شرکای Pure که پیشگام در فروش راه حل ، آموزش و فروش هستند ، اعلام کرد. Pure یک شرکت 100٪ شریک محور است و برنامه با قرار دادن اولویت شرکا ، این چشم انداز را منعکس می کند.

این به روزرسانی ها با ارائه راهکارهایی بی نظیر ، انعطاف پذیر ، قابل اعتماد و اشتراک اشتراک در نوآوری ، شرکا را قادر می سازد تا به راحتی تجربه مدرن داده را ارائه دهند. برنامه شریک خالص به طور مداوم تکامل می یابد تا اطمینان حاصل شود که شرکا همیشه آنچه را که برای ارائه نمونه کارهای راه حل خالص نیاز دارند ، دارند.

Matthieu Brignone ، کانال VP ، EMEA و LATAM ، ذخیره سازی خالص اظهار داشت: "به روزرسانی هایی که ما اعلام می کنیم تعهد ما در مورد اطمینان از اینکه شرکای ما از آموزش ، پشتیبانی و پاداش لازم برای پذیرش چالش های تجاری 2021 استفاده می کنند منعکس می شود." "برنامه شریک ما به لطف ایجاد مراکز جامعه فنی ، افزایش آموزش و منابع ، و همچنین انگیزه های جدیدی که برای موفقیت در شرایط فعلی نیاز دارند ، برای ارائه یک تجربه داده مدرن در فضای کسب و کار نامشخص امروز سرپرستی شده است."

"ما با شرکای خود همسو هستیم و بر اساس بازخورد آنها برنامه خود را ارتقا می دهیم. برنامه ما منحصر به فرد باقی می ماند ، زیرا ما یک مدل تجاری 100٪ کانال محور داریم ، "گفت اندی مارتین ، معاون فروش شریک جهانی ، ذخیره سازی خالص. "هدف ما این است که منابعی را در اختیار شرکای خود قرار دهیم که زندگی آنها را آسانتر کرده و آنها را توانمندتر سازد تا بتوانند با Pure رشد کنند و از اهداف و انتظارات تجاری خود فراتر روند."

پیشرفت ها برای آموزش ، حمایت ، پاداش و توانمندسازی شرکا طراحی شده اند. به روزرسانی ها شرکا را قادر می سازد راه حل های یکپارچه ارائه دهند.

توانمند سازی شرکا در یک دنیای مجازی:

Pure اخیراً پورتال شرکای جدید خود را ارائه داده است که آخرین منابع فروش و فنی ، آموزش ، فعالیت های بازاریابی شخصی ، کتابخانه دارایی دیجیتال ، محتوای فروش اجتماعی و موارد دیگر را در اختیار شما همکاران قرار می دهد.

Pure همچنین ابزار Pure Sizer Tool ، بستری را که برای کلیه فعالیتهای اندازه FlashArray // X مورد استفاده قرار می گیرد و پیکربندی های پیشنهادی را برجسته می کند و مدل های اضافی برای بررسی بر اساس تجزیه و تحلیل Pure1 backend ارائه می دهد ، گسترش داد. همکاران اکنون به ابزار Pure Sizer Tool برای مدلهای FlashArray // X70 و // X90 دسترسی دارند که به آنها دسترسی فوری به اطلاعات اندازه گیری عملکرد و ظرفیت برای کل نمونه کارها FlashArray // X را می دهد. همکاران می توانند پیکربندی ها را براساس ظرفیت و نیازهای عملکردی با استفاده از ورودی جمع آوری شده از محیط مشتری اندازه گیری کرده و ظرفیت و مشخصات محیطی FlashArray را درک کنند.

پاداش دادن به قهرمانان فنی با Pure WaveMakers ، انجمن شرکای انحصاری جدید:

با توجه به تقاضای شریک ، Pure فقط یک دعوت نامه دعوت می کند ، انجمن شرکای فنی جهانی ، معروف به Pure WaveMakers ، که منابع اضافی را در اختیار این شرکا قرار می دهد تا ضمن موفقیت در یک جامعه فنی منحصر به فرد که می توانند به آن وابسته باشند ، به موفقیت ، تسریع و گسترش فروش کمک کنند این برنامه به شرکا امکان دسترسی به رویدادهای اختصاصی و ارائه محتوای اختصاصی و آموزش را می دهد. Pure WaveMakers پیش نمایش پیشرفته ای از اطلاعیه های آینده دریافت می کنند و همچنین به یک شبکه آنلاین جدید از همتایان خود و منابع فنی Pure دسترسی خواهند داشت که همه آنها از طریق درگاه شرکای خالص برای آنها قابل دسترسی خواهد بود. طبقات برنامه شامل اعضای ، قهرمانان و افسانه ها است. همانطور که شرکا فروش را افزایش می دهند ، آموزش های تکمیلی و ابتکارات کامل را پشت سر می گذارند ، آنها به سطح بعدی صعود می کنند. برنامه Pure WaveMakers از 16 نوامبر در دسترس شرکای واجد شرایط قرار خواهد گرفت.

گسترش فرصت های آموزشی و تربیتی:

منابع آموزشی Pure برای تأمین نیازهای شریک توسعه یافته و آنها را قادر می سازد تا دانش خود را با نمونه کارها رشد دهند. همکاران اکنون می توانند یک مسیر یادگیری شخصی را بر اساس نقش خاص خود دنبال کنند. این آموزش را می توان بصورت سلف سرویس با دوره های درخواستی و همچنین آموزش به رهبری مربیان ، شامل دموهای عملی ، همه بصورت آنلاین مصرف کرد. دوره های آموزشی جدید همچنین در مورد فروش اشتراک ها و موارد استفاده جدید برای ذخیره سازی پرونده و شی موجود است.

افزایش سرمایه گذاری در مشوق های شریک:

Pure انگیزه های اضافی به شرکایی که مشتری جدید خیر جذب می کنند و برای شرکایی که Pure as-a-Service را می فروشند ارائه می دهد. سرویس خالص به شما امکان می دهد فضای ذخیره سازی پویا باشد ، مصرف انعطاف پذیر بر اساس تقاضا را ارائه می دهد و به شرکا امکان می دهد یک تجربه یکپارچه ابر را به مشتریان خود ارائه دهند. Pure همچنین به شرکای وفادار خود با امتیاز VIP پاداش می دهد و به آنها اجازه می دهد براساس معاملات خود پاداش دریافت کنند.

بازی انفجار هات بت
بازی انفجار hotbet
سایت بازی انفجار شرط بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *