سایت انفجار هات بت : Securion: یک سیستم چاپ و لمینیت برای نشان های با امنیت بالا


سایت انفجار هات بت hot bet

اوولسEvolis ، ارائه دهنده راه حل های شخصی سازی راه حل های کارت های پلاستیکی ، از ارائه پیشنهادات گسترده ورقه ورقه برای Securion ، سیستمی که برای شخصی سازی و ورقه ورقه کردن کارتهایی که به امنیت ناپایدار نیاز دارند ، از کارتهای شناسایی ملی گرفته تا گواهینامه رانندگان ، طراحی شده است. Securion شخصی سازی می کند و برای کنترل دسترسی بسیار ایمن به برنامه های شناسایی ضد تقلب: کارت های شناسایی ، گواهینامه های رانندگی ، کارت های سلامتی و همچنین نشان های کنترل دسترسی ، به طور گسترده ای از مجموعه ای از نشان ها محافظت می کند. Securion یک راه حل یک مرحله ای برای شخصی سازی و ورقه زدن نشان های امنیتی در یک محیط غیرمتمرکز است. Securion که چندین سال در بسیاری از نقاط جهان موجود است ، به طور یکپارچه مقیاس می دهد تا نگرانی های همیشگی و فزاینده ای راجع به امنیت و جعل داده ها را برآورده کند ، در حالی که طول عمر هر کارت یا نشان را بسیار افزایش می دهد.

این چاپگر جمع و جور با یک ماژول چاپ رنگی جدید و یک ایستگاه لمینیت ، شخصی سازی دو طرفه را امکان پذیر می کند. این نشان ابتدا از طریق شخصی سازی گرافیکی و الکتریکی پردازش می شود. بعد ، یک فیلم محافظ ، به شکل لاک الکل یا یک وصله ، توسط غلتک داغ روی کل سطح کارت اعمال می شود. فرایند چاپ و رمزگذاری یک نشان امنیتی فقط در یک گذرگاه واحد انجام می شود. برای اینکه این چاپگر حتی کاربر پسندتر شود ، اکنون Securion یک سینی جدید برای بارگذاری سریع فیلم لمینیت ارائه می دهد.

پیشنهاد گسترده فیلم های امنیتی
برای حمایت از تقاضای روزافزون در کارت های امنیتی ، Evolis پیشنهاد خود را با فیلم های جدید ، از لاک استاندارد به هولوگرام بسیار امن گسترش داده است.
Evolis همچنین یک برنامه سفارشی سازی هولوگرام برای طراحی مواد چند لایه منحصر به فرد ، ساخته شده با خیاط و ضد تقلب ارائه می دهد. این امکان را برای 4 سطح امنیت فراهم می کند ، از هولوگرام ساده با یک نگاه شناسایی می شود ، تا هولوگرام که فقط توسط ماشین های بسیار پیشرفته قابل خواندن است.

یک فناوری با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه
Securion لمینیت دو طرفه کارتهای PVC استاندارد را امکان پذیر می کند. لمینیت با کیفیت بالا از فیلم های هولوگرام جدید آزمایش شده و اثبات شده ، دارای قدرت چسبندگی کامل بر روی کارت ، و همچنین کمک به مبارزه حتی بیشتر هرگونه تلاش برای کلاهبرداری ، سود می برد. این راه حل همچنین هزینه جذابی را برای هر کارت فراهم می کند و طول عمر کارتهای شخصی را بسیار افزایش می دهد.

بازی انفجار هات بت
بازی انفجار hotbet
سایت بازی انفجار شرط بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *