سایت انفجار هات بت : QR Code 25 سال جمع آوری ابتکاری داده را جشن می گیرد


سایت انفجار هات بت hot bet

"QR" در QR Code مخفف "پاسخ سریع" است که مستقیماً یکی از مزایای کد دو بعدی را برجسته می کند: این اطلاعات را خیلی سریع و راحت فراهم می کند - و می تواند حاوی بسیاری از داده های مهم باشد.

مربع سیاه و سفید به دلیل کاربردهای فراوان ، به سرعت در سراسر کره زمین گسترش یافته است. امروزه تصور تدارکات و صنعت ، خرده فروشی ، بازاریابی و تبلیغات بدون QR Code تقریباً غیرممکن است.

از آنجا که DENSO WAVE 25 سال پیش کد QR را به صورت رایگان در دسترس قرار داد ، به سرعت محبوبیت زیادی پیدا کرد. طبق گفته شرکت نرم افزار امنیتی Sophos ، امروزه ، به ویژه در آسیا ، میلیاردها معامله از طریق سیستم پرداخت با استفاده از QR Code انجام می شود.

کد 2D ، که در ابتدا برای کنترل تولید کارخانه تولید شده است ، اکنون می تواند کارهای دیگری از ارائه اطلاعات برای جمع آوری داده های تلفن همراه را انجام دهد. در مواردی که نگرانی در مورد ایمنی آن وجود دارد ، کارشناسان DENSO WAVE EUROPE می توانند نسخه ایمن میدان محبوب را ارائه دهند.

کابر کولیوتسیس ، متخصص ارتباطات بازاریابی ، توضیح می دهد: "همانطور که اهمیت امنیت داده بسیار زیاد شده است ، DENSO کد QR امن را ایجاد کرده است. این رمزگذاری داده های حساس را با ترکیبی از مزایای منحصر به فرد QR Code با عامل مهم امنیت امکان پذیر می کند. "

از نظر بصری ، SQRC® را نمی توان از یک کد QR ساده تشخیص داد. با این حال ، این اطمینان را می دهد که دسترسی به قسمت امن فقط با برخی از خوانندگان DENSO با کلید رمزگذاری مناسب تعبیه شده در واحد امکان پذیر است. علاوه بر این ، می توان به گروه منتخبی از افراد با واحد مورد نیاز دسترسی داد.

این یک مزیت بزرگ در مراقبت های بهداشتی است: در SQRC® ، نام و شماره بیمار را می توان در قسمت عمومی QR Code ذخیره کرد. با این حال ، داده های حساس مانند پیشرفت بیماری بیمار در ناحیه رمزگذاری شده ذخیره می شوند ، بنابراین فقط پزشک معالج می تواند با خواننده مناسب به اطلاعات دسترسی پیدا کند.

حتی تشخیص چهره مدرن را می توان با SQRC® ترکیب کرد. ابتدا ، تصویری از کاربر گرفته می شود ، به طوری که ویژگی های چهره شخصی به عنوان داده در دسترس است. سپس یک کد QR امن با برنامه Face SQRC® Generation ایجاد می شود. احراز هویت در نقطه کنترل دسترسی با مقایسه داده های چهره در SQRC® با ویژگی های گرفته شده با دوربین در نقطه کنترل دسترسی انجام می شود.

کولیوتسیس می گوید: "تشخیص چهره دیگر یک سناریو در آینده نیست ، اما می تواند به راحتی و با امن بودن QR Code محقق شود."

توسعه بیشتر کد QR به وضوح نشان می دهد که پس از 25 سال ، ارزش آن حتی بیشتر شده و مزایایی را ارائه می دهد که نیازهای امروز را برآورده می کند.

QR Code یک علامت تجاری ثبت شده از DENSO WAVE INCORPORATED است.

بازی انفجار هات بت
بازی انفجار hotbet
سایت بازی انفجار شرط بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *