سایت انفجار : گزارش های مربوط به افزایش بازدیدهای بشقاب پرنده بسیار اغراق آمیز است


بازی بوم شرطی:بازی انفجار

در این سال ، بشریت مجبور شده است که وقت زیادی را برای همکاری در خانه صرف کند. ناراحتیم خسته شدیم و ما داریم دیوانه می شویم. اما آیا این به بیشتر افراد ترجمه شده است که اجسام پرنده ناشناس را می بینند؟ افزایش داستان های خبری حاکی از آن است که مشاهدات بشقاب پرنده ها در سرتاسر جهان در حال افزایش است ، به طوری که چشم اندازهای خسته جهان از افزایش تعداد بیگانگان از بلژیک تا شهر نیویورک خبر می دهند.

با این حال ، حتی به اصطلاح UFOlogists نیز واقعاً آن را خریداری نمی کنند ، زیرا شواهد این ادعاها به طرز شگفت انگیزی ضعیف است. یک وب سایت ، مرکز ملی گزارش بشقاب پرنده ها ، به اوج توجه خود در بهار اشاره کرد که پنتاگون نوارهای بشقاب پرنده بشقاب پرنده خود را منتشر کرد. اما یکی دیگر از پایگاه های اطلاعاتی مشهور گزارش ، شبکه متقابل UFO ، چنین روندی را مشاهده نکرد.

در حقیقت ، مشاهده ها به طور کلی در سال های اخیر کاهش یافته است ، حتی اگر محققان بشقاب پرنده ها می گویند تعداد بیشتری از افراد گزارش می دهند که اشیا easily به راحتی قابل شناسایی هستند. از اشکالات تار گرفته تا هواپیما ، از سیارات روشن گرفته تا ماهواره های Starlink ، ناظران دارای تلفن همراه به طور فزاینده ای از آنچه در آسمان شب است ، گیج می شوند.

استیو هاجونز ، مدیر بین المللی تحقیقات در شبکه بشقاب پرنده متقابل می گوید: “شما باور نمی کنید برخی از عکسهایی که مردم برای ما می فرستند.” “افرادی که نمی دانند به چه چیزی نگاه می کنند عکسی را برای ما ارسال می کنند که فکر می کنند جام مقدس است و این هواپیما است.”

آیا بازدیدهای بشقاب پرنده در حال افزایش است؟

شبکه بشقاب پرنده متقابل یا MUFON از بزرگترین و قدیمی ترین گروه ها در نوع خود است. داوطلبان آموزش دیده آنها بیش از 50 سال است که در حال جمع آوری مشاهدات بشقاب پرنده ها هستند – و آنها را به طور دقیق بررسی می کنند. آنها همچنین از سال 1969 به عنوان یک پایگاه داده گزارشگری مرکزی برای مشاهدات بشقاب پرنده ها فعالیت کرده اند.

در طول مسیر ، MUFON برخی موارد واقعاً عجیب و غریب را مورد بررسی قرار داده است ، مانند حادثه ای در سال 2008 در استفنویل ، تگزاس ، جایی که ده ها شاهد معتبر ادعا می کنند یک بشقاب پرنده به اندازه یک Walmart را دیده اند.

بنابراین ، اگر در سالهای اخیر شاهد افزایش بسیار گسترده یوفوها باشیم ، MUFON اولین کسی است که در مورد آن اطلاعات کسب می کند. با این حال ، این گروه می گوید که واقعاً افزایش چشمگیری در مشاهدات بشقاب پرنده مشاهده نمی کنند. حدود 3800 مورد از ژانویه تا اواخر سپتامبر سال جاری گزارش شده است که تقریباً 20 درصد افزایش در مقایسه با سال 2019 است. اما آنها می گویند که سطح تغییرات سالانه برای مجموعه داده های آنها طبیعی است. و در حقیقت ، موارد گزارش شده در سالهای اخیر بیشتر در حال کاهش است.

“این واقعاً هشدار دهنده نیست. Hudgeons که اعتراف می کند امسال سوالات زیادی را درباره این موضوع مطرح کرده است ، می گوید: “من نمی گویم که کلاً افزایش زیادی وجود دارد.”

https://www.youtube.com/watch؟v=lWLZgnmRDs4

خلبانان نیروی دریایی به UFO ها مراجعه کنید

با این حال ، بیشتر اخبار نوشته شده در مورد افزایش بینایی تعداد آنها را از سایت گزارشگری آنلاین دیگری به نام مرکز ملی گزارش یوفو گرفته است. آنها مانند MUFON ، تقریباً از نیم قرن قبل ، اطلاعات مربوط به مشاهدات بشقاب پرنده ها را بیشتر از طریق خط تلفن تلفنی و در دهه های اخیر به صورت آنلاین جمع آوری كرده اند.

در ماه آوریل ، آنها بیش از دو برابر گزارش در مقایسه با ماه مشابه سال قبل دریافت کردند. اما این اعداد در اوج قفل اتفاق افتاد ، همزمان خبر مهیجی در نیویورک تایمز منتشر شد که تصاویر طبقه بندی شده قبلی بشقاب پرنده های دستگیر شده توسط خلبانان جنگنده آمریکایی را فاش می کرد. اما اندکی پس از آن ، مشاهدات گزارش شده آنها به سطح سال 2019 بازگشتند – که به طور قابل توجهی کمتر از 5 تا 10 سال پیش بود.

با این حال ، داستان های مربوط به اوج اخیر مشاهدات بشقاب پرنده ها همچنان منتشر می شوند.

در ماه اوت ، The Cut ، یک عمودی آنلاین از مجله نیویورک ، در مورد چگونگی رویت مشاهدات UFO ، به ویژه در بلژیک و کانادا ، نوشت. و در سپتامبر ، یک عنوان در روزنامه وال استریت اعلام کرد که “UFO Spotting جای پرنده نگری را به عنوان وسواس همه گیر عوض کرده است.” این روزنامه گزارش داد: “یک سال بنر برای برخوردهای نزدیک”. در اواخر ماه ، یک وب سایت Patch.com ، دارای مراکز برای اخبار محلی ، “Alien Invasion Latest 2020 تهدید به عنوان تیراندازی UFO در NY”. شواهد آنها برای این “افزایش عظیم” بینایی چه بود؟ موارد گزارش شده از نیویورک از 151 در 2019 به 184 در 2020 رسیده است.

از زمان بروز همه گیری ، داستان های مشابه درباره افزایش تعداد اشیا strange عجیب و غریب دیده شده در آسمان پنسیلوانیا ، میشیگان ، ویرجینیا ، نیویورک و غیره افزایش یافته است.

این یک پرنده است ، یا یک اشکال ، یا هواپیما

هاجینز هنوز تحت تأثیر قرار نگرفته است.

تعداد بسیار کمی از این موارد شامل افرادی است که چیزهایی را می بینند که ممکن است غافلگیرکننده آسمان متوسط ​​(یا حتی مبتدی) باشد. وی توضیح می دهد که این روند تعیین کننده در سالهای اخیر بوده است.

حدود سال 2012 ، هاجینز می گوید که MUFON شروع به مشاهده افزایش چشمگیر درصد مشاهدات بشقاب پرنده های بشقاب پرنده کرده است که محققان آنها را قابل شناسایی می دانند. این بدان معنا نیست که هر مورد شامل یک Skygazer اشتباه یا یک حقه است. هاجینز می گوید ، اما چیزهای واقعاً جالب بسیار اندک است. (علی رغم شناسایی آسان بسیاری از اشیا supposed که ظاهراً قابل شناسایی نیستند ، هاجینز می گوید هر سال چند مورد وجود دارد که محققان MUFON را به اندازه کافی فریب می دهد تا وارد میدان شوند و کارهای پلیسی به سبک پرونده های X انجام دهند.)

ست شوستاک ستاره شناس ارشد موسسه SETI است و به عنوان صدای عقل در بسیاری از برنامه های معروف بشقاب پرنده مورد علاقه مخاطبان است. وی اضافه می کند که اگر موارد گزارش شده بشقاب پرنده ها را مشاهده کنید ، حدود سال 2012 افزایش داشته است و پس از آن حدود 5 سال پیش ، مشاهده ها به اوج خود رسیده و شروع به کاهش می کنند. وی به شوخی می گوید: “ممکن است علاقه بیگانگان به زمین از بین رفته باشد.” “شاید آنها از ویروس می ترسند.”

با این وجود ، این ستاره شناس هنوز به طور منظم از افرادی که متقاعد شده اند که آنها شواهدی در مورد واقعی بودن بیگانگان پیدا کرده اند ایمیل می گیرد. اما وقتی شوستاک به بیشتر تصاویر نگاه می کند ، بلافاصله متوجه می شود که آنها هواپیما یا اشیای واضح دیگری را نشان می دهند.

وی می گوید ، بخشی از دلیل سردرگمی این است که بیشتر عکس ها اکنون از طریق تلفن های همراه گرفته می شوند که فاقد کرکره مکانیکی هستند. که می تواند باعث ایجاد مصنوعات تصویری مانند آغشته کردن اشیا moving متحرک در یک جهت شود. پرندگان به صنایع دستی بیگانه سیگار برگ تبدیل می شوند. اشکالات به بشقاب پرنده های مافوق صوت تبدیل می شوند زیرا مردم متوجه نمی شوند که دقیقاً مقابل لنز دوربین پرواز کرده است.

شوستاک می گوید: “وقتی صحبت از بیگانگان می شود ، بسیاری از مردم علاقه زیادی نشان می دهند و فکر می کنم این مسئله برای ما سخت گیر باشد.” از این گذشته ، مراقبت از موجودات خارجی برای امنیت مردم باستان بسیار حیاتی بود. او می گوید: “اگر صدها هزار سال پیش به بیگانگان علاقه نداشتید ، کسی از دشت ساوانا می آمد و زمین شما را می گرفت.”

ufo mcminnville

زوجی از مک مین ویل ، اورگان ، این عکس را از یک بشقاب پرنده فرض شده در سال 1950 گرفته اند و توسط رسانه های خبری بزرگ گزارش شده است. تجزیه و تحلیل بعدی نشان داد که این تصویر در واقع شیئی را که از سیم آویزان است گرفته است. (اعتبار: Wikimedia Commons)

چرا مردم بشقاب پرنده ها را می بینند؟

کارشناسان می گویند دو نوع اصلی از افرادی که بشقاب پرنده می بینند وجود دارد: سگ گردها و سیگاری ها. چرا؟ هاجینز می گوید: “آنها بیشتر از همه بیرون هستند.”

سارا اسکولز ، نویسنده کتاب ، می گوید: “بسیاری از افراد واقعاً چیزهایی را می بینند که نمی توانند توضیح دهند ، اما این به معنای غیر قابل توضیح بودن آنها نیست.” آنها از قبل اینجا هستند: فرهنگ بشقاب پرنده ها و چرا ما بشقاب پرندگان را می بینیم. “اگر کسی در مورد ماهواره های Starlink نمی دانست ، آنها فریب خواهند خورد.” (MUFON تصاویر زیادی از صورت های فلکی ماهواره ای با مدار کم که توسط الون ماسک تهیه شده اند را هدف قرار می دهد تا هدف آنها پوشش جهانی اینترنت باشد.)

و همچنین منطقی که چرا ممکن است مشاهدات بشقاب پرنده در سال 2020 افزایش یابد ، کاملاً خالی از لطف نیست. اگر تصور کنید افراد بیشتری در خانه هستند و وقت دارند در حیاط خانه هایشان سر به فلک بکشند ، منطقی است که برخی چیزهای عجیب و غریب را ببینند. اسكولز همچنین می گوید كه مشاهدات بشقاب پرنده ها از نظر تاریخی تمایل دارند كه در مواقع خطر افزایش یابند.

به عنوان مثال ، اگر به کانال History اعتقاد دارید ، به نظر می رسد مشاهدات بشقاب پرنده در بزرگترین لحظات تاریخ ، از جمله شهرت اولیه آنها در اوج جنگ سرد ، به وجود می آیند. معتقدین به بشقاب پرنده ها دوست دارند فکر کنند که بیگانگان اکنون برای بازدید انتخاب کرده اند زیرا زمان کنونی بسیار جالب است. و از نظر روانشناسی ، اسكولز می گوید كه این امر همچنین می تواند به یك تمایل طبیعی انسان مربوط شود تا نگرانی ها و اضطراب های ما را بر روی چیز دیگری ، به ویژه چیزی كه كاملاً از كنترل ما خارج است ، نشان دهد.

با این حال ، یک توضیح بالقوه دیگر نیز برای این که چرا اخبار در مورد بشقاب پرنده ها پخش می شود نیز وجود دارد. رسانه ها می دانند که مردم عاشق داستان های بشقاب پرنده هستند و خبرنگاران نمی توانند در برابر اصرار برای پریدن روی باند واکسن مقاومت کنند.

خبرنگاران نمی توانند در برابر یک داستان بشقاب پرنده مقاومت کنند

در حقیقت ، اگر یک مشاهده ثابت در UFO وجود داشته باشد ، این است که پوشش رسانه ای به دنباله ای است که سگ را تکان می دهد. از روزول ، نیومکزیکو ، تا مک مین ویل ، اورگان ، پوشش نفسگیر خبرنگاران از لحاظ تاریخی به ماندگارترین افسانه های بشقاب پرنده ها دامن زده است.

زمان نیز غرایز رسانه را تغییر نداده است. در سال 2019 ، خبرگزاری ها جوایز زیادی به رویدادی به نام Storm Area 51 دادند ، جایی که مردم به صورت آنلاین ادعا می کردند که برای رسیدن سریع به دروازه ها در یک سایت نظامی نه چندان مخفی ملاقات می کنند. منطق؟ “آنها نمی توانند مانع همه ما شوند.”

در پایان ، اسكولز می گوید ، در حدود گزارشگرانی كه دروازه بان ها در خارج از منطقه 51 حضور داشتند. و فقط تعداد کمی از شرکت کنندگان به جرم تخلف دستگیر شدند.

مطمئناً ، وقتی این اطلاعات را می گیرید که افراد در حال حاضر مشکوک به صنایع دستی بیگانه هستند ، نسبت به گذشته های نه چندان دور ، کمتر چشمگیر هستند. و این با ظهور تلفن های همراه ، صدها ماهواره جدید در آسمان ، پوشش اصلی ملی خلبانان جنگنده آمریکایی با دیدن بشقاب پرنده ها و بسیاری دیگر از ما در خانه گیر کرده ایم.

اما حتی اگر ناوچه های بشقاب پرنده در شهرهای آمریکا ظاهر نشوند ، مطمئناً فریب کاری آنها از بین نخواهد رفت. مطالعات نشان می دهد که یک سوم آمریکایی ها معتقدند که بشقاب پرنده ها بیگانه هستند و یک ششم آمریکایی ها ادعا می کنند که در واقع یک بشقاب پرنده را دیده اند.

اسكولز می گوید ، برای بیشتر معتقدین ، ​​این فقط سرگرم كننده است. بنابراین ، اگر ببینند دیگران ممکن است آزمایش نظامی تصور کنند ، احتمالاً قصد ندارند آن را بخوانند و توضیح رسمی را بپذیرند. آنها می خواهند باور کنند.

اسکولز می گوید: “مردم دوست دارند برخی از رمز و رازها را داشته باشند ، به خصوص در حال حاضر.” “اتفاقات خوبی رخ نمی دهد. نوعی سرگرم کننده است که در زندگی خود کمی معما داشته باشید. ”

بازی انفجار شرطی
سایت انفجار
سایت شرط بندی انفجار
سایت بازی انفجار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *