سایت بازی انفجار : راهنمای والدین گیاهچه برای رفع مشکلات معمول گیاهخواری

سایت معتبر بازی انفجار
بازی انفجار هات بت
بازی انفجار حضرات

علیرغم بهترین تلاش شما ، خانه دارانی که در ابتدای سفارشات ماندن در خانه خریداری کرده اید ممکن است با مشکل روبرو شود. ممکن است برگها به رنگ زرد یا افتادگی درآمده باشند ، در حالی که لکه ها یا لبه های سوخته به نظر شما می رسد که شما یک والدین گیاه بد هستید.

این لزوما درست نیست. بدیهی پنسی ، باغبان دانشگاه دانشگاه جورجیا توضیح می دهد که اغلب اوقات ، دلهره های ناشی از خانه ، محصول جانبی اهداف خوبی است که به اشتباه انجام نشده اند. عیب یابی مشکلات گیاهان می تواند به آسانی تکرار مجدد نحوه ارائه مراقبت باشد.

صحبت کردن به زبان گیاه

پنیسی می گوید: “به نظر من ، مشکل اساسی که ایجاد می شود ، نور کافی نیست.” هر گونه گياه نيازهاي خاص خود را دارد ، اما به طور كلي ، آنچه كه ما از آن به عنوان روشنايي بالا استفاده مي كنيم ، واقعاً آن را براي خانه هاي سبز ما كاهش نمي دهد. همانطور که ممکن است از مدرسه به یاد داشته باشید ، نور برای فتوسنتز بسیار مهم است ، گیاهان فرآیند برای خاموش کردن قندها به آن اعتماد دارند. این مولکول ها رشد و نمو گیاهان را تأمین می کنند. Pennisi می گوید ، بدون نور کافی ، گیاهان برای تأمین نیازهای زنده مانده از ذخایر قند استفاده می کنند و می توانند به آرامی در اثر گرسنگی از بین بروند.

علائم روشنایی کافی می تواند به سرعت وارد شود. برگهای جدید کوچکتر و خوش رنگ تر از برگهای قدیمی هستند ، یا ممکن است گیاه به هیچ وجه رشد نکند. این گیاه با هدف هدایت ذخایر محدود قند خود به برگهای جدید ، ممکن است گیاه را بمیرد. برای جلوگیری از این امر ، می توانید نور آفتاب را با لامپهای فلورسنت یا رشته ای تکمیل کنید ، یا گیاهانی را انتخاب کنید که به میزان مناسبی که خورشید در منزل شما فراهم می کند مناسب باشد.

گیاهان دارای برگهای سفید از Too Much Light - دانشگاه جورجیا

همچنین نور زیاد می تواند باعث ایجاد مشکلاتی مانند سفید شدن گیاهان شود. (اعتبار: بدی پنیسی ، دانشگاه جورجیا)

پنیسی می گوید ، اگر کمبود نور بزرگترین مشکل باشد ، دومین مسئله بزرگ آبگرفتگی است. آب بیش از حد ریشه های گیاه را از اکسیژن محروم می کند. پنیسی می داند چه فکر می کنید. او می گوید: “شما مانند هستید ، یک دقیقه صبر کنید ، فکر کردم اکسیژن همان چیزی است که گیاهان به حیوانات می دهند.” “خوب ، بله و خیر.” گیاهان می سازند اکسیژن ، اما برای استفاده از قندهای ذخیره شده نیز به آن احتیاج دارند. ریشه ها ماده اصلی را از جیب هوا در خاک می گیرند و رطوبت بیش از حد اکسیژن را به بیرون هدایت می کند. اگر این اتفاق بیفتد ، برگهای زرد یا افتادگی را نشان می دهد و ریشه ها می توانند به رنگ قهوه ای بروند. بهتر است با چسباندن انگشت یا اینچ یا انگشت خود به خاک ، چقدر آب مورد نیاز گیاه را سنجید. احساس رطوبت به شما امکان می دهد گیاه خود را در مورد هیدراتاسیون خوب کنید.

برخی دیگر از مشکلات تعمیر و نگهداری کمتر ، رایج تر که ممکن است باغبان جوانه زده در برابر آنها باشد ، وجود دارد. به عنوان مثال ، خانه های گیاهان معمولاً از شرایط مرطوب بیشتر از افراد استفاده می کنند ، زیرا بیشتر آنها از مناطق گرمسیری بیشتر به وجود می آیند. گیاهان از طریق فرآیندی به نام تعرق ، رطوبت خود را در هوا از دست می دهند و رطوبت کم اتاق های تهویه مطبوع می تواند سرعت انتشار شاخ و برگ آب را افزایش دهد. پنیسی می گوید برخی از افراد با غلط کردن گیاهان یا ریختن آب بر روی ماسه سنگ زیرین ، این مشکل را حل می کنند ، اما اینها رفع موقت است. جریان هوا در یک خانه به اندازه کافی سریع است تا رطوبت اضافه شده را نفی کند. “شما فقط باید خود را استعفا دهید که برخی از لبه های برگ وجود دارد که خشک می شوند.”

به ندرت ، مردم نیز گیاهان خود را بیش از حد بارور می کنند. پنیسی می گوید ، این مواد مغذی اضافه شده اساساً نمکی هستند. در مقادیر بیش از حد زیاد ، آنها می توانند بافت ریشه گیاه را بسوزانند. اگر گیاه کود را جذب کند ، پس از تبخیر آب ، مواد افزودنی می توانند در برگها جمع شوند – و سوختگی های قهوه ای و شفاف را نیز در آن مناطق باقی می گذارند.

برگ های گیاهی با لبه های قهوه ای ، ترد - دانشگاه جورجیا

کود بیش از حد باعث سوختگی می شود. (اعتبار: بدی پنیسی ، دانشگاه جورجیا)

این نوع صدمات می تواند گیاهان را در معرض آلودگی آفات قرار دهد. مانند انسان ها ، گیاهان در میکروارگانیسم هایی پوشیده شده اند که می توانند مفید یا مضر باشند. پنیسی می گوید: “گیاهان فقط با آدمهای خوب و بدی پوشیده شده اند. “و افراد بد آنجا نشسته اند ، منتظرند [opportunity for] ورود. ” بافت آسیب دیده دهانه ای است که آفات منتظر آن هستند.

علاوه بر حفظ سلامت کلی گیاهان ، یکی از راه های جلوگیری از آلودگی یا عفونت بررسی گیاهان قبل از خرید آنها است. و هنگامی که پنیسی می گوید تحقیق کنید ، منظورش این است – ساقه را بازرسی کنید و به دنبال نشانه هایی از حشرات ، خزیدن یا نشستن در زیر برگ ها باشید. اگر می توانید گیاه را از ظرف آن بیرون بیاورید و ریشه ها را ارزیابی کنید. آیا بوی خاکی دارند؟ این نشانه خوبی است. اگر لکه های سفید (در غیر این صورت سفید) دارای لکه های سیاه و قهوه ای یا لمس نرم باشند ، گیاهان رطوبت زیادی دارند و می توانند شما را برای موارد بعدی تنظیم کنند. پنیسی می گوید: “این کارخانه ای نخواهد بود که من پول خود را خرج می کنم.”

تنظیم در یک خانه جدید

اگر شما با ارزش جدید خود را به خانه می برید و به همه چیز لازم – نور مناسب ، مقدار مناسب آب ، رطوبت مناسب – می دهید ، می توانید شکل و رنگ کلی گیاه خود را با گذشت زمان تغییر دهید. برگهای جدید ممکن است کمی طولانی تر و گسترده تر از همتایان قدیمی خود باشد ، یا سبز تیره تر باشد. فضای بین هر جوانه جدید شاخ و برگ ، به نام internodes ، ممکن است طولانی تر شود. این می تواند نشانه هایی باشد که گیاه شما با خانه جدید خود سازگار است.

برای پرورش دهندگان ، هر چه سریعتر گیاهان سالم و پر رشد سریع وارد فروشگاه شوند ، بهتر می شوند. مخصوصاً وقتی صحبت از انواع بزرگتر است ، پرورش دهندگان قلمه ها یا نهال های پر از کود را پمپ می کنند و آب و نور مورد نیازشان را تأمین می کنند تا احتمالاً در شکسته (به خوبی برای گیاه) سرعت بیشتری پیدا کنند. پنیسی می گوید ، در حالت ایده آل ، این پرورش دهندگان گیاهان خود را نیز از این دوره های رشد شدید جدا می کنند ، زیرا یک تغییر سریع می تواند باعث ایجاد شوک در گیاه و ایجاد برگ آن شود. تنظیم سالم کند است و ممکن است پس از قرار گرفتن گیاه در خانه شما ادامه یابد. پنیسی می گوید ، دقیقاً چه نوع تغییراتی به این نوع بستگی دارد و به گونه هایی که پرورش دهندگان تشویق می کنند بستگی دارد ، زیرا این صنعت همیشه در حال تولید آزمایش هایی است که به طور فزاینده ای به خانه ها انتقال می یابد.

یکی از راه هایی که یک صاحب گیاه جدید می تواند تغییرات ظریف را امتحان کند و تشخیص دهد ، نگه داشتن دفتر خاطرات است. پنیسی می گوید ، هر روز یک یا دو نکته را در مورد چگونگی ظاهر شدن برگهای جدید یادداشت کنید ، زیرا در اینجا گیاه شما تمام انرژی خود را سرمایه گذاری می کند. این ممکن است برگهای قدیمی را رها کند زیرا رشد می کند و سازگار با شرایط جدید و کم نور است ، به طوری که شاخه های قدیمی تر زرد شده و از بین می روند.

برای مشاوره بیشتر در مورد گونه های دقیق گیاهی که انتخاب کرده اید ، با مهد کودک مورد خریداری خود را بررسی کنید یا به دنبال منابعی از انجمن های صنعت باشید. پنیسی خاطر نشان می کند که این گروه ها به خاطر تلاش های شما برای موفقیت ، سود می برند. و اگر معلوم شود شما فقط نتوانستید گیاه خود را نجات دهید ، اشکالی ندارد. حتی یک گیاه در حال مرگ در مورد مراقبت به شما می آموزد – و اینکه دفعه بعد که یک دوست گلدان جدید را روی پیشخوان خود قرار دهید چه کاری انجام دهید.


بعدی را بخوانید: آیا می خواهید یک باغ سبزیجات را شروع کنید؟ در اینجا چگونه است ، طبق علم

بازی انفجار
بازی انفجار شرطی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *