سایت انفجار هات بت : Visix برنده جایزه DIGI بهترین نوآوری در محصولات علامت گذاری دیجیتال می شود


سایت انفجار هات بت hot bet

به Visix، Inc. جایزه 2021 DIGI به دلیل ویجت تشخیص صدا برای AxisTV Signage Suite در دسته بهترین محصول علامت گذاری دیجیتال: نوآوری اهدا شده است. جوایز DIGI بهترین برنامه های علامت گذاری دیجیتال و ابتکاری ترین محصولات جدید را برای بازار علامت های دیجیتال به رسمیت می شناسند.

دبی دیویت ، مدیر ارتباطات بازاریابی برای Visix می گوید: "نوآوری مداوم یکی از ارزشهای اصلی ماست." "ما کار با رابط کاربری صوتی را برای پروژه های سفارشی در سال 2019 آغاز کردیم. با ورود COVID-19 ، ارائه تجارب تعاملی ایمن برای همه مشتریان علامت گذاری دیجیتال ما بیش از هر زمان دیگر مهم است. ما از دریافت این جایزه بسیار هیجان زده هستیم و از تیم توسعه دهنده خود که به سرعت این ویژگی را به بازار عرضه کرده اند بسیار افتخار می کنیم. "

ابزارک تشخیص صدا (VRW) به مشتریان امکان می دهد AxisTV Signage Suite با افزودن رابط کاربری صوتی ، هر نمایشگر را به یک علامت تعاملی تبدیل کنند. کاربران به سادگی ویجت را روی هر چیدمان کشیده و رها می کنند ، سپس پارامترهای سفارشی را تنظیم می کنند که به علامت دستور می دهد چه چیزی را گوش دهد و چگونه به درخواست ها پاسخ دهد. می تواند در نمایشگرهای منفرد ، صفحه نمایشگرها و دیوارهای ویدئویی در هر محیطی استفاده شود. کاربرد VRW در دنیای واقعی به بینندگان اجازه می دهد تا به هر صفحه نمایش برسند ، مطالب مورد نظر خود را بخواهند و سپس بلافاصله آن محتوا را روی صفحه مشاهده کنند. کاربران AxisTV Signage Suite به سادگی گزینه های مختلف محتوا را طراحی می کنند ، از VRW استفاده می کنند ، محرک های گفتاری را وارد می کنند و آنها را برای راه اندازی محتوای مناسب پیکربندی می کنند.

AxisTV Signage Suite یک کتابخانه در حال رشد از ابزارک های drag-n-drop برای طراحی آسان پیام ها ، الگوها و طرح های علامت دیجیتال ارائه می دهد. ابزارک ها از متن و ابزار شکل قابل تنظیم گرفته تا تقویم ها و ماژول های ادغام داده ها ، تعامل لمسی و صوتی ، آب و هوا ، شمارش معکوس ، جریان ها و موارد دیگر هستند. Visix هم اکنون بیش از 140 جایزه برای تجارت علامت گذاری دیجیتال ، محصولات و طراحی محتوا کسب کرده است.

بازی انفجار هات بت
بازی انفجار hotbet
سایت بازی انفجار شرط بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *