سایت انفجار : 5 پروژه علمی که داوطلبان بشری به ماشین آلات کمک می کنند تا کشف های جدیدی انجام دهند


بازی بوم شرطی:بازی انفجار

Citizen Science Salon یک همکاری بین است کشف کردن و SciStarter.org.


با همکاری یکدیگر ، انسان و کامپیوتر می توانند کارهای بزرگی انجام دهند. انسان ها و رایانه ها از اکوسیستم ها محافظت می کنند ، خطرات را پیش بینی می کنند و بیماری های کشنده را تشخیص و درمان می کنند. در اینجا تنها چند مورد از مشارکتهای رایانه ای مورد علاقه ما در انسان وجود دارد که از مشارکت شما استقبال می کنند.

برنامه ای برای شناسایی گونه ها

گل

این مشاهدات در iNaturalist مربوط به گونه ای است که توسط پروژه دیده بان گلهای شمال شرقی آلپ ردیابی شده است. (اعتبار: عکس 5726794 ، (ج) شان بلانی ، برخی از حقوق محفوظ است (CC BY-NC)).

Seek by iNaturalist ابزاری موبایلی است که با شناسایی الگوریتم های قدرتمند بینایی رایانه ای که توسط عکس ها و شناسایی های انجام شده توسط جامعه جهانی iNaturalist ایجاد می شود ، شناسایی قابل توجهی از ارگانیسم ها را انجام می دهد. به سادگی برنامه را بارگیری کنید و شروع به کاوش در گیاهان و حیوانات کنید ، نشان ها را بدست آورید و به صورت اختیاری ، آنچه را که برای بهبود الگوریتم پیدا کرده اید ، به اشتراک بگذارید.


شرکت کنید: برای شناسایی گونه ها و تحقیقات پیشرفته با iNaturalist همراه شوید


با Stall Catchers به ​​یافتن درمانی برای آلزایمر کمک کنید

بازی گیرنده غرفه آلزایمر

Stall Catchers یک بازی آنلاین است که در آن بازیکنان کلیپ های ویدئویی رگ های خونی مغز موش ها را مشاهده می کنند و سپس جریان یا “راکد” بودن آنها را تشخیص می دهند. این داده ها به دانشمندان کمک می کند تا جستجوی درمان آلزایمر را تسریع کنند. (اعتبار: Stall Catchers)

با کمک دانشمندان شهروند ، پروژه Stall Catchers اکنون سه مقاله تحقیقاتی برای چاپ در دست تکمیل دارد که همگی بر روی درمانهای جدید بیماری آلزایمر تمرکز دارند. اما چیزهای بیشتری برای کشف وجود دارد ، و Stall Catchers در حال حاضر پیشگام تکنیک های جدید یادگیری ماشین در ترکیب با تجزیه و تحلیل دانشمندان شهروندی مانند شما است. نیروی مغزی خود را برای مبارزه با عامل اصلی مرگ و معلولیت به کار بگیرید.


شرکت کنید: در مبارزه با آلزایمر به Stall Catcher بپیوندید


یک کارآگاه ژنتیک شوید

phylo.jpg

(اعتبار: Phylo)

با بهینه سازی ترازهای توالی چندگانه ژنتیکی یا MSA ، به دانشمندان کمک کنید تا تکامل و عملکرد DNA ، RNA و توالی پروتئین را مطالعه کنند. خوشبختانه برای متخصصان غیر ژنتیکی ، پروژه Phylo داده ها را به شکل های رنگی جمع می کند و آنها را در یک رابط مانند بازی ارائه می دهد که هر کسی می تواند بازی کند.


شرکت کنید: یک بازی انجام دهید و به متخصصان ژنتیک کمک کنید


به ردیابی کوسه های نهنگ و سایر حیوانات کمک کنید

کوسه نهنگ

(اعتبار: Lindsey Lu / Shutterstock)

Wildbook تحقیقات ساختاری حیات وحش را با هوش مصنوعی ، دانش شهروندی و دید رایانه ای برای سرعت بخشیدن به تجزیه و تحلیل جمعیت و ایجاد بینش های جدید برای کمک به مبارزه با نابودی مخلوط می کند. این پروژه با استفاده از عکس های ارسال شده توسط دانشمندان شهروند ، حیوانات منفرد (مانند کوسه های نهنگ) را شناسایی و ردیابی می کند.


شرکت کنید: کوسه های نهنگ و موارد دیگر را با Wildbook ردیابی کنید


آموزش را با قلعه فضایی بهبود ببخشید

فضاپیما

(اعتبار: قلعه فضایی)

فعالیت شما در Space Fortress به محققان کمک می کند تا در مورد یادگیری یاد بگیرند: چگونه بازیکنان مهارت های بازی خود را پس از دوره های عدم استفاده حفظ می کنند. نتایج برای توسعه مدلی برای بهینه سازی رژیم های آموزشی برای متخصصان در صنایع مختلف استفاده می شود ، به طوری که دروس را به موقع ارائه می دهیم: نه خیلی زود ، نه خیلی دیر.


شرکت کنید: به محققان کمک کنید تا روشهای آموزش را بهبود ببخشند

بازی انفجار شرطی
سایت انفجار
سایت شرط بندی انفجار
سایت بازی انفجار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *