سایت انفجار هات بت : Westbase.io با توافق نامه توزیع RealWear با تقاضای رو به رشد واقعیت افزوده و راه حل های پوشیدنی روبرو می شود


سایت انفجار هات بت hot bet

Westbase.io، توزیع کننده پیشرو 4G / 5G و اینترنت اشیا ، اعلام کرد که توافق نامه توزیع جدید اروپا را با آن امضا کرده است RealWear ، شرکت، یک رهبر جهانی تبلت های هندزفری بدون هد برای تحول دیجیتال در صنعت.

به منظور پاسخگویی به تقاضای روزافزون برای واقعیت افزوده (AR) و راه حل های محاسباتی پوشیدنی برای تجارت ، افزودن جدید به سهام Westbase.io این شرکت و شرکای کانال خود را قادر می سازد تا پیشنهاد کارگران متصل خود را در سراسر انگلستان ، بنلوکس ، Nordics و اروپا گسترده تر.

با مدت طولانی ارائه راه حل های ارتباطی که مشاغل و کارگران را قادر می سازد به اطلاعات مورد نیاز در محل کار دسترسی پیدا کنند ، افزودن RealWear بر تعهد Westbase.io برای پذیرش آخرین فن آوری های صنعت تأثیر می گذارد. بخشی از آن با همه گیری و نیاز به تحول دیجیتالی تسریع شده است.

"ما مدتی است که در حال بررسی AR فناوری و کاربردهای آن در تجارت هستیم. پتانسیلی که برای توانمندسازی کارگران خط اول دارد تا ضمن حفظ امنیت در همه زمان ها ، بسیار زیاد است. اما تردیدی نیست که وقایع سال 2020 و پیامدهای آن تا سال 2021 و بعد از آن ، به طور قابل ملاحظه ای باعث تسریع در استفاده از این فناوری در بسیاری از صنایع شده است "، - گفت ساچا کاکاد ، مدیر عامل Westbase.io.


تبلت های واقعاً نصب شده RealWear به طور مستقیم نیاز به کاهش تعداد افراد در این کشور را قادر می سازد تا کارگران صنعتی را برای دریافت اطلاعات در محل و آموزش های میدانی در تعداد زیادی از بخش ها مانند نفت و گاز ، بهداشت و درمان ، بیمه و تولید دریافت کنند. تماس نزدیک با یکدیگر با ارائه همکاری و ارتباط از راه دور کاملاً بدون دست ، کارگران خط اول و میدانی می توانند از پشتیبانی ارشد یا متخصص بدون نیاز به حضور فیزیکی پرسنل اضافی بهره مند شوند. از بین بردن عوارض سفر و مسافت های اجتماعی ، در حالی که هنوز هم می توان به راحتی کار را ادامه داد ، استقرارهای RealWear به طور چشمگیری در تعدادی از صنایع افزایش یافته است. Westbase.io اکنون برای کمک به گسترش بیشتر این موضوع بسیار هیجان زده است.

"با ارائه مزایایی که فراتر از پرداختن به فاصله اجتماعی است ، ما از افزودن RealWear به نمونه کارهای خود بسیار هیجان زده هستیم. با بکارگیری این فناوری مشاغل می توانند هزینه های سفر را به میزان قابل توجهی کاهش دهند در حالی که نرخ ثابت برای اولین بار را افزایش می دهند و همچنین یک متخصص را قادر می سازد تا از چندین کارگر پشتیبانی کند. همه اینها در افزایش بهره وری ، بهبود ایمنی و صرفه جویی در هزینه رانندگی نقش دارند. "

"این یک فرصت مهم برای Westbase.io و شرکای کانال ما برای ارائه راه حل های از راه دور است که به مشکلات دنیای واقعی و پیشرفت های تجاری می پردازد. گرچه امروز به ما امکان می دهد به تقاضای مستقیم بازار پاسخ دهیم ، منتهی به همه گیری ، ما حتی بیشتر از امکانات گسترده هیجان زده ایم و مشتاقانه منتظر همکاری با RealWear و شرکای خود هستیم تا طیف وسیعی از راه حل های خود را برای تجارت در سراسر اروپا ارائه دهیم. " کاکاد

پشتیبانی گسترده کانال Westbase.io ، همراه با برنامه شریک جامع خود RealWear ، ترکیبی عالی را ایجاد می کند که در آن کانال و مشتریان کاربر نهایی آنها ، نه تنها از این فناوری در کلاس ، بلکه از پشتیبانی پیشرو نیز بهره مند می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرصت جدید مهیج ، درباره محدوده RealWear اطلاعات کسب کنید یا به یک شریک نمایندگی فروش تبدیل شوید ، لطفاً با Westbase.io در تماس باشید +44 (0) 1291 437 567 ، +31 35 799 2290 یا info@westbase.io.


درباره Westbase.io

Westbase.io به ارتباط بهتر سازمان ها کمک می کند. ما فناوری و خدماتی را برای ارائه برنامه های کاری و کارگری متصل ارائه می دهیم. با طیف وسیعی از راه حل ها از جمله عینک های 4G / 5G ، IoT و AR ، ما بهترین تولیدکنندگان کلاس را در بازار خود معرفی می کنیم. با بیش از 30 سال تجربه توزیع شبکه و فناوری ، ما به هزاران سازمان در ارائه جریان های درآمد جدید ، افزایش بهره وری ، کاهش هزینه ها و بهبود ایمنی کمک کرده ایم. اطلاعات بیشتر در westbase.io.

AboutRealWear

RealWear® یک شرکت پلت فرم انتقال دانش است که با ارائه اطلاعات در محل و آموزش های داخلی با نرم افزار و سخت افزار به مردم کمک می کند تا ایمنی را افزایش دهند و بهره وری را در کار افزایش دهند. سیستم گل سرسبد این شرکت ، HMT-1® ، بهترین رایانه لوحی مجهز به سر ، پوشیدنی و کلاس Android است که دست یک کارگر را برای مشاغل خطرناک آزاد می کند. با تعداد فزاینده ای از برنامه ها و ادغام های نرم افزاری بدون نیاز به دست ساز ، مشتریان سازمانی دانش فوری برای عیب یابی سریعتر و ارتباطات و بازرسی با مربی از راه دور ، کمک تصویری ، ناوبری اسناد ، تجسم IoT صنعتی و راه حل های گردش کار دیجیتال کسب می کنند.

رهبران جهانی در صنعت انرژی ، تولید و خودرو به HMT-1 و HMT-1Z1 برای توانمندسازی و اتصال نیروی کار جهانی خود اعتماد دارند. شرکتهایی که در صنایع مختلف از جمله شل ، کلگیت-پالمولیو ، بی ام و و ایالت استریت مشاغل جهانی را اداره می کنند به RealWear اعتماد دارند.

بازی انفجار هات بت
بازی انفجار hotbet
سایت بازی انفجار شرط بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *