سایت انفجار : 10 بهترین برنامه جاسوسی رایگان برای آندروید (غیرقابل شناسایی ، پنهان و بدون ریشه)


بازی بوم شرطی:بازی انفجار

ممکن است موردی وجود داشته باشد که افراد بخواهند جاسوسی کنند و آنها در اینترنت جستجو کرده اند تا از بهترین برنامه های جاسوسی مخفی رایگان برای Android مطلع شوند. آن افراد کنجکاو می توانند والدین نگران ، مدیران سختگیر و همسران نگران باشند. برای کمک به کاربر در انتخابی عاقلانه ، در این مقاله 10 بهترین برنامه جاسوسی رایگان برای دستگاه های اندرویدی بررسی شده است.

اسپاین

Spyine انتخاب کاربران از 190+ کشور بوده است و این به دلیل راحتی این نرم افزار است. این مقاله به کاربر کمک خواهد کرد تا ویژگی های مختلف مفید نرم افزار ، مزایای استفاده از این نرم افزار جاسوسی برای دستگاه های Android و برخی از اشکالات آن را به همین ترتیب تشخیص دهد.

اسپایین 1

علاوه بر این ، Spyine نسخه نمایشی رایگان رایگان را برای هر کسی که می خواهد اطلاعات بیشتری در مورد نحوه کار آن به دست آورد فراهم می کند.

ویژگی های برتر Spyine ارائه می دهد

Spyine بهترین برنامه جاسوسی رایگان آندروید است. این مورد با اصطلاحات درخشان توسط رسانه های معتبری مانند PCWorld ، Forbes و DigitalTrend بررسی شده است. این برنامه توسط بیش از یک میلیون کاربر استفاده می شود و دارای لیست قوی از ویژگی های مفید است.

WhatsApp Spy

Spyine به کاربر خود این امکان را می دهد تا مکالمات مورد نظر را با استفاده از WhatsApp دنبال کند. همچنین به کاربر امکان دسترسی به رسانه های مشترک را می دهد. می توان هر پیامی را که در تلفن مورد نظر ارسال یا دریافت می شود ، بخوانید. بنابراین اگر هدف هر نوع ارتباط مشکوک یا شخصی را به اشتراک بگذارد ، کاربر با کمک این برنامه به راحتی به آن دسترسی پیدا می کند.

این برنامه دارای یک داشبورد مناسب برای استفاده است که به هر بیت از اطلاعات موجود در دستگاه هدف دسترسی دارد. اگر هدف اطلاعات ، رسانه ها یا پیام ها را حذف کند ، این نرم افزار همچنان به کاربر اجازه می دهد تا اطلاعات را با کمک داشبورد خود مشاهده کند. کاربران می توانند اطلاعات را از طریق هر دستگاه و هر مرورگری که وی استفاده می کند مشاهده کنند.

Spyine 2

ردیابی تاریخچه مرورگر

با کمک این ردیاب ، کاربران می توانند سابقه جستجو را مشاهده کنند. وی همچنین می تواند بررسی کند که آیا از یک صفحه وب خاص بازدید شده است یا خیر. کاربران می توانند بررسی کنند که آیا داده های خاصی توسط هدف در مرورگر وی مشاهده یا جستجو شده است. این نرم افزار به کاربر کمک می کند تا بررسی کند که هدف چندین بار صفحه خاصی را کاوش کرده است ، بنابراین اگر هدف مشکوک شود ، کاربر به سرعت به آنجا می رسد.

این ردیاب همچنین سابقه جستجوی هدف را در داشبورد خود ذخیره می کند. اگر سابقه خاص یا تمام جزئیات پاک شود ، داشبورد این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد آن را مشاهده کند.

جاسوسی اینستاگرام

با کمک این ویژگی ، کاربران می توانند پیام های ارسالی و دریافتی را با مهر زمان همراه ، مخاطبین و سایر جزئیات را بررسی کنند. فرد دقیقاً می داند که چه زمان پیام ها رد و بدل شده و با چه کسی صحبت می کنند. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا از رسانه های مشترک به عنوان عکس ، فیلم ، پیوند ، اسناد و غیره جاسوسی کنند.

حتی اگر جزئیات پیام یا رسانه در تلفن مورد نظر پاک شود ، کاربر همچنان می تواند از طریق داشبورد به اطلاعات حذف شده دسترسی پیدا کند. داده ها را به روشی آسان ذخیره می کند و استفاده و مشاهده اطلاعات راحت است.

Keylogger

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مفیدی که همراه با این نرم افزار وجود دارد ، قابلیت ثبت تمام کلیدهای فشار بر روی دستگاه مورد نظر است. با کمک این ویژگی ، کاربران می توانند جزئیات تمام مکالمات موجود در دستگاه مورد نظر را بدانند. علاوه بر این ، کاربران همچنین می توانند از تاریخچه جستجو و رمزهای عبور مرتبط با انواع مختلف حساب ها نیز آگاهی داشته باشند.

این می تواند یک روش بسیار مفید Spyine باشد زیرا کاربر به راحتی می تواند از طریق keylogging به جزئیات جزئی تا جزئی برسد. کاربران می توانند پیام های حذف شده را از داشبورد مشاهده کنند که به راحتی قابل دسترسی است.

اسپایین 3

نحوه کار کردن راه حل Android Spyine یا نمایش زنده را در اینجا بررسی کنید >>.

چه چیزی Spyine را در بین همه به یک نرم افزار برجسته تبدیل می کند؟

Spyine توسط تعدادی از مارک های قابل شناسایی مورد بررسی قرار گرفته است ، این به دلیل مزایای زیادی است که از طریق طراحی و ساخت ویژگی های آن به کاربران خود ارائه می دهد. برخی از کیفیت های برتر آن شامل موارد زیر است.

بدون دسترسی ریشه مورد نیاز است

بر خلاف اکثر برنامه های جاسوسی ، Spyine نیازی به کاربر ندارد تا بتواند تلفن Android هدفمند را روت کند. در حالی که برنامه های دیگر امتیازات بسیاری را درخواست می کنند ، عملکردهای کارآمدی را بدون استفاده از فعالیت های سرزده به کاربر خود ارائه می دهد.

برنامه قابل اطمینان

استفاده از این نرم افزار برای کاربر خود آسان و ایمن است. Spyine اطمینان می دهد که فقط کاربر آن داشبورد را مشاهده می کند. در صورت بروز هرگونه خطر ، تهدید را نیز به همراه دارد. از آنجا که این نرم افزار می تواند مخفی شود ، بنابراین امکان جاسوسی وجود ندارد.

حالت خفا

Spyine از بهترین حالت مخفی کاری برخوردار است که آن را برای هدف کاملاً نامرئی می کند. بعد از نصب ، این برنامه از روی دسک تاپ ناپدید می شود. در پس زمینه بی صدا کار می کند و باتری قابل توجهی را مصرف می کند ، این باعث می شود برنامه نتواند آن را تشخیص دهد.

داشبورد مناسب

حتی اگر تمام اطلاعات به صورت آنلاین دیده می شوند ، حفظ داده ها به روشی ایمن و قابل ارائه ضروری است. این نرم افزار جاسوسی دارای یک داشبورد آنلاین مفید است که داده ها را به گونه ای ذخیره می کند که هر کاربر می تواند به راحتی از طریق آن پیمایش کند. همه چیز به طور مرتب طبقه بندی شده است و فقط یک کلیک فاصله دارد تا کاربر ببیند.

اندازه دقیقه

از دیگر ویژگی های اصلی این برنامه ، اندازه کوچک حیرت انگیز آن است. اندازه این برنامه 2 مگابایت است که از اکثر برنامه ها کمتر است. این به آن کمک می کند تا برنامه جاسوسی رایگان برای Android غیرقابل شناسایی شود ، زیرا در صورت اشغال فضای بیشتر ، هدف از شما در مورد مسائل فضایی استعلام داشته است.

وب سایت رسمی Spyine: www.spyine.com

نصب Spyine در دستگاه های Android

در اندروید ، پس از نصب Spyine بر روی تلفن مورد نظر ، این نرم افزار جاسوسی گزینه پنهان کردن آیکون خود را فراهم می کند ، و به روشی کم کلید اجرا می شود که باعث غیرقابل شناسایی بودن جاسوسی می شود.

این برنامه امکان حذف آن را از تلفن هدف در صورت بروز هرگونه مشکل فراهم می کند. برنامه را می توان از طریق داشبورد آنلاین ، که از هر مرورگر وب قابل دسترسی است ، حذف کرد.

مرحله 1: از شناسه ایمیل خود برای ایجاد یک حساب Spyine استفاده کنید. این کار را می توان در هر دستگاه و صفحه وب انجام داد.

اسپایین 4

مرحله 2: پس از ورود به سیستم ، باید برنامه اشتراکی را انتخاب کنید که مخصوصاً متناسب با نیازهای شما باشد. بسته به نیاز خود می توانید بسته های Basic ، Premium یا Family را انتخاب کنید.

مرحله 3: برای تلفن های اندرویدی ، برای نظارت بر تلفن باید Spyine را روی تلفن موردنظر نصب کنید. از آنجا که این برنامه گزینه پنهان کردن خود را دارد ، گزینه پنهان کردن آن را انتخاب کنید.

مرحله 4: بعد از انجام مراحل بالا ، اکنون می توانید از طریق هر دستگاهی به سیستم Spyine خود در هر مرورگر وب وارد شوید.

اسپایین 5

مینسپی

Minspy یک برنامه ردیاب تلفنی است که بیش از یک میلیون مشتری در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. این برنامه توسط منابع خبری معتمد مانند Forbes و Digital Trends و TechNews نیز پوشش داده شده است. نصب برنامه آسان و 2 مگابایت سنگین است که به راحتی می توانید روی یک اتصال اینترنتی مناسب نصب کنید.

این نرم افزار ردیابی مکان در زمان واقعی ، جزئیات گشت و گذار در اینترنت و ردیابی مرورگر وب را ارائه می دهد. با کمک این نرم افزار جاسوسی می توان از گزارش تماس ها ، پیام های متنی و همه برنامه های شبکه های اجتماعی جاسوسی کرد.

اسپایین 6

جاسوسی

Spyier جاسوسی رایگانی است که گفته می شود در بیش از 190 کشور در سراسر جهان انتخاب مشتریان است. استفاده و نصب این برنامه آسان است. این داشبورد دستی است که توسط هر کاربری به راحتی کار می کند.

این برنامه امنیت تضمین شده ، داده های موقعیت مکانی سیم کارت ، جزئیات پیام های متنی و اطلاعات مرور وب تلفن Android هدف را فراهم می کند. با کمک این نرم افزار ، هرکسی می تواند به جزئیات دقیق هدف دسترسی داشته باشد.

جاسوسی

جاسوس

Spyic توسط مارک های بزرگی مانند Forbes و 9To5 Mac مورد بررسی مثبت قرار گرفته است. این برای جاسوسی از تلفن های هدف با ردیابی موقعیت مکانی آنها ، گزارش تماس ها و برنامه های رسانه های اجتماعی کار می کند. کاربران می توانند با نصب این برنامه کوچک در گوشی اندرویدی هدف ، بر روی هدف جاسوسی کنند.

این دارای ویژگی های مفید بسیاری از جمله Geo-Fencing است که به کاربر اجازه می دهد با استفاده از GPS به مکان هدف دسترسی پیدا کند. می توان از برنامه های رسانه های اجتماعی هدف مانند WhatsApp ، Snapchat ، Instagram و Telegram و غیره جاسوسی کرد.

جاسوس

مرتب

Neatspy یک برنامه جاسوسی مخفی است که اخیراً برای اندروید راه اندازی شده است و به دلیل ویژگی های با کیفیت خود جای خود را در بازار پیدا کرده است. به روزرسانی های امنیتی وام را ادامه می دهد و همچنان با هر بروزرسانی ویژگی های جدید را آزادانه اضافه می کند.

قبل از شروع کار ، کاربر باید این برنامه را روی تلفن مورد نظر نصب کند. این برنامه به دلیل کوچک بودن ، تشخیص آن را غیرممکن می کند. این نرم افزار بدون رعایت هدف ، جاسوسی WhatsApp ، Instagram ، Viber و Snapchat را فراهم می کند.

مرتب

جاسوسی

Spyzie یکی دیگر از برنامه های جاسوسی رایگان آندروید با ویژگی های مفید و ماهیت غیرقابل شناسایی است. این یک پایگاه کاربری کوچک دارد که به طور مداوم در حال رشد است. کاربر باید این نرم افزار را بر روی تلفن مورد نظر نصب کند و با جزئیات جزئی در مورد اقدامات نادرست هدف آشنا خواهد شد.

این برنامه با طیف گسترده ای از ویژگی ها ، از ردیابی پیام های متنی گرفته تا ردیابی تاریخچه وب سایت ، به کاربران کمک می کند. می توان تمام جزئیات جزئیات دسته های رسانه های اجتماعی هدف را جاسوسی کرد. این یک برنامه 2 مگابایتی است که از حالت مخفی کاری برای پنهان کردن استفاده می کند.

FoneMonitor

FoneMonitor در میان والدین مشهور است زیرا آنها را قادر می سازد از کودکان ردیابی کنند. این برنامه ورودی را در دستگاه ها به عنوان پرونده های ثبت رمزگذاری شده ضبط می کند. با کمک این نرم افزار ، می توان از مرورگرها ، بوک مارک ها ، تاریخچه ، پیام های حذف شده و همه برنامه های رسانه های اجتماعی جاسوسی کرد.

این برنامه در تشخیص کلمات و عبارات در مکالمه هایی که از طریق برنامه های پیام رسان مختلف ثبت می کند و ممکن است مضر باشد ، تخصص دارد. کاربران همچنین می توانند تصاویر مربوط به فعالیت مشکوک را ضبط کنند.

TeenSafe

یکی دیگر از برنامه های جاسوسی رایگان برای کاربران اندروید که به دلیل تأثیرگذاری آن توسط رسانه های خبری مانند مجله نیویورک تایمز مورد ستایش قرار گرفته است. TeenSafe می تواند از برنامه های رسانه های اجتماعی هدف جاسوسی کند. این می تواند جزئیات جزئی مانند رسانه مشترک ، اسناد ، تاریخچه مرور و نشانک ها را ارائه دهد.

این برنامه می تواند ژئوفنس را تنظیم کند تا مطمئن شود کاربر می داند هدف به منطقه خاصی وارد شده یا از آن خارج می شود.

کاربران می توانند پیام های حذف شده را نیز مشاهده کنند زیرا این برنامه تمام اطلاعات موجود در داشبورد را ذخیره می کند. TeenSafe کاملا قانونی است و استفاده از آن بی خطر است. برای نظارت از روش های غیرتهاجمی استفاده می کند.

کوکوسپی

با استفاده از Cocospy ، می توانید تمام مکالمات متنی هدف را بخوانید و تمام تماس های هدف را بشنوید. CocoSpy بدون هیچ گونه ترس از گرفتار شدن ، ردیابی موقعیت مکانی سیم ، جزئیات مرور وب ، WhatsApp ، Snapchat ، Viber ، Instagram و جاسوسی تلگرام را ارائه می دهد.

می توان پیام های متنی حذف شده را با کمک CocoSpy خواند. این برنامه نظارت بر تلفن را می توان در چند دقیقه روی Android تنظیم کرد. قبل از شروع ردیابی ، کاربر باید برنامه را روی تلفن هدف نصب کند.

XNSPY

XNSPY یکی دیگر از برنامه های جاسوسی مفید است که توسط Digital Trends به عنوان یکی از برنامه های برتر در فروشگاه Play تحسین شده است. داشبورد XNSPY به گونه ای طراحی شده است که به راحتی قابل پیگیری است و به کاربر در یافتن سریع اطلاعاتی که به دنبال آن است کمک می کند.

این برنامه جاسوسی به کاربران امکان می دهد از برنامه های رسانه های اجتماعی یک هدف جاسوسی کنند. با کمک XNSPY می توانید پیام های متنی ، گزارش های تماس ، سابقه وب و ثبت کننده های کلیدی را مشاهده کنید. این برنامه همچنین یک ویژگی هشدار geofence را فراهم می کند. با کمک این ویژگی ، کاربران می توانند نقشه ها را بر روی نقشه الکترونیکی ترسیم کنند تا هر زمان که هدف در آن مکان خاص قرار گرفت ، به کاربر اطلاع داده شود.

نتیجه

این راهنما 10 برنامه جاسوسی رایگان را برای Android به اشتراک گذاشته است. با مرور مطالب ، می توانید اطلاعات دقیقی در مورد نحوه جاسوسی غیرقابل شناسایی در تلفن Android بیابید ، که به شما امکان می دهد دیگر نگران تلفن مورد علاقه خود نباشید.

سلب مسئولیت

نرم افزار فقط برای استفاده های قانونی در نظر گرفته شده است. نصب نرم افزار نظارتی ممکن است نقض قانون فدرال و یا ایالتی ایالات متحده باشد. شما باید با توجه به قانونی بودن استفاده از نرم افزار دارای مجوز به روشی که قصد دارید قبل از بارگیری ، نصب و استفاده از آن ، از مشاور حقوقی خود استفاده کنید. شما مسئولیت کامل تشخیص اینکه حق دارید دستگاهی را که نرم افزار مجاز بر روی آن نصب شده است ، نظارت کنید.

بازی انفجار شرطی
سایت انفجار
سایت شرط بندی انفجار
سایت بازی انفجار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *