سایت انفجار هات بت : Schneider Electric ، StorMagic و Hewlett Packard Enterprise راه حل مشترک “Edge in a Box” را در 6U دیواری EcoStruxure Micro Data Center راه اندازی کردند


سایت انفجار هات بت hot bet

اشنایدر الکتریک "Edge in a Box" را با همکاری Alliance Partners StorMagic و Hewlett Packard Enterprise (HPE) راه اندازی کرده است.

این راه حل مشترک که بلافاصله در سرتاسر جهان در دسترس است ، با بهره گیری از 6U Wall Mount EcoStruxure Micro Data Center ، نرم افزار StorMagic SvSAN و سرورهای HPE ProLiant ، برای ارائه سیستم های IT ساده ، از قبل یکپارچه و مقرون به صرفه که به طور خاص برای محاسبات محیطی طراحی شده اند ، ارائه می شود.

این راه حل نیازهای محاسبه هر سایت کوچک یا فضای محدود را برآورده می کند. برای صرفه جویی در فضا می توان آن را به صورت دیواری نصب کرد و از طریق شبکه جهانی شرکای کانال ، امکان شخصی سازی کامل را دارید. از فروشگاه های زنجیره ای سوپرمارکت ، داروخانه ها و ایستگاه های خدمات در خیابان های بزرگ ، دانشگاه ها ، بیمارستان ها و آزمایشگاه های تحقیقاتی ، "Edge in a Box" نیاز به قدرت انعطاف پذیر ، اتصال بسیار کم تاخیر و سرورهای امن و ذخیره سازی داده ها در لبه.

شامل نرم افزار StorMagic SvSAN ، دو سرور HPE ProLiant ، انتخاب VMware vSphere ، Microsoft Hyper-V یا Linux KVM hypervisor ، در کنار APC Smart-UPS با مدل های یون لیتیوم ، واحد توزیع توان APC (PDU) و شبکه HPE Aruba ، سیستم برای اجرای برنامه های پیشرفته بهینه سازی شده است و زمانبندی پیشرو در صنعت را ارائه می دهد. همراه با EcoStruxure Micro Data Centers و سرورهای HPE ProLiant ، StorMagic 'Edge in a Box' ترکیبی کامل از هزینه ، عملکرد و محاسبه لبه سبک ، با قابلیت دسترسی بالا را برای سازمانها در هر اندازه - از یک تا هزاران سایت ارائه می دهد.

مدرن سازی فناوری اطلاعات CapEx و OpEx کاهش یافته را ارائه می دهد

دیوید تری ، معاون رئیس کانال های فناوری اطلاعات ، اشنایدر الکتریک ، اروپا ، گفت: "مشتریانی که دارای سایت های لبه دار هستند ، چالش های منحصر به فردی از جمله محدودیت بودجه ، کمبود فضا و پشتیبانی محدود یا غیرمجاز فناوری اطلاعات را تجربه می کنند." "مرکز داده خرد 6 EcoStruxure کوچکترین ، امن و سبک مرکز داده در بازار است که به سازمان ها کمک می کند تا زیرساخت های فناوری اطلاعات خود را به سرعت مدرنیزه کنند ، در حالی که هزینه های مربوط به استقرار ، سرویس و نگهداری را کاهش می دهد."

Edge in a Box "متخصصان فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا:

  • کاهش IT و تأثیر آن بر تجارت از طریق فناوری اطلاعات انعطاف پذیر بسیار در دسترس.
  • از طریق یکپارچه سازی ، پیچیدگی کار در محل ، آزمایش یا راه اندازی را کاهش دهید.
  • پیکربندی و برنامه نویسی سیستم را ساده کنید.
  • پیچیدگی سفارش و زمان تحویل را برای نصب سریع به حداقل برسانید.

بروس کورنفلد ، مدیر ارشد بازاریابی و محصولات ، StorMagic ، گفت: "تیم های فناوری اطلاعات باید بتوانند به سرعت آنچه مورد نیاز تجارت است - سادگی ، کم هزینه و 100 درصد به روز بودن را تأمین کنند تا اطمینان حاصل کنند که برنامه های مهم تجاری همیشه در حال اجرا هستند." "با ترکیب StorMagic SvSAN با APC توسط زیرساخت اشنایدر الکتریک و سرورهای HPE ، مشتریان می توانند با شریک ادغام مورد نظر خود برای شخصی سازی ، ساخت و استقرار راه حل های" Edge in a Box "مطابق با بودجه و فضای مورد نیاز آنها همکاری کنند."

"در HPE ، ما متعهد شده ایم که به شرکای خود با فن آوری ها و منابع امکان تسریع در بازاریابی محصولات خود را بدهیم. از طریق برنامه HPE Technology Partner Program ، شرکای ما می توانند راه حل های ابتکاری خود را با طیف وسیعی از پیشنهادات ذخیره سازی ، شبکه و محاسبه ما به طور کارآمد تأیید کنند. این نمونه کارها شامل سرورهای HPE ProLiant هستند که دارای عملکرد بالا ، ایمن و همه کاره هستند و می توانند حجم کارهای مختلف را تأمین کنند و نتایج را افزایش دهند. " "با ادغام سرورهای HPE ProLiant با فن آوری های پیشرفته اشنایدر الکتریک ، ما می توانیم لبه محلول جعبه را تأمین کنیم. با همدیگر ما در حال استقرار و مدیریت راه حلهای رایانه برای مشتریان هستیم و آنها را قادر می سازیم تا بر باز کردن قفل ارزش جدید و ایجاد تجربیات جدید از داده های لبه محور تمرکز کنند. "

راه حل های مشترک برای شرکای کانال

استقرار سیستم مشترک سریع و آسان است و می تواند پلت فرم EcoStruxure IT برنده جایزه نسل بعدی مدیریت داده مرکز (DCIM) اشنایدر الکتریک را به عنوان یک گزینه انتخاب کند. با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های بی درنگ و قابلیت های سرویس پیش بینی ، نظارت از راه دور EcoStruxure IT مشتریان را قادر می سازد تا با ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) ، ارائه دهندگان راه حل های فناوری اطلاعات و فروشندگان ارزش افزوده (VARs) برای افزایش زمان و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری در محل کار کنند.

EcoStruxure IT یک آزمایش 30 روزه رایگان برای کاربران نهایی و شرکا ارائه می دهد. API عمومی آن یکپارچه سازی کامل با سیستم عامل های مدیریت شخص ثالث را فراهم می کند ، و انعطاف پذیری را در چندین مکان لبه افزایش می دهد ، بدون نیاز به پشتیبانی محلی IT. همچنین مشتریان می توانند برای پشتیبانی از نظارت و عیب یابی از راه دور 24/7 از اکو استروکسور مشاور دارایی و دفتر خدمات متخصص اشنایدر الکتریک استفاده کنند.

6U Wall Mount 'Edge in a Box' بلافاصله در سطح جهانی در دسترس است. قیمت و تخفیف نیز از طریق StorMagic و APC توسط Schneider Electric Channel Partner Programs در دسترس است.

بازی انفجار هات بت
بازی انفجار hotbet
سایت بازی انفجار شرط بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *